Interpráce

Alpy: Kuchaři / kuchařky - Obsluhující personál - Síly na úklid - Hotelové manažery - barmani / barmanky

Hledáme SUPERŽENY             COOL PROFÍKY • kuchaře / kuchařky • obsluhující personál • síly na úklid • hotelové manažery • barmany / barmanky

 

 

Pferd auf Wolke (Kůň na oblaku) je podnik zaměřený na poskytování služeb v oblasti turismu, který byl založen v roce 2015 v Montafonu v Rakousku. Za fantastickým jménem se skrývá 25 let zkušeností v oblasti hotelnictví a gastronomie.

"Domácí pohostinnost, servis, inovace a spolehlivost"

S tímto slibem se Pferd auf Wolke stará o rekreační domy, prázdninové byty a chaty v rakouských Alpách v Montafonu ve Vorarlbersku. Od značek Pferd auf Wolke, Land Küche a Pferd auf Wolke Brasserie působících v oblasti gastronomie a služeb mohou návštěvníci vždy očekávat největší nabídku a nejlepší služby z první ruky. A sice takovým způsobem, který nadchne, inspiruje a zanechává v lidech nezapomenutelné pozitivní vzpomínky.

Nabízíme sezónní pracovní místa pro zimní sezónu 2019/2020 (začátek v prosinci 2019 – konec dubna 2020) nebo celoroční zaměstnání. Ubytování a strava bezplatně. Plat dohodou v závislosti na pozici a objemu práce. Znalost německého jazyka podmínkou.

Nabídky uchazečů na:

Hannes Stütz
Pferd auf Wolke

Tel: 0043 664 34 27 502

travel@pferdaufwolke.com
travel.pferdaufwolke.com

Instagram: pferdaufwolke
Facebook: pferdaufwolke

GeoMap: 

Geolocation is 46.9844632, 10.021360800000025

Firma-Name: Pferd auf Wolke TravelStrasse/Nr.: Bonawinkel 91APLZ: 6793Stadt: GaschurLand-AT: RakouskoVorarlberskoUntertitel: Místo výkonu práce: v rakouských Alpách v Montafonu ve Vorarlbersku - Ubytování a strava bezplatněLogo: Image: Jazykové znalosti / Sprachkenntnisse: Německý jazyk - PodmínkaTyp úvazku / Anstellungsart: Plný úvazekDatum: Úterý, Listopad 19, 2019 to Neděle, Leden 19, 2020Telefon: 0043 664 34 27 502E-Mail: travel@pferdaufwolke.comWebseite: travel.pferdaufwolke.comKontaktperson: Hannes StützThemen/témata: Práce v zahraničíKariéra a práce s němčinouPráce v zahraničí pro ženyPráce v Rakousku pro ČechyPráce v Rakousku s ubytovánímPráce v Rakousku pro ženyPráce a brigády na horách AlpyFirmenkontakt-Formanzeige: AnoBranže/Kategorie: Cestovní ruch a ubytováníGastronomie a pohostinstvíBranže/Profese: Ředitel/manažer hoteluBarmanČíšník/servírkaKuchařPomocná síla do kuchyněPomocná síla obsluhyUklízečkaAddThis: Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitouRules-Update Start-Datum erlauben: anFirmensitz: Pferd auf Wolke Travel - Hannes Stütz, Bonawinkel 91A, 6793 GaschurIČO: ÖsterreichTOP-Angebot: Benachrichtigung-Gesendet: 

Mechanici technického zařízení budov (topení, klimatizace, sanita) + stavbyvedoucí – mechanik, Bavorsko

Potřebujeme právě Tebe jako - mechanika zařízení v oblasti topení, klimatizace, sanity (m/ž/jiné) - stavbyvedoucí – mechanik zařízení v oblasti topení, klimatizace, sanity (m/ž/jiné) na zajištění činností na našich stavbách v regionech Řezno (Regensburg), Norimberk a Mnichov.

 

Nabízíme rodinné, na budoucnost orientované pracovní prostředí a nadprůměrné ohodnocení.

Čekají na Tebe motivující a rozmanité úkoly v perspektivním podniku. Těšíme se na Tvou nabídku s vypovídajícími podklady o uchazeči e-mailem na: info@vogtmann.de

Haustechnik Vogtmann GmbH • 
Wirbenz 2b • 95469 Speichersdorf 
Tel. +49 (0)9642 91 53 32 60 • www.vogtmann.deinfo@vogtmann.de 

GeoMap: 

Geolocation is 49.87297, 11.831279999999992

Firma-Name: Haustechnik Vogtmann GmbHStrasse/Nr.: Wirbenz 2bPLZ: 95469Stadt: Speichersdorf Land-DE: NěmeckoBavorskoPříhraniční region Česko-BavorskoHorní Franky (Oberfranken)BayreuthUntertitel: Firemní sídlo: Speichersdorf (v pohraničí) - Místa výkonu práce: stavby v regionech Řezno, Norimberk a MnichovLogo: Jazykové znalosti / Sprachkenntnisse: Německý jazyk - Základní (A1)Typ úvazku / Anstellungsart: Plný úvazekDatum: Pátek, Listopad 15, 2019 to Středa, Leden 15, 2020Telefon: +49 (0)9642 91 53 32 60 E-Mail: info@vogtmann.de Webseite: www.vogtmann.deThemen/témata: Práce v zahraničíKariéra a práce s němčinouPráce v zahraničí pro ženyPráce v Německu pro ČechyPráce v Německu u hranicPráce v Německu ihnedPráce v Německu pro ženyPráce v Německu s ubytovánímPráce v Bavorsku u hranicPráce v Bavorsku pro ženyPráce v Bavorsku s ubytovánímFirmenkontakt-Formanzeige: AnoBranže/Kategorie: Elektrotechnika a energetikaŘemeslné a manuální práceStavebnictví a realityBranže/Profese: ElektromechanikInstalatér/topenářMechanikKlempířStavbyvedoucíAddThis: Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitouRules-Update Start-Datum erlauben: anFirmensitz: Haustechnik Vogtmann GmbH, Wirbenz 2b, 95469 Speichersdorf IČO: DeutschlandTOP-Angebot: Ist TOP AngebotBenachrichtigung-Gesendet: 

Žíhač kovů - Německo

Novostavby • Turnaround • Odstavování zařízení • Revize • Opravy Práce v Německu jako žíhač kovů (m/ž/jiné) Hledáme elektrikáře / instalatéry / montéry / zámečníky / pracovníky přecházející z jiných oborů jako žíhače kovů na stálý pracovní poměr v Německu.

 

INPRO® MOERS je se svou 40letou historií specialistou v oblasti předehřívání a žíhání ke snížení pnutí. Provádíme tepelné zpracování na potrubních vedeních všech jmenovitých světlostí, nádržích, přístrojích, armaturách a lisovaných dílech v rafineriích, v chemických továrnách, výrobních podnicích, v oblasti lodního stavitelství a elektráren.

Co Vám nabízíme

 • stálý pracovní poměr na plný úvazek
 • práci na bázi hodinové mzdy
 • příplatky za přesčasy a za práci v noci, o víkendech a svátcích
 • Kilometrovné, příspěvky na stravování a ubytování

Předpokládáme dobrou znalost němčiny. Jestliže dokážete přečíst následující odstavec "Vaše úkoly po úspěšném zapracování" a porozumět mu, přihlaste se u nás.

Ihre Aufgaben nach erfolgreicher Einarbeitung

 • Durchführung von Wärmebehandlungen auf unseren Baustellen
 • Erstellung der Dokumentation für Wärmebehandlungen mittels Laptop
 • Erstellung der zur Abrechnung erforderlichen Nachweise

Ihre Qualifikation

 • technisches Verständnis
 • Reisebereitschaft im deutschsprachigen und europäischen Raum
 • Bereitschaft zu Früh-, Spät- oder Nachtschichten
 • Keine Probleme mit Arbeiten in großen Höhen und engen Räumen
 • Das Arbeiten mit dem Laptop ist Ihnen nicht fremd
 • Selbstständige Arbeitsweise, Flexibilität, Leistungsbereitschaft und Zuverlässigkeit
 • Führerschein und eigener PKW sind erforderlich

Máte zájem?

V tom případě nám zašlete svou nabídku ve formátu PDF na e-mail info@inpro-moers.de

Pro dotazy jsou Vám k dispozici pan Christian Karwath a pan Dipl.-Ing. Michael Kurscheidt na následujícím telefonním čísle: 0049 2841 / 939 11 0.

