Lešení (Haki) je vhodné pro práci na fasádě i pro malé výšky

Lešení (Haki) je vhodné pro práci na fasádě i pro malé výšky
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 8.12.2019 | Průmysl, energetika

Praha (Pressweb) - Každá firma je podle zákona povinna pro své pracovníky, kteří pracují ve výškách, zajistit bezpečné lešení.  Znamená to vybrat takové, které má bezpečné prvky, jako je zábradlí, zpevňující příčníky a pevné vertikální ukotvení. Například dílcové lešení (Haki) disponuje několika druhy konstrukcí, které se hodí pro různé práce, například na fasádě, ve skladech pro činnosti v malých výškách, nebo při potřebě lešenářskou konstrukci přesouvat podél celé stavby. Jednotlivé dílce tohoto výrobku se snadno montují i demontují.

Lešení (Haki) je variabilní

Fasádní lešení (Haki) se může sestavit jako řadové, prostorové, vysunuté a pojízdné. Základní pole má rozměry 1,25 x 3,05 metru, výška patra je 2,04 metru. Další pole a patra se vytvářejí kombinací příčníků, sloupků a podélníků. Kromě těchto dílců, se celá konstrukce skládá ještě z patek, zábradlí, podlážek a příčného ztužení.  Základní sada má rozměry 24,45 x 16,32 metru a zabírá plochu 400 metrů čtverečných. Malá sada s plochou 200 metrů čtverečných má rozměry 12,20 (délka) x 16,32 metru. A nakonec minisada  lešení (Haki) má délku 12,20 metru, výšku 8,16 metru a zabírá pohledovou plochu 100 metrů čtverečných.

Z lešenářských dílců lze sestavit přístřešky i tribuny

Výhodou tohoto lešení (Haki) je možnost vytvářet schodišťové věže, které se sestavují pro bezpečný pohyb osob mezi patry. Základna má rozměry 1,65 x 3,05 metru a věž lze postavit do takové výšky, aby se pracovníci mohli pohybovat v rozmezí 0 až 50 metrů. Bezpečný pohyb zajišťují protiskluzové pochozí rošty v každém patře i na schodech. Jednotlivá patra lze sestavit o výšce jeden, jeden a půl a dva metry. Kromě stavebních prací lze tuto lešenářskou konstrukci využít pro smontování různých stálých i dočasných přístřešků pro stavební i zemědělskou techniku, ale také pro stavbu jevišť a tribun.

 

Témata: lešení, haki, haki lešení, lešení Haki, prodej lešení haki, prodej lešení, půjčovna, půjčovna lešení | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300