Interpráce

Pečovatelské síly - Durynsko, Německo

 • Hledáme pečovatelské síly pro oblast Probstzella, D 07330
 • Pracovní doba: částečný úvazek – flexibilní, průběžný směnný systém
 • Platové ohodnocení: mzda podle kvalifikace / dohoda / příplatky za noční služby / příplatky za práci o svátcích

Jsme moderní centrum pro seniory s výhodným umístěním, vybudované na ploše 6 000 m2 včetně parkoviště. Naše soukromé zařízení bylo postaveno v roce 2001 a disponuje dvěma obytnými objekty s celkem 48 jednolůžkovými a 6 dvoulůžkovými pokoji.

Pro naše zařízení s 60 lůžky s komplexní stacionární péčí hledáme pomocné pečovatelské síly (muže/ženy) jako podporu našeho týmu.

K Vašim úkolům patří všechny aspekty moderní péče o seniory tak, aby bylo možné zajistit obyvatelům co nejlepší kvalitu života.

Budete se starat o starší osoby, které potřebují pomoc, a pečovat o ně. Budete je podporovat při zvládání každodenních činností, radit jim, motivovat je ke smysluplným aktivitám a trávení volného času a budete respektovat úkoly vyplývající z pečovatelské služby.

Kromě nabídek uchazečů/uchazeček z řad pečovatelů/pečovatelek o seniory, zdravotních sester/bratrů, ošetřovatelů/ošetřovatelek a zdravotních asistentů a asistentek uvítáme i nabídky nevyučených pracovníků/pracovnic pečovatelské služby.

Důležitý je týmový duch, znalosti němčiny, empatie, ochota se učit a spolehlivost.

Splňujete tyto požadavky a máte zájem?
Pak se těšíme na vaše nabídky.
Samozřejmě Vám pomůžeme při hledání ubytování.
E-mail: seniorenzentrum.bocksberg@online.de

GeoMap: 

Geolocation is 50.53178, 11.374289999999974

Firma-Name: Seniorenzentrum Bocksberg GmbHStrasse/Nr.: Bocksberg 3PLZ: 07330 Stadt: ProbstzellaLand-DE: NěmeckoDurynskoUntertitel: Místo výkonu práce: oblast ProbstzellaImage: Jazykové znalosti / Sprachkenntnisse: Německý jazyk - PodmínkaTyp úvazku / Anstellungsart: NezáležíDatum: Středa, Listopad 21, 2018 to Pondělí, Leden 21, 2019Telefon: +49 (0)36735 73140 E-Mail: seniorenzentrum.bocksberg@online.deWebseite: www.pflegeheim-probstzella.deThemen/témata: Práce v zahraničíKariéra a práce s němčinouPráce v zahraničí pro ženyPráce v Německu pro ČechyPráce v Německu u hranicPráce v Německu ihnedPráce v Německu pro ženyFirmenkontakt-Formanzeige: AnoBranže/Kategorie: Zdravotnictví a sociální péčeBranže/Profese: Pomocná sílaOšetřovatelPečovatelka o senioryZdravotní sestraAddThis: Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitouRules-Update Start-Datum erlauben: anFirmensitz: Seniorenzentrum Bocksberg GmbH, Bocksberg 3, 07330 ProbstzellaIČO: DeutschlandTOP-Angebot: 

Šič / šička na plný úvazek - Bavorsko (v pohraničí)

Jsme rodinný podnik s bohatou tradicí a vyrábíme podle specifických požadavků zákazníků čepice k uniformám všeho druhu pro úřady, policii a hasiče z domova i zahraničí.

Jako posilu do našeho týmu v Ödmiesbachu / Teunzu hledáme 

šiče / šičku (muže/ženu/jiné) na plný úvazek

 

Termín nástupu: leden 2019

Vaším úkolem by bylo strojové šití čepic k uniformám různými pracovními postupy.

Výhodou jsou znalosti šití a němčiny, ale nejsou podmínkou. Rádi Vás zaučíme a budeme Vás podporovat při absolvování jazykového kurzu.

Nabízíme: odpovědnou a různorodou činnost v motivovaném týmu rodinného podniku s dlouhodobou firemní strategií.