GeoMap: 

Geolocation is 51.4538, 6.661327400000005

Firma-Name: INPRO Gesellschaft für Wärme-, Schweiss- und Steuerungstechnik mbHStrasse/Nr.: Franz-Haniel-Straße 14PLZ: 47443Stadt: MoersLand-DE: NěmeckoSeverní Porýní-VestfálskoUntertitel: Dobrá znalost němčiny podmínkouLogo: Jazykové znalosti / Sprachkenntnisse: Německý jazyk - Dobrá (B2)Typ úvazku / Anstellungsart: Plný úvazekDatum: Pátek, Listopad 15, 2019 to Středa, Leden 15, 2020Telefon: 0049 2841 / 939 11 0E-Mail: info@inpro-moers.deWebseite: www.inpro-moers.deKontaktperson: Christian Karwath, Dipl.-Ing. Michael KurscheidtThemen/témata: Práce v zahraničíKariéra a práce s němčinouPráce v zahraničí pro ženyPráce v Německu pro ČechyPráce v Německu ihnedPráce v Německu pro ženyPráce v Německu "ve fabrice"Firmenkontakt-Formanzeige: AnoBranže/Kategorie: Řemeslné a manuální práceStavebnictví a realityStrojírenstvíVýroba a průmyslBranže/Profese: DělníkElektrikářInstalatér/topenářMontérSvářečZámečníkŽíhač kovůAddThis: Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitouRules-Update Start-Datum erlauben: anFirmensitz: INPRO Gesellschaft für Wärme-, Schweiss- und Steuerungstechnik mbH, Franz-Haniel-Straße 14, 47443 MoersIČO: DeutschlandTOP-Angebot: Benachrichtigung-Gesendet: 

Servisní technik/montér pro oblast elektro/mechanika (ž/m/jiné) - Německo

Jste nadšení pro myšlenku dokonale se soustředit se na to, abychom byli užiteční pro naše zákazníky? Je pro vás důležité společně s námi vyvíjet řešení, která přesvědčí průmysl z celého světa?

Jestliže jako my sdílíte tuto vášeň, potom hledáme právě VÁS na pozici

servisní technik/montér pro oblast elektro/mechanika (ž/m/jiné)

 

Jsme světovým lídrem na trhu strojů a zařízení pro průmyslové odvětví dřevostaveb. Značka WEINMANN od roku 1985 udává trendy v oblasti dřevostaveb. Naše zařízení používají tesaři i velcí výrobci. Jako inovativní a perspektivní podnik skupiny HOMAG jsme instalovali více než 5 000 strojů na všech kontinentech.

Vaše úkoly:

 • S nadšením převezmete montáž a instalaci našich technicky náročných strojů a zařízení a jejich uvádění do provozu u našich zákazníků po celém světě.
 • Proto by ve vás pojmy jako „angažovanost“, „know-how“ nebo „orientace na služby“ neměly vyvolávat žádné nepříjemné pocity.
 • Kromě toho zajišťujete pečlivé analýzy, rychlou nápravu poruch a kompletní kontrolní a servisní práce.
 • Aby naši zákazníci ani poté nezůstali bez pomoci, odborně je zaškolíte v obsluze strojů.

Váš profil:

 • Jste přátelsky komunikující člověk orientovaný na zákazníky, který již absolvoval svou první praxi v oblasti montáže, instalace a zprovoznění strojů.
 • K tomu jste úspěšně dokončili vzdělání v oblasti mechatronika/mechanika/elektrotechnika.
 • Kromě toho by bylo skvělé, kdybyste měli znalosti buď v oblasti řídicí a regulační techniky (SPS, CNC) nebo znalosti hydrauliky a pneumatiky.
 • A pokud budete mít také ještě dobrou znalost angličtiny a budete rádi cestovat do jiných zemí mimo Německo, těšíme se na Vaši nabídku.

Naše nabídka pro Vás:

 • Nevyrábíme pouze úžasné produkty, které pomáhají vytvářet ekologické, udržitelné bydlení, ale nabízíme Vám také atraktivní plat, vynikající možnosti dalšího vzdělávání a rozvoje a bezplatné výhody.
 • Proto Vám nabízíme ne zrovna průměrné pracovní místo v kreativním a profesionálním týmu. U nás porostete v každém ohledu. Jestliže chcete pracovat v prostředí s rychlými rozhodovacími procesy, kde jsou Vaše nápady a zlepšovací návrhy vítány, a kde Vás budeme vnímat jako člověka a nikoliv jako osobní číslo, potom jste u nás na správné adrese.

Chcete se stát součástí našeho týmu Innovation Engineering 4.0? Těšíme se na Vaši nabídku uchazeče!

GeoMap: 

Geolocation is 48.44334000000001, 9.373919999999998

Firma-Name: WEINMANN Holzbausystemtechnik GmbHStrasse/Nr.: Forchenstr. 50PLZ: 72813Stadt: St. Johann-LonsingenLand-DE: NěmeckoBádensko-WürttemberskoUntertitel: Místo výkonu práce: St. Johann-Lonsingen (Bádensko-Württembersko)Logo: Image: Jazykové znalosti / Sprachkenntnisse: Německý jazyk - PodmínkaAnglický jazyk - VýhodouTyp úvazku / Anstellungsart: Plný úvazekDatum: Čtvrtek, Listopad 14, 2019 to Pátek, Únor 14, 2020E-Mail: Ellen.Bauder.ext@weinmann-partner.deWebseite: www.homag.comThemen/témata: Práce v zahraničíKariéra a práce s němčinouPráce v zahraničí pro ženyPráce v Německu pro ČechyPráce v Německu ihnedPráce v Německu pro ženyFirmenkontakt-Formanzeige: AnoBranže/Kategorie: Elektrotechnika a energetikaŘemeslné a manuální práceStrojírenstvíTechnika a vývojVýroba a průmyslBranže/Profese: MechanikMontérServisní technikTechnikAddThis: Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitouRules-Update Start-Datum erlauben: anFirmensitz: WEINMANN Holzbausystemtechnik GmbH, Forchenstr. 50, 72813 St. Johann-LonsingenIČO: DeutschlandUnternehmensseite-Bewerber: https://recruitingapp-5387.de.umantis.com/Vacancies/1120/Application/New/1TOP-Angebot: Benachrichtigung-Gesendet: 

Bademeister/in - Bad Leonfelden, Österreich

Die Stadtgemeinde Bad Leonfelden schreibt gemäß § 8 ff Oö. Gemeinde-Dienstrechts- und Gehaltsgesetz 2002, LGBl.Nr. 52/2002, i.d.g.F. den Dienstposten eines/r Vertragsbediensteten/Arbeiter/in der Funktionslaufbahn GD 19.1 (Facharbeiter) mit Vollbeschäftigung von 40 Wochenstunden (d.s. 100 %) ab 01.04.2020 öffentlich aus.

 

Es handelt sich um den Dienstposten

eines/r Bademeisters/in.

Das Dienstverhältnis ist unbefristet.

Anfangsbezug brutto: € 2.070,10 (je nach Anrechenbarkeit der Vordienstzeiten).

 

Die Bewerber/innen müssen neben den allgemeinen Aufnahmevoraussetzungen nach den dienstrechtlichen Vorschriften (gem. § 9 Ab. 2 und § 17 Oö. GDG 2002) nachfolgende Verwendungsvoraussetzungen erfüllen:

 • Erste Hilfe-Ausbildung (oder Ablegung bis zum Dienstbeginn)
 • Rettungsschwimmerschein (oder Ablegung bis zum Dienstbeginn)
 • Führerschein der Gruppen B
 • Bereitschaft zur Absolvierung der Ausbildung zum Badewart für Großanlagen (Kursstart 09.03. bis 13.03.2020, jeweils von 08.00 bis 12.00 Uhr, 36 Einheiten, WIFI Linz) oder Ablegung innerhalb eines Jahres nach Dienstantritt)
 • In den Sommermonaten: Bereitschaft zur Leistung von Überstunden und Mehrleistungen – auch an Wochenenden
 • Bereitschaft zur Fort- und Weiterbildung
 • Teamfähigkeit, aber auch ein hohes Maß an eigenverantwortlicher und selbständiger Arbeitsweise, Flexibilität, körperliche Belastbarkeit, Zuverlässigkeit und Leistungsbereitschaft; Geschick im Umgang mit den Bürgern
 • Abgeschlossenen Berufsausbildung in einem handwerklichen Beruf wünschenswert

Aufgabenbereich:

 • Gewährleistung eines sicheren und hygienischen Badebetriebs
 • Alle sonstigen manuellen Tätigkeiten im Rahmen des Badebetriebes

Bewerbung:

Interessenten/innen werden eingeladen, ihre eigenhändig unterfertigte Bewerbung bis spätestens 06.12.2019 an die Stadtgemeinde Bad Leonfelden (Mail: gemeinde@bad-leonfelden.ooe.gv.at) zu richten.

Diese hat zu enthalten: Lebenslauf mit Foto, Staatsbürgerschaftsnachweis, Geburtsurkunde, Dienst- und Schulzeugnisse u. ev. sonstige Zeugnisse, bei männlichen Bewerbern: Bestätigung über den abgeleisteten Präsenz- oder Zivildienst.

Das Auswahlverfahren erfolgt gemäß den Bestimmungen des Oö. GDG 2002, i.d.g.F.unter Beiziehung des Personalbeirates, wobei sich die Stadtgemeinde aus verwaltungsökonomischen Gründen eine Vorauswahl der eingelangten Bewerbungen vorbehält. Allfällige Kosten (Fahrtspesen, usw.) in Zusammenhang mit der Bewerbung und dem Auswahlverfahren werden nicht ersetzt.

Der Bürgermeister
Alfred Hartl

 

Kontakt:

Stadtgemeinde Bad Leonfelden
Hauptplatz 1
4190 Bad Leonfelden
Österreich
gemeinde@bad-leonfelden.ooe.gv.at

GeoMap: 

Geolocation is 48.522747, 14.292805000000044

Firma-Name: Stadtgemeinde Bad LeonfeldenStrasse/Nr.: Hauptplatz 1PLZ: 4190Stadt: Bad LeonfeldenLand-AT: RakouskoHorní RakouskoMühlviertel (Mlýnská čtvrť)Untertitel: Stellenausschreibung der Stadtgemeinde Bad Leonfelden (Oberösterreich)Logo: Jazykové znalosti / Sprachkenntnisse: Německý jazyk - Středně pokročilá (B1)Typ úvazku / Anstellungsart: Plný úvazekDatum: Středa, Listopad 13, 2019 to Pondělí, Leden 13, 2020E-Mail: gemeinde@bad-leonfelden.ooe.gv.atWebseite: www.badleonfelden.at Themen/témata: Práce v zahraničíKariéra a práce s němčinouPráce v zahraničí pro ženyPráce v Rakousku pro ČechyPráce v Rakousku u hranicPráce v Rakousku pro ženyFirmenkontakt-Formanzeige: AnoBranže/Kategorie: Cestovní ruch a ubytováníSlužbyBranže/Profese: PlavčíkAddThis: Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitouRules-Update Start-Datum erlauben: anFirmensitz: Stadtgemeinde Bad Leonfelden, Hauptplatz 1, 4190 Bad LeonfeldenIČO: ÖsterreichTOP-Angebot: Benachrichtigung-Gesendet: 

Vedoucí lékař (m/ž/jiné) pro interní lékařství - Bavorsko

Zdravotnická zařízení vládního obvodu Horní Franky (Gesundheitseinrichtungen des Bezirks Oberfranken) hledají pro Krajskou kliniku Rehau, Kliniku psychiatrie, psychoterapie a psychosomatiky, k 1. 1. 2020

vedoucího lékaře (m/ž/jiné) pro interní lékařství

 

Nabízíme:

 • atraktivní ohodnocení podle tarifní smlouvy pro lékaře včetně podílu na odměně za péči o individuálně pojištěné klienty a samoplátce
 • intenzivní zapracování v kolegiální a motivované týmové atmosféře
 • podnikové doplňkové důchodové pojištění bez spoluúčasti
 • pravidelnou pracovní dobu, vůči zaměstnancům vstřícné plánování služeb, elektronickou evidenci odpracované doby a atraktivní modely částečných úvazků
 • rozmanitou nabídku dalšího a pokračovacího vzdělávání a pravidelné případové a týmové supervize
 • individuální kariérní plán
 • podnikovou zdravotní péči
 • slevy a bezplatné parkování pro zaměstnance

Váš profil:

 • máte uznanou atestaci odborného lékaře pro interní lékařství s německou aprobací.
 • jste způsobilý/á zažádat si o oprávnění k dalšímu vzdělávání na 6 měsíců
 • v optimálním případě máte široké vzdělání v oblasti interní medicíny
 • jste ochoten/ochotna účastnit se pohotovostních služeb nebo pohotovostních služeb na zavolání

 

Pracovní podmínky a odměňování se řídí tarifní smlouvou pro lékaře (TV-Ärzte/VKA), popř. směrnicemi pro sepisování individuálních smluv se zaměstnanci v lékařských službách Komunálního podniku Zdravotnická zařízení vládního obvodu Horní Franky (Gesundheitseinrichtungen des Bezirks Oberfranken). Nabídky těžce tělesně postižených uchazečů, pokud budou vyhovovat uvedeným požadavkům, budou brány na zřetel přednostně.

Pro dotazy je Vám k dispozici primář Kliniky psychiatrie, psychoterapie a psychosomatiky pan Dr. med. Torsten Brückner, na telefonním čísle +49 (0) 9283 599-6151.

Těšíme se na Vaše nabídky!

Prosím přihlaste se nejpozději do 30. 11. 2019 přes náš náborový online portál na www.gebo-med.de/karriere.

Bezirkskrankenhaus Bayreuth
Personalabteilung
Nordring 2
95445 Bayreuth

Tel.: +49 (0) 921 283-7206 oder -7207
E-mail: karriere@gebo-med.de

GeoMap: 

Geolocation is 49.9551471, 11.567679399999975

Firma-Name: Bezirkskrankenhaus BayreuthStrasse/Nr.: Nordring 2PLZ: 95445Stadt: BayreuthLand-DE: NěmeckoBavorskoPříhraniční region Česko-BavorskoHorní Franky (Oberfranken)BayreuthUntertitel: Místo výkonu práce: 95111 Rehau (v pohraničí, nedaleko Aše)Logo: Jazykové znalosti / Sprachkenntnisse: Německý jazyk - Dobrá (B2)Typ úvazku / Anstellungsart: Plný úvazekDatum: Pátek, Listopad 8, 2019 to Neděle, Únor 9, 2020Telefon: +49 (0) 9283 599-6151E-Mail: karriere@gebo-med.deWebseite: www.gebo-med.deKontaktperson: Dr. med. Torsten BrücknerThemen/témata: Práce v zahraničíKariéra a práce s němčinouPráce v zahraničí pro ženyPráce v Německu pro ČechyPráce v Německu u hranicPráce v Německu na denní dojížděníPráce v Německu ihnedPráce v Německu pro ženyPráce v Bavorsku u hranicPráce v Bavorsku pro ženyFirmenkontakt-Formanzeige: AnoBranže/Kategorie: Zdravotnictví a sociální péčeBranže/Profese: InternistaLékař - různé specializaceAddThis: Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitouRules-Update Start-Datum erlauben: anFirmensitz: Bezirkskrankenhaus Bayreuth, Nordring 2, 95445 BayreuthIČO: DeutschlandUnternehmensseite-Bewerber: http://www.gebo-med.de/karriereTOP-Angebot: Benachrichtigung-Gesendet: 

Pokojská + Umývač nádobí/Pomocná síla do kuchýně - Rakouské Alpy (Salzburger Land)

Rosentalerhof Hotel*** v Saalbachu-Hinterglemmu
 • poloha v centru Hinterglemmu
 • vedený jako rodinný podnik
 • mladý tým
 • nabízí dobrý a výkonově orientovaný plat
 • zdarma internet pro zaměstnance/zaměstnankyně
 • zimní a letní sezónní provoz
hledá pokojskou/roomboy + umývače nádobí/pomocnou sílu do kuchýně
 • Sezónní práce od asi poloviny prosince do poloviny dubna.
 • Schopné, flexibilní pracovníky s praxí v oboru, znalostmi němčiny.
 • Šestidenní pracovní týden, dělené směny. Bezplatné ubytování a stravování zajištěno.
 • Plat dohodou a podle kvalifikace, asi 1550 EUR čistého.

 

Na Vaše nabídky se těší Andrea & Martin!

Rosentalerhof Hotel & Appartements
Mühlfeldweg 369
5754 Saalbach Hinterglemm

Tel: +43 6541 7237
E-Mail: hotel@rosentalerhof.at

GeoMap: 

Geolocation is 47.3804661, 12.599870900000042

Firma-Name: Rosentalerhof Hotel und AppartementsStrasse/Nr.: Mühlfeldweg 369PLZ: 5754Stadt: Saalbach HinterglemmLand-AT: RakouskoSalcburskoUntertitel: Místo výkonu práce: Turistické a lyžařské středisko Saalbach-HinterglemmLogo: Image: Jazykové znalosti / Sprachkenntnisse: Německý jazyk - Středně pokročilá (B1)Typ úvazku / Anstellungsart: Plný úvazekDatum: Čtvrtek, Listopad 7, 2019 to Neděle, Prosinec 15, 2019Telefon: +43 6541 7237E-Mail: hotel@rosentalerhof.atWebseite: www.rosentalerhof.atKontaktperson: Martin EnnThemen/témata: Práce v zahraničíKariéra a práce s němčinouPráce v zahraničí pro ženyPráce v Rakousku pro ČechyPráce v Rakousku s ubytovánímPráce v Rakousku pro ženyPráce a brigády na horách AlpyFirmenkontakt-Formanzeige: AnoBranže/Kategorie: Cestovní ruch a ubytováníGastronomie a pohostinstvíBranže/Profese: PokojskáPomocná síla do kuchyněUmývač nádobíAddThis: Délka pracovního poměru: Na dobu určitouRules-Update Start-Datum erlauben: anFirmensitz: Rosentalerhof Hotel & Appartements - Enn-Hotel GmbH und Co KG, Mühlfeldweg 369, 5754 Saalbach HinterglemmIČO: ÖsterreichTOP-Angebot: Ist TOP AngebotBenachrichtigung-Gesendet: 

Zimmermädchen/Zimmerbursche - Tirol, Österreich

IHRE ARBEITSZEITEN

 • 5 oder 6 Tage von 09.00 - 15.00 Uhr

IHRE AUFGABEN

 • Reinigung der zugeteilten Zimmer
 • Endreinigung der abreisenden Zimmer
 • Reinigung von öffentlichen Bereichen