Své nabídky uchazeče s životopisem a portrétní fotografií směrujte na:

Mützenfabrik
Albert Kempf GmbH & Co. KG
Zeinrieder Str. 7
92552 Teunz / Ödmiesbach

Tel.: +49 (0)9655/252
info@kempf-muetzen.de

GeoMap: 

Geolocation is 49.5037074, 12.36795440000003

Firma-Name: Albert Kempf GmbH und Co. KGStrasse/Nr.: Zeinrieder Str. 7PLZ: 92552Stadt: Teunz / ÖdmiesbachLand-DE: NěmeckoBavorskoUntertitel: Výhodou jsou znalosti šití a němčiny, ale nejsou podmínkouLogo: Image: Jazykové znalosti / Sprachkenntnisse: Německý jazykNěmecký jazyk - VýhodouTyp úvazku / Anstellungsart: Plný úvazekDatum: Úterý, Listopad 20, 2018 to Neděle, Leden 20, 2019Telefon: +49 (0)9655/252E-Mail: info@kempf-muetzen.deWebseite: www.kempf-muetzen.deThemen/témata: Práce v zahraničíKariéra a práce s němčinouPráce v zahraničí pro ženyPráce v Německu pro ČechyPráce v Německu u hranicPráce v Německu ihnedPráce v Německu pro ženyPráce v Německu "ve fabrice"Práce v Německu bez znalosti jazykaPráce v Bavorsku u hranicPráce v Bavorsku pro ženyPráce v Bavorsku "ve fabrice"Práce v Bavorsku bez znalosti jazykaFirmenkontakt-Formanzeige: AnoBranže/Kategorie: Řemeslné a manuální práceVýroba a průmyslBranže/Profese: ŠičkaAddThis: Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitouRules-Update Start-Datum erlauben: anFirmensitz: Albert Kempf GmbH & Co. KG, Zeinrieder Str. 7, 92552 Teunz / ÖdmiesbachIČO: DeutschlandTOP-Angebot: 

Elektrikáři / Elektronici / Servisní technici (muže/ženy)

 

Svařovací zařízení - Svařovací hořáky - Automatizace

Merkle je od svého založení v roce 1964 jedním z předních výrobců manuální a automatizované svářecí techniky pro svařování obloukem.

V mateřském závodě v Kötzu u Günzburgu plánujeme, vyvíjíme a vyrábíme svářecí přístroje, svařovací hořáky a svařovací automaty pro národní i mezinárodní trh.

Na 200 zaměstnanců v hlavním závodě a ve 14 pobočkách v celém Německu a dalších evropských zemích nabízí společně s hustou obchodní sítí prvotřídní služby zákazníkům společnosti Merkle. 

Společně uskutečňovat inovace!

Pro servisní činnost u našich zákazníků hledáme v oblasti Plzeň/Holýšov k nejbližšímu možnému nástupu:

Elektrikáře / Elektroniky / Servisní techniky (muže/ženy)

Máte dokončené odborné vzdělání v oblasti elektrotechniky nebo elektroniky. Váš profil zahrnuje spolehlivost a schopnost týmové spolupráce a také samostatnost při práci. Máte základní znalost němčiny nebo angličtiny.

Budete samostatně vykonávat opravy, testovací a kontrolní činnosti na našich svářecích zařízeních a svařovacích hořácích, převážně u zákazníků na místě. Budete sestavovat předběžné kalkulace nákladů, máte spolehlivé a zdvořilé vystupování.

Absolvujete u nás obsáhlé produktové a servisní školení v našem podniku v Německu.

Nabízíme Vám odpovědné pracovní místo ve středně velkém podniku, v němž můžete společně s motivovaným týmem zvládat a realizovat výzvy inovativního výrobce.

Máte zájem? Pak nám zašlete svou nabídku s podklady vypovídajícími o Vás a s Vaší fotografií a představou o platu na:

Merkle Schweissanlagen-Technik GmbH
Industriestrasse 3 | D-89359 Koetz
Tel. +49 8221 915-0 | Fax +49 8221 915-40
E-mail: bewerbung@merkle.de

GeoMap: 