IHRE QUALIFIKATIONEN UND KOMPETENZEN

 • Sehr gute Deutschkenntnisse
 • Berufserfahrung in dieser oder einer ähnlichen Position erwünscht
 • Gepflegtes Erscheinungsbild
 • Freundlichkeit & Herzlichkeit
 • Körperliche Belastbarkeit & Einsatzbereitschaft
 • Zuverlässigkeit & Verantwortungsbewusstsein

IHRE BENEFITS ALS SCHWARZ-MITARBEITER

 • Start-up Tag als Einstieg für neue Gastgeber mit einer Begleitperson
 • Persönliche und fachliche Weiterentwicklungsmöglichkeiten im Rahmen der Schwarz- Akademie
 • Angebote der betrieblichen Gesundheitsförderung
 • Jahresprämien vom Unternehmenserfolg und individuelles Bonussystem für außerordentliche Einsätze oder Ideen
 • Vergünstigungen bei unseren Clubkartenpartnern in der Umgebung
 • Ganzjährige Nutzung unseres Saunabereichs und der Wasserwelten (2x pro Woche mit einer Begleitperson kostenlos)
 • Wohnen im Schwarz-Teamhaus und kostenlose ganztägige Verpflegung in unserem Mitarbeiterrestaurant Auszeit
 • Ganzjährige Nutzung unseres Fitnessstudios im Schwarz-Teamhaus (3x pro Woche mit einer Begleitperson kostenlos)
 • Spezielle Angebote und Aktionen für Gastgeber mit Familien (wie einer Betriebstagesmutter im Schwarz-Teamhaus, Babygeschenk, jährlicher Familientag, uvm.)

KONTAKT

Alpenresort Schwarz

Pirktl Holiday GmbH & Co KG
Obermieming 141
6414 Mieming / Austria

Ansprechpartnerin: 
Nadine Oberthanner (Ass. HR Managerin)
Tel. +43/5264/5212–533
n.oberthanner@schwarz.at
www.schwarz.at

GeoMap: 

Geolocation is 47.3071728, 10.986134900000025

Firma-Name: Alpenresort Schwarz - Pirktl Holiday GmbH und Co KGStrasse/Nr.: Obermieming 141PLZ: 6414Stadt: MiemingLand-AT: RakouskoTyrolskoUntertitel: Arbeitsort: Alpenresort SchwarzLogo: Image: Jazykové znalosti / Sprachkenntnisse: Německý jazyk - Dobrá (B2)Typ úvazku / Anstellungsart: Plný úvazekDatum: Čtvrtek, Listopad 7, 2019 to Úterý, Leden 7, 2020Telefon: +43/5264/5212–533E-Mail: n.oberthanner@schwarz.atWebseite: www.schwarz.atKontaktperson: Nadine Oberthanner Themen/témata: Práce v zahraničíKariéra a práce s němčinouPráce v zahraničí pro ženyPráce v Rakousku pro ČechyPráce v Rakousku s ubytovánímPráce v Rakousku pro ženyPráce a brigády na horách AlpyFirmenkontakt-Formanzeige: AnoBranže/Kategorie: Cestovní ruch a ubytováníBranže/Profese: PokojskáAddThis: Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitouRules-Update Start-Datum erlauben: anFirmensitz: Alpenresort Schwarz - Pirktl Holiday GmbH & Co KG, Obermieming 141, 6414 MiemingIČO: ÖsterreichTOP-Angebot: Benachrichtigung-Gesendet: 

Bauhofmitarbeiter/in (Facharbeiter/in) - Bad Leonfelden, Österreich

Die Stadtgemeinde Bad Leonfelden schreibt gemäß § 8 ff Oö. Gemeinde-Dienstrechts- und Gehaltsgesetz 2002, LGBl.Nr. 52/2002, i.d.g.F. den Dienstposten eines/r Vertragsbediensteten/Arbeiter/in der Funktionslaufbahn GD 19.1 (Facharbeiter) mit Vollbeschäftigung von 40 Wochenstunden (d.s. 100 %) zum ehestmöglichen Eintritt öffentlich aus.

 

Es handelt sich um den Dienstposten

eines/r Bauhofmitarbeiters/in.

Das Dienstverhältnis ist unbefristet.
Anfangsbezug brutto: € 2.070,10 (je nach Anrechenbarkeit der Vordienstzeiten).

 

Die Bewerber/innen müssen neben den allgemeinen Aufnahmevoraussetzungen nach den dienstrechtlichen Vorschriften (gem. § 9 Ab. 2 und § 17 Oö. GDG 2002) nachfolgende Verwendungsvoraussetzungen erfüllen:

 • Abgeschlossene Lehrausbildung in einem einschlägigen Beruf als Elektro-, KFZ-, Installations-, Gebäude- oder Holztechniker/in oder Straßenerhaltungsfachmann/-frau bzw. eines artverwandten Berufes laut Lehrberufsliste iVm § 7 BAG, bzw. ein Lehrabschluss nach dem Oö. Land- und forstwirtschaftlichen Berufsbildungsgesetz 1991
 • Einschlägige, mehrjährige Berufserfahrung (erwünscht)
 • Besitz der Lenkerberechtigungen der Gruppen BC; Gruppe E erwünscht
 • PC-Kenntnisse
 • Bereitschaft zur Leistung von Überstunden und Mehrleistungen in Form von Bereitschafts- und Turnusdiensten (z.B. Winterdienst)
 • Bereitschaft zur Fort- und Weiterbildung
 • Teamfähigkeit, aber auch ein hohes Maß an eigenverantwortlicher und selbständiger Arbeitsweise, Flexibilität, körperliche Belastbarkeit, Zuverlässigkeit und Leistungsbereitschaft
 • Geschick im Umgang mit den Bürgern

Aufgabenbereich:

 • Alle Arbeiten im Straßenbau, in der Straßenerhaltung, in der Grünraumbewirtschaftung und im Winterdienst (Räum- und Streudienst)
 • Alle sonstigen manuellen Tätigkeiten im Rahmen des Bauhofbetriebes

Bewerbung: 

Interessenten/innen werden eingeladen, ihre eigenhändig unterfertigte Bewerbung bis spätestens Freitag, 06.12.2019 an die Stadtgemeinde Bad Leonfelden (Mail: gemeinde@bad-leonfelden.ooe.gv.at) zu richten.

Diese hat zu enthalten: Lebenslauf mit Foto, Staatsbürgerschaftsnachweis, Geburtsurkunde, Dienst- und Schulzeugnisse u. ev. sonstige Zeugnisse, bei männlichen Bewerbern: Bestätigung über den abgeleisteten Präsenz- oder Zivildienst.

Das Auswahlverfahren erfolgt gemäß den Bestimmungen des Oö. GDG 2002, i.d.g.F.unter Beiziehung des Personalbeirates, wobei sich die Stadtgemeinde aus verwaltungsökonomischen Gründen eine Vorauswahl der eingelangten Bewerbungen vorbehält. Allfällige Kosten (Fahrtspesen, usw.) in Zusammenhang mit der Bewerbung und dem Auswahlverfahren werden nicht ersetzt.

Der Bürgermeister
Alfred Hartl

 

Kontakt:

Stadtgemeinde Bad Leonfelden
Hauptplatz 1
4190 Bad Leonfelden
Österreich
gemeinde@bad-leonfelden.ooe.gv.at

GeoMap: 

Geolocation is 48.522747, 14.292805000000044

Firma-Name: Stadtgemeinde Bad LeonfeldenStrasse/Nr.: Hauptplatz 1PLZ: 4190Stadt: Bad LeonfeldenLand-AT: RakouskoHorní RakouskoMühlviertel (Mlýnská čtvrť)Untertitel: Stellenausschreibung der Stadtgemeinde Bad Leonfelden (Oberösterreich)Logo: Image: Jazykové znalosti / Sprachkenntnisse: Německý jazyk - Dobrá (B2)Typ úvazku / Anstellungsart: Plný úvazekDatum: Středa, Listopad 6, 2019 to Pondělí, Leden 6, 2020E-Mail: gemeinde@bad-leonfelden.ooe.gv.atWebseite: www.badleonfelden.at Themen/témata: Práce v zahraničíKariéra a práce s němčinouPráce v zahraničí pro ženyPráce v Rakousku pro ČechyPráce v Rakousku u hranicFirmenkontakt-Formanzeige: AnoBranže/Kategorie: Řemeslné a manuální práceStavebnictví a realityTechnika a vývojBranže/Profese: AutomechanikElektrotechnikÚdržbářServisní technikTechnikAddThis: Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitouRules-Update Start-Datum erlauben: anFirmensitz: Stadtgemeinde Bad Leonfelden, Hauptplatz 1, 4190 Bad LeonfeldenIČO: ÖsterreichTOP-Angebot: Benachrichtigung-Gesendet: 

Číšník/servírka - Bavorsko

Hostinec Bodensteiner - venkovský hostinec vedený srdcem

 

Hledáme k okamžitému nástupu posily do našeho týmu:

1 spolupracovníka/spolupracovnici (pracovník obsluhy, číšník/servírka)

pro obsluhu hostů (plný uvázek anebo zkrácený úvazek)

 

Nabízíme…

 • špičkové platové ohodnocení (bonusy)
 • ubytování v objektu
 • rodinnou pracovní atmosféru
 • možnosti dalšího vzdělávání

Hledáme…

 • angažovaného spolupracovníka/spolupracovnici s dobrou znalostí němčiny a praxí v oblasti gastronomie

Hostinec Bodensteiner je tradiční pohostinství v Hornofalcké jezerní oblasti v blízkosti hranic s Českem.

Rodina Bodensteiner a její tým se těší na nabídky uchazečů (pište prosím v německém jazyce!), které nám prosím zašlete e-mailem na sibyllebodensteiner@gmx.de.

Gasthof Bodensteiner
Hauptstrasse 25
92551 Stulln
Tel.: +49 9435 501213
E-mail: sibyllebodensteiner@gmx.de
www.gasthof-bodensteiner.de

GeoMap: 

Geolocation is 49.42222959999999, 12.137387200000035

Firma-Name: Gasthof BodensteinerStrasse/Nr.: Hauptstrasse 25PLZ: 92551Stadt: StullnLand-DE: NěmeckoBavorskoHorní Falc (Oberpfalz)Amberk (Amberg)SchwandorfWeiden in der OberpfalzUntertitel: Místo výkonu práce: Stulln (v pohraničí) - Ubytování v objektu - Nástup možný ihnedLogo: Image: Jazykové znalosti / Sprachkenntnisse: Německý jazyk - Dobrá (B2)Typ úvazku / Anstellungsart: NezáležíDatum: Úterý, Listopad 5, 2019 to Čtvrtek, Prosinec 12, 2019Telefon: +49 9435 501213E-Mail: sibyllebodensteiner@gmx.deWebseite: www.gasthof-bodensteiner.deKontaktperson: Sibylle BodensteinerThemen/témata: Práce v zahraničíKariéra a práce s němčinouPráce v zahraničí pro ženyPráce v Německu pro ČechyPráce v Německu u hranicPráce v Německu na denní dojížděníPráce v Německu ihnedPráce v Německu pro ženyPráce v Německu s ubytovánímPráce v Bavorsku u hranicPráce v Bavorsku pro ženyPráce v Bavorsku s ubytovánímFirmenkontakt-Formanzeige: AnoBranže/Kategorie: Gastronomie a pohostinstvíBranže/Profese: Číšník/servírkaAddThis: Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitouRules-Update Start-Datum erlauben: anFirmensitz: Gasthof Bodensteiner, Hauptstrasse 25, 92551 StullnIČO: DeutschlandTOP-Angebot: Ist TOP AngebotBenachrichtigung-Gesendet: 

Lékařky /lékaři - k spolupráci formou home office nebo se sídlem v Česku (Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Praha)

Skupina MD Medicus celosvětově působí v oblastech asistenčních služeb a telefonického zdravotního poradenství. Našim klientům již více než 25 let, 24 hodin denně a 365 dní v roce dáváme k dispozici odborné zdravotnické a lékařské poradenství pro jejich pojištěnce doma i v zahraničí.

K rozšíření našeho lékařského oddělení hledáme k okamžité spolupráci formou home office nebo se sídlem v Česku (Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Praha)

lékařky /lékaře

na plný nebo částečný úvazek (20 hod. týdně) s dokončeným studiem humánní medicíny s plnou aprobací, přednostně s lékařskými specializacemi: všeobecné lékařství, interní lékařství a anesteziologie, s minimálně dvouletou klinickou praxí a širokými teoretickými znalostmi přesahujícími hranice odbornosti.

Dobrá znalost němčiny slovem a písmem je podmínkou, další cizí jazyky, především angličtina, jsou výhodou.

Vaším úkolem je:

 • Poskytování telefonických informací k onemocněním a možnostem terapie pro pojištěnce našich klientů. V oblasti lékařské asistence pro zahraniční pobyty budete pečovat o pojištěnce v zahraničí. Zde budete v kontaktu s ošetřujícími lékaři v místě, vyjasníte si postup péče a rozhodnete o dalších opatřeních a postupech.
 • Po důkladném zapracování v Německu budete pracovat formou home office v Česku nebo v naší plánované české pobočce v multidisciplinárním, kolegiálním lékařském týmu s podporou a výměnou zkušeností.

Kontakt: 

Své kompletní podklady uchazeče s informací, zda požadujete částečný nebo plný úvazek, s Vaší představou o platu a nejbližším možným termínem nástupu zašlete prosím na:

MD Medicus Gesellschaft für medizinische Serviceleistungen mbH, Frau Marion Volk, Industriestraße 2a, 67063 Ludwigshafen am Rhein, telefon +49 (0)621/5490-108, nebo jednoduše e-mailem: mv@md-medicus.net.

GeoMap: 

Geolocation is 49.4866552, 8.418641799999932

Firma-Name: MD Medicus Gesellschaft für medizinische Serviceleistungen mbHStrasse/Nr.: Industriestraße 2aPLZ: 67063Stadt: Ludwigshafen am RheinUntertitel: nástup možný ihned, na plný nebo částečný úvazek - dobrá znalost němčiny slovem a písmem je podmínkouLogo: Jazykové znalosti / Sprachkenntnisse: Německý jazyk - Dobrá (B2)Anglický jazyk - VýhodouTyp úvazku / Anstellungsart: NezáležíDatum: Pondělí, Listopad 4, 2019 to Úterý, Únor 4, 2020Telefon: +49 (0)621/5490-108E-Mail: mv@md-medicus.netWebseite: www.md-medicus.netKontaktperson: Marion VolkThemen/témata: Práce v zahraničíKariéra a práce s němčinouPráce v zahraničí pro ženyPráce v Německu pro ČechyPráce v Německu ihnedPráce v Německu pro ženyJobs in PragFirmenkontakt-Formanzeige: AnoBranže/Kategorie: Zdravotnictví a sociální péčeBranže/Profese: AnesteziologInternistaLékař - různé specializaceVšeobecný lékařAddThis: Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitouLand CZ: Česká republikaHlavní město PrahaKarlovarský krajRules-Update Start-Datum erlauben: anFirmensitz: MD Medicus Gesellschaft für medizinische Serviceleistungen mbH, Industriestraße 2a, 67063 Ludwigshafen am RheinIČO: DeutschlandTOP-Angebot: Ist TOP AngebotBenachrichtigung-Gesendet: Firmensitz-Land: Deutschland

Řidiči vysokozdvižného vozíku a zaměstnanci do výroby

 

Hledáme na stálý pracovní poměr se smlouvou na dobu neurčitou

řidiče vysokozdvižného vozíku a zaměstnance do výroby

pro náš podnik se sídlem v Drážďanech

Vaše kvalifikace:

 • Jste motivovaný pracovník se smyslem pro kvalitu a pracovní výkon a máte samostatný a pečlivý způsob práce.
 • Výhodou je základní až dobrá znalost němčiny, ale není nutně vyžadováno.
 • Výhodou je řidičský průkaz sk. B.
  Řidič vysokozdvižného vozíku:
 • Máte platný průkaz řidiče vysokozdvižného vozíku a máte už praxi v řízení vysokozdvižného vozíku s nosností 3 t.
 • Umíte zacházet s elektrickým vysokozdvižným vozíkem a máte již praxi na vozíku s vidlicí s více hroty.

Vaše pracovní náplň:

 • Přeprava, uskladňování palet s prázdnými i plnými obaly ve třísměným systému.

Naše nabídka:

 • mzda od 10,50 eur hrubého za hodinu, po uplynutí zkušební doby 11,00 eur hrubého za hodinu, každoroční úprava mzdy
 • možnost získat bonusy a příplatky
 • práce v blízkosti hranic v Drážďanech
 • bezplatná doprava zaměstnanců z Ústí nad Labem, Teplic a okolí
 • v případě potřeby cenově výhodné možnosti bydlení během týdne v Drážďanech k dispozici

 

Pomocná síla do výroby:
 • nejsou vyžadovány žádné specifické znalosti

Vaše pracovní náplň:

 • třídění prázdných obalů ve třísměným systému s dobrou pracovní výkonností
 • nakládání plných obalů na kontejnery podle zadaných schémat balení

Naše nabídka:

 • mzda od 9,20 eur hrubého za hodinu, zvýšení po 4 měsících až na 9,50 eur hrubého za hodinu, každoroční úprava mzdy
 • možnost získat bonusy a příplatky
 • práce v blízkosti hranic v Drážďanech
 • bezplatná doprava zaměstnanců z Ústí nad Labem, Teplice a okolí
 • v případě potřeby cenově výhodné možnosti bydlení během týdne v Drážďanech k dispozici

 

Své nabídky zasílejte prosím na:

e-mail: info@sgm-services.de
SGM Services UG (haftungsbeschränkt)
Scheibenberger Str. 100
09481 Elterlein
Deutschland

GeoMap: 