Geolocation is 48.41752, 10.287399899999969

Firma-Name: Merkle Schweissanlagen-Technik GmbHStrasse/Nr.: Industriestrasse 3PLZ: 89359 Stadt: KoetzLand-DE: NěmeckoBavorskoUntertitel: Místo výkonu práce: oblast Plzeň/HolýšovLogo: Jazykové znalosti / Sprachkenntnisse: Německý jazyk - Základní (A1)Anglický jazyk - Základní (A1)Alespoň jeden jazykTyp úvazku / Anstellungsart: Plný úvazekDatum: Pondělí, Listopad 19, 2018 to Úterý, Únor 19, 2019Telefon: +49 8221 915-0E-Mail: bewerbung@merkle.deWebseite: www.merkle.deThemen/témata: Práce v zahraničíPráce v zahraničí pro ženyPráce v Německu pro ČechyPráce v Německu ihnedPráce v Německu pro ženyPráce v Bavorsku pro ženyFirmenkontakt-Formanzeige: AnoBranže/Kategorie: Elektrotechnika a energetikaŘemeslné a manuální práceTechnika a vývojBranže/Profese: ElektronikRevizní technikElektrikářServisní technikAddThis: Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitouDateianhang:  nabidka-prace-merkle-cz.pdf stellenangebot-merkle-de.pdfRules-Update Start-Datum erlauben: ausFirmensitz: Merkle Schweissanlagen-Technik GmbH, Industriestrasse 3, 89359 Koetz, DeutschlandIČO: HRB: Memmingen 2318TOP-Angebot: 

Obsluhující personál pro zimní sezónu - Rakousko

Náš hostinec leží v místní části Zug, asi 3 kilometry od centra obce Lech. Naše pokoje pro hosty mají charakter lyžařské chaty, jsou zařízené v jednoduchém stylu a pozemní lanová dráha Zugerbergbahn, která vede přímo do lyžařského areálu, je vzdálena několik málo set metrů.

Před staletími vybudovaný hostinec se vyznačuje zejména svými útulnými vnitřními prostory s výbornou kuchyní (fondue speciality, domácí kuchyně) a nabídkou výběrových vín. Vaříme z nejlepších surovin a zaručujeme čerstvost produktů.

Hledáme: 

Obsluhující personál (m/ž) pro zimní sezónu

 

Předpoklady:  

 • znalosti němčiny a angličtiny odpovídající nárokům práce obsluhy
 • upravený zevnějšek a příjemné vystupování
 • žádný piercing a žádné viditelné tetování

Nabízíme:

 • velmi dobrý plat
 • bezplatná strava a ubytování

Kontakt: Johann Ortner 
tel.:  0043 676 912 83 43
info@auerhahn.co.at

GeoMap: 

Geolocation is 48.0077325, 16.293941200000063

Firma-Name: Gasthof AuerhahnStrasse/Nr.: Zug 12PLZ: 6764Stadt: LechLand-AT: RakouskoVorarlberskoUntertitel: Pracoviště: Hostinec Auerhahn Lech, ZugLogo: Image: Jazykové znalosti / Sprachkenntnisse: Německý jazyk - PodmínkaAnglický jazyk - PodmínkaTyp úvazku / Anstellungsart: Plný úvazekDatum: Čtvrtek, Listopad 15, 2018 to Neděle, Prosinec 15, 2019Telefon: 0043 676 912 83 43E-Mail: info@auerhahn.co.atWebseite: www.zugamarlberg.atKontaktperson: Johann Ortner Themen/témata: Práce v zahraničíKariéra a práce s němčinouPráce v zahraničí pro ženyPráce v Rakousku pro ČechyPráce v Rakousku s ubytovánímPráce v Rakousku pro ženyPráce a brigády na horách AlpyFirmenkontakt-Formanzeige: AnoBranže/Kategorie: Cestovní ruch a ubytováníGastronomie a pohostinstvíBranže/Profese: Číšník/servírkaAddThis: Délka pracovního poměru: Na dobu určitouRules-Update Start-Datum erlauben: anFirmensitz: Gasthof Auerhahn - Johann und Ann-Louise Ortner GmbH, Gregor-Mendelstraße 13/2/26, 2514 TraiskirchenIČO: Österreich

Drážďany: Vedoucí úseku Housekeeping (m/ž) - Pokojské (m/ž) - Pracovníci úklidu a údržby (m/ž)

 

 

Jako posilu do našeho týmu hledáme produktivní pracovníky:

 • vedoucího úseku Housekeeping (muže/ženu)
 • pokojské (ženy/muže)
 • pracovníky úklidu a údržby (muže/ženy)

pro hotel v Drážďanech.