Geolocation is 50.56503, 12.889159999999947

Firma-Name: SGM Services UG (haftungsbeschränkt)Strasse/Nr.: Scheibenberger Str. 100PLZ: 09481Stadt: ElterleinLand-DE: NěmeckoSaskoDrážďany (Dresden)Untertitel: Místo výkonu práce: Drážďany - Znalost němčiny není nutně vyžadováno - Ubytování zajištěnoJazykové znalosti / Sprachkenntnisse: Německý jazyk - VýhodouTyp úvazku / Anstellungsart: Plný úvazekDatum: Pondělí, Listopad 4, 2019 to Sobota, Leden 4, 2020E-Mail:  info@sgm-services.deThemen/témata: Práce v zahraničíPráce v zahraničí bez znalosti jazykaKariéra a práce s němčinouPráce v zahraničí pro ženyPráce v Německu pro ČechyPráce v Německu u hranicPráce v Německu na denní dojížděníPráce v Německu ihnedPráce v Německu pro ženyPráce v Německu s ubytovánímPráce v Německu bez znalosti jazykaPráce v Sasku u hranicPráce v Sasku "ve fabrice"Práce v Sasku s ubytovánímPráce v Sasku bez znalosti jazykaPráce v Sasku pro ženyPráce v DrážďanechFirmenkontakt-Formanzeige: AnoBranže/Kategorie: Doprava, logistika a zásobováníŘemeslné a manuální práceVýroba a průmyslZemědělství, lesnictví a ekologieBranže/Profese: Řidič vysokozdvižného vozíku (Řidič VZV)Dělník ve výroběPomocná síla do výrobyAddThis: Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitouRules-Update Start-Datum erlauben: anFirmensitz: SGM Services UG, Scheibenberger Str. 100, 09481 ElterleinIČO: DeutschlandTOP-Angebot: Benachrichtigung-Gesendet: 

Vedoucí výroby s dobrou znalostí němčiny

 

Jsme společnost se sídlem v Německu a pro předního evropského výrobce potravin se sídlem v regionu východní Vestfálsko / Severní Porýní – Vestfálsko hledáme k okamžitému nástupu a na trvalý pracovní poměr

 • vedoucí výroby (m/ž/jiné) s dobrou znalostí němčiny

 

Hledáme zaměstnance, kteří mohou prokázat praxi ve výrobě a/anebo v potravinářství.

Znalost němčiny slovem a písmem (min. úroveň A2/B1) je podmínkou.

Pracovní poměr je uzavírán přímo se zaměstnavatelem, výrobním podnikem, nikoliv prostřednictvím zprostředkovatelských společností, firem poskytujících agenturní zaměstnance apod.

Jedná se o dlouhodobé stálé zaměstnání v Německu, za podmínek německého sociálního pojištění.

Hrubá hodinová mzda činí 12,- EUR, odpracované přesčasy se proplácejí.

 

Případné cestovní náklady na dopravu do Německa při prvním nástupu do zaměstnání budou samozřejmě proplaceny.

Ubytování v udržovaných a zařízených dvoulůžkových pokojích za přijatelné nájemné bude zajištěno.

 

Vypovídající podklady o uchazeči nebo své kontaktní údaje pošlete prosím s označením "DEUTSCH" e-mailem na bewerbung@burservice.de.

B+R Service GmbH Personalvermittlung | Lange Straße 50 | 33378 Rheda-Wiedenbrück | www.burservice.de

GeoMap: 

Geolocation is 51.83600449999999, 8.31047220000005

Firma-Name: B+R Service GmbHStrasse/Nr.: Lange Straße 50PLZ: 33378Stadt: Rheda-WiedenbrückLand-DE: NěmeckoSeverní Porýní-VestfálskoUntertitel: Nástup možný ihned - Ubytování zajištěno - Místo výkonu práce: region východní Vestfálsko / Severní Porýní – VestfálskoLogo: Jazykové znalosti / Sprachkenntnisse: Německý jazyk - Středně pokročilá (B1)Typ úvazku / Anstellungsart: Plný úvazekDatum: Pátek, Listopad 1, 2019 to Pátek, Leden 31, 2020E-Mail: bewerbung@burservice.deWebseite: www.burservice.deThemen/témata: Práce v zahraničíKariéra a práce s němčinouPráce v zahraničí pro ženyPráce v Německu pro ČechyPráce v Německu ihnedPráce v Německu pro ženyPráce v Německu s ubytovánímFirmenkontakt-Formanzeige: AnoBranže/Kategorie: PotravinářstvíVýroba a průmyslBranže/Profese: Vedoucí výrobyAddThis: Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitouRules-Update Start-Datum erlauben: anFirmensitz: B+R Service GmbH, Lange Straße 50, 33378 Rheda-WiedenbrückIČO: DeutschlandTOP-Angebot: Benachrichtigung-Gesendet: 

Prodavač/ka - obsluha do pekárny, Sasko

Jsme rodinná pekárna ze Zschopau a hledáme posilu
do našeho týmu v naší hlavní pobočce s kavárnou:

Prodavač/ka – obsluha do pekárny

 

Pokud jste angažovaní, máte nápady a chuť pracovat v týmu, pak jste u nás na správné adrese.

Od pečení housek, výroby obložených chlebů, přes prodej chleba, pečiva a lahodných koláčů, výdej obědů a servírování kávových specialit, výrobu zmrzlinových pohárů až po dekorace - to jsou vaše rozmanité úkoly. 

5 dnů / 35 hodin.

Vítáni jsou i angažovaní pracovníci přicházející z jiných oborů.

Předpokladem je znalost němčiny.

 

Těšíme se na Vaše nabídky, prosím v německém jazyce, na:

m.nestler@baeckerei-nestler.de   

anebo

Bäckerei & Konditorei Gerd Nestler
Johann-Gottlob-Pfaff-Straße 9, 09405 Zschopau

GeoMap: 

Geolocation is 50.75977, 13.06471399999998

Firma-Name: Bäckerei und Konditorei Gerd NestlerStrasse/Nr.: Johann-Gottlob-Pfaff-Straße 9PLZ: 09405Stadt: ZschopauLand-DE: NěmeckoSaskoMarienbergSaská Kamenice (Chemnitz)Untertitel: Pracoviště: Zschopau, v blízkosti českých hranicLogo: Image: Jazykové znalosti / Sprachkenntnisse: Německý jazyk - Dobrá (B2)Typ úvazku / Anstellungsart: Plný úvazekDatum: Středa, Říjen 30, 2019 to Čtvrtek, Leden 30, 2020E-Mail: m.nestler@baeckerei-nestler.deWebseite: www.baeckerei-nestler.deThemen/témata: Práce v zahraničíKariéra a práce s němčinouPráce v zahraničí pro ženyPráce v Německu pro ČechyPráce v Německu u hranicPráce v Německu na denní dojížděníPráce v Německu ihnedPráce v Německu pro ženyPráce v Sasku pro ženyJobs im ErzgebirgeFirmenkontakt-Formanzeige: AnoBranže/Kategorie: Gastronomie a pohostinstvíPotravinářstvíProdej a obchodSlužbyBranže/Profese: Číšník/servírkaPomocná síla do kuchyněPomocná síla obsluhyProdavačAddThis: Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitouRules-Update Start-Datum erlauben: anFirmensitz: Bäckerei & Konditorei Gerd Nestler, Johann-Gottlob-Pfaff-Straße 9, 09405 ZschopauIČO: DeutschlandTOP-Angebot: Benachrichtigung-Gesendet: 

Kuchař/kuchařka - Německo

Jako posilu do našeho týmu hledáme

kuchaře/kuchařku.

Očekáváme:

 • odbornou přípravu jídel v režimu à la carte
 • dokončené vzdělání v oboru kuchař/kuchařka
 • odolnost vůči zátěži, flexibilitu
 • radost z práce
 • znalost němčiny

Nabízíme:

 • dobrý plat
 • milý a dynamický tým
 • možnost přinášet a rozvíjet vlastní nápady
 • při dobrém výkonu šance na povýšení
 • práce v lázních v srdci přírodního parku Märkische Schweiz, 50 km od Berlína

 

Kontakt: 

Tel.: 0049 173 849 5896 anebo 

E-mail: info@strandhotel-buckow.de

Pracoviště:
Strandhotel Buckow
Wriezener Str. 28
15377 Buckow (Märkische Schweiz)

GeoMap: 

Geolocation is 52.57405, 14.070958000000019

Firma-Name: Strandhotel BuckowStrasse/Nr.: Wriezener Str. 28PLZ: 15377Stadt: BuckowLand-DE: NěmeckoBraniborskoUntertitel: práce v lázních v srdci přírodního parku Märkische Schweiz, 50 km od BerlínaLogo: Image: Jazykové znalosti / Sprachkenntnisse: Německý jazyk - PodmínkaTyp úvazku / Anstellungsart: Plný úvazekDatum: Středa, Říjen 30, 2019 to Úterý, Prosinec 31, 2019Telefon: 0049 173 849 5896E-Mail: info@strandhotel-buckow.deWebseite: www.strandhotel-buckow.deThemen/témata: Práce v zahraničíKariéra a práce s němčinouPráce v zahraničí pro ženyPráce v Německu pro ČechyPráce v Německu ihnedPráce v Německu pro ženyFirmenkontakt-Formanzeige: AnoBranže/Kategorie: Cestovní ruch a ubytováníGastronomie a pohostinstvíBranže/Profese: KuchařAddThis: Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitouRules-Update Start-Datum erlauben: anFirmensitz: Strandhotel Buckow, Wriezener Str. 28, 15377 BuckowIČO: DeutschlandTOP-Angebot: Benachrichtigung-Gesendet: 

Odborníci na výrobu skříňových rozvaděčů - Rakousko

INNOVERSAL Business Solutions GmbH zprostředkovává osobnosti…

Jsme rakouská agentura práce – poskytovatel pracovních sil se sídlem v Linci a pobočkou v Praze a zprostředkováváme nejlepší pracovní místa u renomovaných klientů.

Hledáme…

odborníky na výrobu skříňových rozvaděčů m/ž

pro spolupráci u našich klientů v centrální části Horních Rakous … ať už pro oblast výroby skříňových rozvaděčů, elektrických částí strojů a zařízení, nebo pro oblast technického vybavení budov a energetické techniky. Nástup možný ihned!

Naši zaměstnanci/zaměstnankyně potřebují …

 • kvalifikované odborné znalosti v oblasti elektrotechniky / výroby skříňových rozvaděčů, alternativně – pokud není osvědčení o vzdělání – prokazatelnou praxi v příslušném oboru
 • řemeslnou zručnost
 • samostatný přístup k práci
 • znalost němčiny
 • řidičský průkaz sk. B
 • platné pracovní povolení pro EU.

Úkolem našich nových zaměstnanců/zaměstnankyň je …

 • výroba skříňových rozvaděčů podle plánu ve všech velikostních typech
 • zhotovování, označování, děrování nosných desek, montáž dílů a kabeláže
 • zajištění kvality a kontrola kvality

Plat podle rakouské kolektivní smlouvy.

Skutečná výše platu bude společně dohodnuta na základě praxe a vzdělání.

Spolupráce je alternativně možná také na samostatné bázi.

 

Kontakt

Nabídky uchazečů směrujte na officecz@inno-versal.com.

Rádi Vám poskytneme také telefonické informace na +43 732 344 800-0. Vašimi kontaktními osobami v našem sídle jsou paní Ilijana Bajric a paní Ivana Luta.

Těšíme se na setkání s Vámi.

Váš tým Innoversal Business Solutions GmbH

GeoMap: 

Geolocation is 48.26599030000001, 14.341318499999943

Firma-Name: INNOVERSAL Business Solutions GmbHStrasse/Nr.: Lunzerstraße 64PLZ: 4030Stadt: LinzLand-AT: RakouskoHorní RakouskoLinec (Linz)Untertitel: Místo výkonu práce: centrální část Horních Rakous - Nástup možný ihnedLogo: Jazykové znalosti / Sprachkenntnisse: Německý jazyk - PodmínkaTyp úvazku / Anstellungsart: NezáležíDatum: Úterý, Říjen 29, 2019 to Čtvrtek, Leden 30, 2020Telefon: +43 732 344 800-0E-Mail: officecz@inno-versal.comWebseite: www.inno-versal.comKontaktperson: Ilijana Bajric, Ivana Luta.Themen/témata: Práce v zahraničíKariéra a práce s němčinouPráce v zahraničí pro ženyPráce v Německu pro ČechyPráce v Rakousku pro ČechyPráce v Rakousku přes agenturuPráce v Rakousku u hranicPráce v Rakousku pro ženyFirmenkontakt-Formanzeige: AnoAgentur-Referenz: INNOVERSAL Business Solutions GmbHBranže/Kategorie: Elektrotechnika a energetikaŘemeslné a manuální práceStavebnictví a realityBranže/Profese: ElektromontérElektrotechnikElektrikářAddThis: Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitouRules-Update Start-Datum erlauben: anFirmensitz: NNOVERSAL Business Solutions GmbH, Lunzerstraße 64, 4030 LinzIČO: ÖsterreichTOP-Angebot: Benachrichtigung-Gesendet: 

Zaměstnanci v oboru kovoobrábění a stavby potrubí - Něměcko

S více než třicetiletou zkušeností představuje Arcon poctivé jednání a komunikaci na stále stejné úrovni. Vzhledem k naší dobře propojené síti fungujeme jako spojovací článek mezi vámi a našimi partnery. Jsme vaším vrátným pro dlouhodobý pracovní vztah bez ohledu na to, zda hledáte práci jako pomocník, zkušený pracovník nebo vedoucí pracovníků. Každému jednotlivému zaměstnanci věnujeme individuální péči, školení i ohodnocení.

Hledáme

zaměstnance v oboru kovoobrábění a stavby potrubí.

 

Náplň práce:

 • Obrábění plechů <5>mm
 • Broušení a řezání
 • Stavba schodišť a zábradlí
 • Sváření MAG, TIG, Elektrodou je výhodou (dostačující je dovednost u těchto svařovacích procesů, netřeba zertifikáty)
 • Pokládání trubek
 • Řezání trubek
 • Obecná konstrukce potrubí

Požadavky:

 • Dobrá znalost výše uvedených činností
 • Flexibilita
 • Znalost němčiny výhodou nikoliv nutností
 • Orientace ve výkresové dokumentaci
 • Radost z práce

Nábídka:

 • Mzda od 13,- €/odpracovanou hodinu
 • Diety od 5,- €/odpracovanou hodinu
 • Další benefity

Pracoviště:

 • Příhraničí Saska nebo Bavorska v okruhu 200km

 

Kontakt:
Arcon Personalservice GmbH
Johannisallee 20
04317 Leipzig
E-Mail: Leipzig@arcon-jobs.de
www.arcon-jobs.de
Kontaktní osoby: Peter Manig, John Kunze, Helena Pönitz-Sauerová

GeoMap: 

Geolocation is 51.3325116, 12.395066300000053

Firma-Name: Arcon Personalservice GmbHStrasse/Nr.: Johannisallee 20PLZ: 04317Stadt: 04317 LeipzigLand-DE: NěmeckoBavorskoPříhraniční region Česko-BavorskoSaskoUntertitel: Pracoviště: Příhraničí Saska nebo Bavorska v okruhu 200 km - Znalost němčiny není podmínkouLogo: Jazykové znalosti / Sprachkenntnisse: Německý jazyk - VýhodouTyp úvazku / Anstellungsart: NezáležíDatum: Čtvrtek, Říjen 24, 2019 to Středa, Prosinec 25, 2019E-Mail: Leipzig@arcon-jobs.deWebseite: www.arcon-jobs.deKontaktperson: Peter Manig, John Kunze, Helena Pönitz-SauerováThemen/témata: Práce v zahraničíPráce v zahraničí bez znalosti jazykaKariéra a práce s němčinouPráce v zahraničí pro ženyPráce v Německu pro ČechyPráce v Německu u hranicPráce v Německu ihnedPráce v Německu pro ženyPráce v Německu přes agenturuPráce v Německu bez znalosti jazykaPráce v Bavorsku u hranicPráce v Bavorsku pro ženyPráce v Bavorsku bez znalosti jazykaPráce v Sasku u hranicPráce v Sasku bez znalosti jazykaPráce v Sasku pro ženyFirmenkontakt-Formanzeige: AnoBranže/Kategorie: Řemeslné a manuální práceStavebnictví a realityVýroba a průmyslBranže/Profese: MontérOperátor CNC strojůPlechařSoustružníkSvářečKlempířPotrubářObráběč kovůAddThis: Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitouRules-Update Start-Datum erlauben: anFirmensitz: Arcon Personalservice GmbH, Johannisallee 20, 04317 LeipzigIČO: DeutschlandTOP-Angebot: Benachrichtigung-Gesendet: 

Zaměstnanci v oboru elektro, vytápění a instalatérství - Německo

S více než třicetiletou zkušeností představuje Arcon poctivé jednání a komunikaci na stále stejné úrovni. Vzhledem k naší dobře propojené síti fungujeme jako spojovací článek mezi vámi a našimi partnery. Jsme vaším vrátným pro dlouhodobý pracovní vztah bez ohledu na to, zda hledáte práci jako pomocník, zkušený pracovník nebo vedoucí pracovníků. Každému jednotlivému zaměstnanci věnujeme individuální péči, školení i ohodnocení.