H&H GmbH, Telefon: +49 (0)3328 / 305050
berlin@h-und-h.de

---

Wir suchen zur Verstärkung unseres Teams einen produktiv arbeitenden

 • Vorarbeiter Housekeeping (m/w) sowie
 • Zimmerfrauen/Roomboys und
 • Unterhaltsreiniger (m/w)

für ein Hotel in Dresden.

H&H GmbH, telefon: +49 (0)3328 / 305050,
berlin@h-und-h.de

GeoMap: 

Geolocation is 52.40197999999999, 13.240005300000007

Firma-Name: H&H Hotelservice- und Handelsgesellschaft mbHStrasse/Nr.: Warthestraße 20PLZ: 14513Stadt: TeltowLand-DE: NěmeckoSaskoUntertitel: Dresden: Vorarbeiter Housekeeping (m/w) - Zimmerfrauen/Roomboys - Unterhaltsreiniger (m/w)Logo: Jazykové znalosti / Sprachkenntnisse: Německý jazyk - VýhodouTyp úvazku / Anstellungsart: NezáležíDatum: Středa, Listopad 14, 2018 to Pondělí, Leden 14, 2019Telefon: +49 (0)3328 / 305050 E-Mail: berlin@h-und-h.deWebseite: www.hotelservice-reinigung.deThemen/témata: Práce v zahraničíKariéra a práce s němčinouPráce v zahraničí pro ženyPráce v Německu pro ČechyPráce v Německu u hranicPráce v Německu ihnedPráce v Německu pro ženyPráce v Německu bez znalosti jazykaPráce v Sasku u hranicPráce v Sasku bez znalosti jazykaPráce v Sasku pro ženyPráce v DrážďanechFirmenkontakt-Formanzeige: AnoBranže/Kategorie: Cestovní ruch a ubytováníŘemeslné a manuální práceSlužbyBranže/Profese: Domovník/správce objektuPokojskáUklízečkaAddThis: Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitouRules-Update Start-Datum erlauben: anFirmensitz: H&H Hotelservice- und Handelsgesellschaft mbH (Niederlassung Berlin), Warthestraße 20, 14513 TeltowIČO: Deutschland

2 zámečníci - Bern, Švýcarsko

 

Hledáme 2 zámečníky (muži/ženy)

 

Požadavky:

 • Odborné vzdělání: zámečník
 • Minimálně jeden z dvojice s velmi dobrou znalostí němčiny a víceletou praxí v oboru v německojazyčném prostoru.
 • Jeden z dvojice musí přijet vlastním autem, kvůli cestování mezi místem ubytování a pracovištěm.
 • Protože se pracuje často i v sobotu, není možné cestovat domů každý týden (cca 1× za měsíc).

Činnost:

 • Montáže výtahových dveří, montáže vodicích lišt ve výtahových šachtách.
 • Obtížnost: asi 50 % pracovní doby pracují montéři na vlastní odpovědnost, proto hledáme disciplinované, zkušené montéry.

Nabízíme:

 • Pevný pracovní poměr v německé firmě
 • Pracoviště: Bern (Švýcarsko)
 • Příjezd a cesty domů jsou na vlastní náklady, benzín na cestu mezi pracovištěm a ubytováním ve Švýcarsku bude proplácen.
 • Ubytování je kompletně hrazeno firmou, pracovní oděv bude poskytnut.
 • Pracovní doba: asi 40 h/týdně
 • Výdělek: podle kvalifikace a zkušeností mezi 13 a 16 EUR za hodinu
 • plus 62,- EUR čistého denní diety (cca 1280,- EUR čistého měsíčně)

Kontakt:

Imhotep GmbH 
Geisenhausener Str. 16a 
81379 München

Mobil: +49 (0)172 4771777
info@imhotep-gmbh.de

GeoMap: 

Geolocation is 48.0969732, 11.519789299999957

Firma-Name: Imhotep GmbHStrasse/Nr.: Geisenhausener Str. 16aPLZ: 81379Stadt: MünchenUntertitel: Pevný pracovní poměr v německé firmě - Ubytování je kompletně hrazeno firmouJazykové znalosti / Sprachkenntnisse: Německý jazyk - Dobrá (B2)Typ úvazku / Anstellungsart: Plný úvazekDatum: Středa, Listopad 14, 2018 to Sobota, Prosinec 15, 2018Telefon: +49 (0)172 4771777 E-Mail: info@imhotep-gmbh.deThemen/témata: Práce v zahraničíKariéra a práce s němčinouFirmenkontakt-Formanzeige: AnoBranže/Kategorie: Řemeslné a manuální práceStavebnictví a realityBranže/Profese: ZámečníkAddThis: Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitouLand CH: ŠvýcarskoRules-Update Start-Datum erlauben: anFirmensitz: Imhotep GmbH, Geisenhausener Str. 16a, 81379 MünchenIČO: Deutschland

Kaufmännische*r Angestellte*r | Zaměstnanec (m/ž) obchodu

LETUSWORK europe - Die Handwerkergemeinschaft - Wir suchen Dich!