Hledáme

zaměstnance v oboru elektro, vytápění a instalatérství

 

Náplň práce

 • Obecné znalosti v elektro oboru
 • Bytové instalace
 • Průmyslové instalace
 • Pokládky kabelů
 • Drážkování
 • Opravy a výměný starých instalací
 • Pokládka novéch instalací
 • Konstrukce a zapojování rozvodných skříní

Náplň práce v instalatérském oboru:

 • pokládka a rozvody topenářských a vodovodních trubek
 • rekonstrukce, výměny staré a rozvod nové instalace
 • pokládky topných trubek ( svařování autogenem výhodou nikoliv nutností)
 • možná sádrokartonářství

Požadavky:

 • Dobrá znalost výše uvedených činností
 • Flexibilita
 • Znalost němčiny výhodou nikoliv nutností
 • Orientace ve výkresové dokumentaci
 • Radost z práce

Nábídka:

 • Mzda od 13,- €/odpracovanou hodinu
 • Diety od 5,- €/odpracovanou hodinu
 • Další benefity

Pracoviště:

 • Příhraničí Saska nebo Bavorska v okruhu 200km

 

Kontakt:
Arcon Personalservice GmbH
Johannisallee 20
04317 Leipzig
E-Mail: Leipzig@arcon-jobs.de
www.arcon-jobs.de
Kontaktní osoby: Peter Manig, John Kunze, Helena Pönitz-Sauerová

 

GeoMap: 

Geolocation is 51.3325116, 12.395066300000053

Firma-Name: Arcon Personalservice GmbHStrasse/Nr.: Johannisallee 20PLZ: 04317Stadt: LeipzigLand-DE: NěmeckoBavorskoPříhraniční region Česko-BavorskoSaskoUntertitel: Pracoviště: Příhraničí Saska nebo Bavorska v okruhu 200 km - Znalost němčiny není podmínkouLogo: Jazykové znalosti / Sprachkenntnisse: Německý jazyk - VýhodouTyp úvazku / Anstellungsart: NezáležíDatum: Čtvrtek, Říjen 24, 2019 to Středa, Prosinec 25, 2019E-Mail: Leipzig@arcon-jobs.deWebseite: www.arcon-jobs.deKontaktperson: Peter Manig, John Kunze, Helena Pönitz-SauerováThemen/témata: Práce v zahraničíPráce v zahraničí bez znalosti jazykaKariéra a práce s němčinouPráce v zahraničí pro ženyPráce v Německu pro ČechyPráce v Německu u hranicPráce v Německu ihnedPráce v Německu pro ženyPráce v Německu přes agenturuPráce v Bavorsku u hranicPráce v Bavorsku pro ženyPráce v Bavorsku bez znalosti jazykaPráce v Sasku u hranicPráce v Sasku bez znalosti jazykaFirmenkontakt-Formanzeige: AnoBranže/Kategorie: Elektrotechnika a energetikaŘemeslné a manuální práceStavebnictví a realityBranže/Profese: ElektromechanikElektromontérElektronikElektrotechnikIzolatérPlynařTechnik v plynárenstvíElektrikářInstalatér/topenářAddThis: Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitouRules-Update Start-Datum erlauben: anFirmensitz: Arcon Personalservice GmbH, Johannisallee 20, 04317 LeipzigIČO: DeutschlandTOP-Angebot: Benachrichtigung-Gesendet: 

Pracovník obsluhy (m/ž/jiné) - Durynsko, Německo

Jako hostitel zajišťujete poradenství a obsluhu našich hostů ve všech našich restauračních provozech. Jste důležitá kontaktní osoba během pobytu v restauraci našeho hotelu. Zaúčtováváte restaurační služby, vystavujete a kontrolujete účtenky. K vašim úkolům patří také aktivní prodej a doporučování jídel a nápojů.

Říká vám něco téma "orientace na zákazníka"? Jste přesvědčiví a máte schopnost se prosadit. Jste šarmantní a máte vytříbený cit pro komunikaci s lidmi.

Vaše další kvalifikace:

 • praxe jako obsluha ve vyšší gastronomii
 • dobrá znalost němčiny a angličtiny
 • otevřená, přátelská a komunikativní osobnost

Nabízíme Vám:

 • práci v úžasném prostředí
 • mzdu podle tarifu DEHOGA (Německý svaz hotelů a restaurací)
 • přátelský & motivovaný tým
 • možnost se prosadit
 • Pečujeme o to, aby naši zaměstnanci/zaměstnankyně zůstali fit & zdraví!
 • v případě potřeby poskytneme stravování & ubytování
 • atraktivní zaměstnanecké výhody při ubytování v zařízeních Fair Job Hotels
 • při hledání bydlení Vám samozřejmě rádi pomůžeme

Máte zájem?
Zašlete nám prosím svou nabídku uchazeče s uvedením nejbližšího možného termínu nástupu, k rukám paní Alexandry Grundmann (asistentka ředitele HR) nebo na alexandra.grundmann@spahotel-weimar.de e-mailem.

Spa & GolfResort Weimarer Land Betriebsgesellschaft mbH

Weimarer Straße 60
99444 Blankenhain
Tel.: +49 (0) 36459-6164 4403
Fax: +49 (0) 36459.61 64 4009
E-Mail: alexandra.grundmann@spahotel-weimar.de
Web: www.golfresort-weimarerland.de

GeoMap: 

Geolocation is 50.86788379999999, 11.33666560000006

Firma-Name: Spa und GolfResort Weimarer Land Betriebsgesellschaft mbHStrasse/Nr.: Weimarer Straße 60PLZ: 99444Stadt: BlankenhainLand-DE: NěmeckoDurynskoUntertitel: na plný úvazek nebo jako sezónní zaměstnanecLogo: Image: Jazykové znalosti / Sprachkenntnisse: Německý jazyk - Dobrá (B2)Anglický jazyk - Dobrá (B2)Typ úvazku / Anstellungsart: NezáležíDatum: Úterý, Říjen 22, 2019 to Pondělí, Prosinec 23, 2019Telefon: +49 (0) 36459-6164 4403E-Mail: alexandra.grundmann@spahotel-weimar.deWebseite: www.golfresort-weimarerland.deKontaktperson: Alexandra GrundmannThemen/témata: Práce v zahraničíKariéra a práce s němčinouPráce v zahraničí pro ženyPráce v Německu pro ČechyPráce v Německu ihnedPráce v Německu pro ženyFirmenkontakt-Formanzeige: AnoBranže/Kategorie: Cestovní ruch a ubytováníGastronomie a pohostinstvíBranže/Profese: Číšník/servírkaPomocná síla obsluhyAddThis: Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitouRules-Update Start-Datum erlauben: anFirmensitz: Spa & GolfResort Weimarer Land Betriebsgesellschaft mbH, Weimarer Straße 60, 99444 BlankenhainIČO: DeutschlandTOP-Angebot: Benachrichtigung-Gesendet: 

Samostatný kuchař (m/ž/jiné) - Durynsko, Německo

Jako posilu do týmu naší kuchyně hledáme kuchaře/kuchařku. Na této odpovědné pozici budete ručit za hladký průběh činností kuchyně a budete tím přispívat k vysoké úrovni spokojenosti našich hostů.

Vaše kvalifikace:

 • vzdělání jako kuchař/kuchařka pro vyšší gastronomii nebo hotelnictví
 • znalost němčiny (úroveň B1 - středně pokročilý)
 • dobré zkušenosti z praxe jako samostatný kuchař
 • velmi dobrá znalost hygienických předpisů a HACCP
 • ochota podávat výkon a vlastnosti týmového hráče
 • rádi pracujete na samostatné pozici s osobní odpovědností

Nabízíme Vám:

 • práci v úžasném prostředí
 • přátelský & motivovaný tým
 • možnost se prosadit
 • Pečujeme o to, aby naši zaměstnanci/zaměstnankyně zůstali fit & zdraví!
 • atraktivní zaměstnanecké výhody při ubytování v zařízeních Fair Job Hotels
 • při hledání bydlení Vám samozřejmě rádi pomůžeme

Máte zájem?
Zašlete nám prosím svou nabídku uchazeče s uvedením nejbližšího možného termínu nástupu, k rukám paní Alexandry Grundmann (asistentka ředitele HR) nebo na alexandra.grundmann@spahotel-weimar.de e-mailem.

Spa & GolfResort Weimarer Land Betriebsgesellschaft mbH

Weimarer Straße 60
99444 Blankenhain
Tel.: +49 (0) 36459-6164 4403
Fax: +49 (0) 36459.61 64 4009
E-Mail: alexandra.grundmann@spahotel-weimar.de
Web: www.golfresort-weimarerland.de

GeoMap: 

Geolocation is 50.86788379999999, 11.33666560000006

Firma-Name: Spa und GolfResort Weimarer Land Betriebsgesellschaft mbHStrasse/Nr.: Weimarer Straße 60PLZ: 99444Stadt: BlankenhainLand-DE: NěmeckoDurynskoUntertitel: na plný úvazekLogo: Image: Jazykové znalosti / Sprachkenntnisse: Německý jazyk - Středně pokročilá (B1)Typ úvazku / Anstellungsart: Plný úvazekDatum: Úterý, Říjen 22, 2019 to Pondělí, Prosinec 23, 2019Telefon: +49 (0) 36459-6164 4403E-Mail: alexandra.grundmann@spahotel-weimar.deWebseite: www.golfresort-weimarerland.deKontaktperson: Alexandra GrundmannThemen/témata: Práce v zahraničíKariéra a práce s němčinouPráce v zahraničí pro ženyPráce v Německu pro ČechyPráce v Německu ihnedPráce v Německu pro ženyFirmenkontakt-Formanzeige: AnoBranže/Kategorie: Gastronomie a pohostinstvíBranže/Profese: KuchařAddThis: Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitouRules-Update Start-Datum erlauben: anFirmensitz: Spa & GolfResort Weimarer Land Betriebsgesellschaft mbH, Weimarer Straße 60, 99444 BlankenhainIČO: DeutschlandTOP-Angebot: Benachrichtigung-Gesendet: 

Stránky