 

LETUSWORK! europe – ist eine Gemeinschaft von europäischen Handwerksbetrieben des Elektrohandwerks, die sich zur Realisierung von Nachunternehmerleistungen bei Großprojekten zu projektbezogenen Arbeitsgemeinschaften (ARGEn) zusammenschließen. Die Realisierung der Projekte erfolgt durch uns - das zentrale LETUSWORK europe Projektmanagement…

 

Für die Erweiterung unseres kaufmännischen Teams für unser Büro in der Chemnitzer Schönherrfabrik suchen wir Dich zum nächst möglichen Zeitpunkt: motiviert, teamfähig, zuverlässig und belastbar.

Deine künftigen Aufgaben:
 • Partnermanagement/ Partnerbestandspflege unserer deutschen, tschechischen, slowakischen, polnischen … Partner in unserer Kooperation
 • Projektarbeit wie bearbeiten von Projektanfragen, Gründung von projektbezogenen Arbeitsgemeinschaften, Vertragserstellung, Materialbestellung, Projektbetreuung
 • Baukaufmännische Abrechnung unserer Elektroprojekte
 • Finanz- und steuerliche Bearbeitung unserer Arbeitsgemeinschaften
 • Allgemeine Sekretariatsaufgaben und Büroorganisation
Unsere Anforderungen an Dich:
 • Sicherer Umgang mit dem Freiraum für einen selbständigen, lösungsorientierten Arbeitsstil verbunden mit der Fähigkeit Aufgaben selbst zu priorisieren
 • Abgeschlossene kaufmännische Ausbildung mit Berufserfahrung im Bereich Vertrieb, Sekretariat, Büroorganisation und Projektarbeit oder ähnliches, idealerweise in der Baubranche
 • Erfahrungen mit Kooperationen und Netzwerkmanagement bzw. Offenheit dafür
 • sehr gute Dienstleistungs- und Kundenorientierung mit sehr guter Kommunkiationsfähigkeit zu unseren Konzernkunden und Netzwerkpartnern
 • buchhalterisch/ steuerliche Kenntnisse
 • routinierter Umgang mit MS Office (Outlook, Word, Excel, PP), Portalen der Social Media, Internet
 • Sprachkenntnisse Tschechisch und Englisch von Vorteil

Abwechslungsreich und verantwortungsvoll in einem tollen Team – wenn Du Dir Deine nächste Aufgabe so vorstellst, bist Du bei uns richtig!

Weitere Infos gern unter www.letuswork.eu

Interessiert?

... wir freuen uns über Deine vollständigen Bewerbungsunterlagen mit Angabe Deines Gehaltswunsches
per E-Mail an christine.schmidt@letuswork.eu

GeoMap: 

Geolocation is 50.8502653, 12.92176459999996

Firma-Name: LETUSWORK europe GmbHStrasse/Nr.: Schönherrstraße 8PLZ: 09113Stadt: ChemnitzLand-DE: NěmeckoSaskoUntertitel: Arbeitsort: Chemnitz - Sprachkenntnisse in Englisch und Tschechisch von VorteilLogo: Jazykové znalosti / Sprachkenntnisse: Německý jazyk - Dobrá (B2)Anglický jazyk - VýhodouČeský jazyk - VýhodouTyp úvazku / Anstellungsart: Plný úvazekDatum: Středa, Listopad 14, 2018 to Pondělí, Leden 14, 2019E-Mail: christine.schmidt@letuswork.euWebseite: www.letuswork.euKontaktperson: Christine SchmidtThemen/témata: Práce v zahraničíPráce v zahraničí pro ženyPráce v Německu pro ČechyPráce v Německu u hranicPráce v Německu ihnedPráce v Německu pro ženyPráce v Sasku u hranicPráce v Sasku pro ženyKarriere und Jobs mit TschechischFirmenkontakt-Formanzeige: AnoBranže/Kategorie: AdministrativaProdej a obchodBranže/Profese: Administrativní pracovníkOffice ManagerPracovník back officeSekretářkaObchodní asistentAddThis: Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitouRules-Update Start-Datum erlauben: ausFirmensitz: LETUSWORK europe GmbH, Schönherrstraße 8, 09113 Chemnitz, DeutschlandIČO: HRB: Chemnitz 25390

Alpy: Kuchaři / kuchařky - Obsluhující personál - Síly na úklid - Hotelové manažery - barmani / barmanky

Hledáme SUPERŽENY             COOL PROFÍKY • kuchaře / kuchařky • obsluhující personál • síly na úklid • hotelové manažery • barmany / barmanky

 

 

Pferd auf Wolke (Kůň na oblaku) je podnik zaměřený na poskytování služeb v oblasti turismu, který byl založen v roce 2015 v Montafonu v Rakousku. Za fantastickým jménem se skrývá 25 let zkušeností v oblasti hotelnictví a gastronomie.

"Domácí pohostinnost, servis, inovace a spolehlivost"

S tímto slibem se Pferd auf Wolke stará o rekreační domy, prázdninové byty a chaty v rakouských Alpách v Montafonu ve Vorarlbersku. Od značek Pferd auf Wolke, Land Küche a Pferd auf Wolke Brasserie působících v oblasti gastronomie a služeb mohou návštěvníci vždy očekávat největší nabídku a nejlepší služby z první ruky. A sice takovým způsobem, který nadchne, inspiruje a zanechává v lidech nezapomenutelné pozitivní vzpomínky.

Nabízíme sezónní pracovní místa pro zimní sezónu 2018/2019 (začátek v prosinci 2018 – konec dubna 2019) nebo celoroční zaměstnání. Ubytování a strava bezplatně. Plat dohodou v závislosti na pozici a objemu práce.

Nabídky uchazečů na:

Hannes Stütz
Pferd auf Wolke

Tel: 0043 664 34 27 502

travel@pferdaufwolke.com
travel.pferdaufwolke.com

Instagram: pferdaufwolke
Facebook: pferdaufwolke

GeoMap: 

Geolocation is 46.9844632, 10.021360800000025

Firma-Name: Pferd auf Wolke TravelStrasse/Nr.: Bonawinkel 91APLZ: 6793Stadt: GaschurLand-AT: RakouskoVorarlberskoUntertitel: Místo výkonu práce: v rakouských Alpách v Montafonu ve Vorarlbersku - Ubytování a strava bezplatněLogo: Image: Jazykové znalosti / Sprachkenntnisse: Německý jazyk - VýhodouTyp úvazku / Anstellungsart: Plný úvazekDatum: Středa, Listopad 14, 2018 to Pondělí, Leden 14, 2019Telefon: 0043 664 34 27 502E-Mail: travel@pferdaufwolke.comWebseite: travel.pferdaufwolke.comKontaktperson: Hannes StützThemen/témata: Práce v zahraničíKariéra a práce s němčinouPráce v zahraničí pro ženyPráce v Rakousku pro ČechyPráce v Rakousku s ubytovánímPráce v Rakousku pro ženyPráce a brigády na horách AlpyFirmenkontakt-Formanzeige: AnoBranže/Kategorie: Cestovní ruch a ubytováníGastronomie a pohostinstvíBranže/Profese: Ředitel/manažer hoteluBarmanČíšník/servírkaKuchařPomocná síla do kuchyněPomocná síla obsluhyUklízečkaAddThis: Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitouRules-Update Start-Datum erlauben: anFirmensitz: Pferd auf Wolke Travel - Hannes Stütz, Bonawinkel 91A, 6793 GaschurIČO: Österreich

Kuchař/kuchařka - Rüsselsheim, Německo

Náš hotel "Höll am Main" s restaurací "Wellenlänge" v Rüsselheimu je otevřen od prosince 2016. Překrásná poloha přímo u řeky Mohan v blízkosti Frankfurtu (25 km). Restaurace "Wellenlänge" se již v gastronomickém světě regionu Rýn-Mohan zařadila mezi tipy pro opravdové labužníky.

Využijte šanci v Německu nabízet našim hostům společně s kreativním kuchařským týmem kompetentní, vstřícné a přívětivé služby, které je nadchnou (www.hoellammain.de). 
 

Máte chuť přijmout příjemné zaměstnání v Německu?

Jako podporu do naší vyprofilované kuchyně hledáme k okamžitému nebo k nejbližšímu možnému nástupu

kuchaře/kuchařku
 • Commis de Cuisine 
 • Demi Chef de Cuisine 
 • Chef de Partie


Předpoklady:

 • gastronomické vzdělání/praxe
 • vášeň pro svou profesi
 • pozitivní přístup k práci, týmová spolupráce
 • flexibilita, spolehlivost, odolnost vůči zátěži
 • řemeslná zručnost a kreativita
 • znalost německého nebo anglického jazyka je výhodou

Těšíme se na seznámení s Vámi. Pošlete nám prosím kompletní podklady uchazeče s uvedením možného termínu Vašeho nástupu a Vaší představy o platu. Pomůžeme Vám s hledáním ubytování.

Nabídky zasílejte (možno i e-mailem) na:
HIG Höll Immo & Gastro GmbH
Schäfergasse 8, 65428 Rüsselsheim, Deutschland
Tel.: +49 (0) 172 9826776   
E-mail: ghoell@hoell-hig.de
Internet: www.hoellammain.de

GeoMap: 

Geolocation is 49.9965905, 8.412328500000058

Firma-Name: HIG Höll Immo und Gastro GmbHStrasse/Nr.: Schäfergasse 8PLZ: 65428Stadt: RüsselsheimLand-DE: NěmeckoHesenskoUntertitel: Nástup možny ihned - Znalost německého nebo anglického jazyka je výhodouLogo: Image: Jazykové znalosti / Sprachkenntnisse: Německý jazyk - VýhodouAnglický jazyk - VýhodouTyp úvazku / Anstellungsart: Plný úvazekDatum: Středa, Listopad 14, 2018 to Čtvrtek, Únor 14, 2019Telefon: +49 (0) 172 9826776 E-Mail: ghoell@hoell-hig.deWebseite: www.hoellammain.deThemen/témata: Práce v zahraničíKariéra a práce s němčinouPráce v zahraničí pro ženyPráce v Německu pro ČechyPráce v Německu ihnedPráce v Německu pro ženyPráce v Německu bez znalosti jazykaFirmenkontakt-Formanzeige: AnoBranže/Kategorie: Cestovní ruch a ubytováníGastronomie a pohostinstvíBranže/Profese: KuchařAddThis: Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitouRules-Update Start-Datum erlauben: anFirmensitz: HIG Höll Immo & Gastro GmbH, Schäfergasse 8, 65428 RüsselsheimIČO: Deutschland

Sasko: Prodavač/ka - Pekař/ka - Učeň/učnice

Přijď do našeho týmu!
Těšíme se na Tebe

Jako posily do našeho týmu stále hledáme spolupracovníky, kteří mají chuť pracovat v řemeslné výrobě a s nadšením se pustí do práce.

Hledáme právě TEBE pro následující oblasti:

 • prodavače mluvící velmi dobře německy (muže/ženy)
 • pekaře (muže/ženy) – vyučené kuchaře, nebo nevyučené kuchaře jako pomocné síly – se základními znalostmi němčiny
 • učně (muže/ženy) se základními znalostmi němčiny,

kteří se budou věnovat své profesi s kreativitou

Jak se ucházet o nabízená pracovní místa?

Domluv si úvodní pohovor prostřednictvím…

GeoMap: 

Geolocation is 50.7965274, 13.543570600000066

Firma-Name: Bäckerei Schmieder GmbH und Co. KGStrasse/Nr.: Teplitzer Straße 38PLZ: 09623Stadt: FrauensteinLand-DE: NěmeckoSaskoUntertitel: Místo výkonu práce: Frauenstein (Krušné hory, v pohraničí)Logo: Image: Jazykové znalosti / Sprachkenntnisse: Německý jazyk - PodmínkaTyp úvazku / Anstellungsart: NezáležíDatum: Úterý, Listopad 13, 2018 to Neděle, Leden 13, 2019Telefon: +49 (0) 1729266958E-Mail: baeckereischmieder@gmail.comWebseite: www.baeckereischmieder.deThemen/témata: Práce v zahraničíKariéra a práce s němčinouPráce v zahraničí pro ženyPráce v Německu pro ČechyPráce v Německu u hranicPráce v Německu ihnedPráce v Německu pro ženyPráce v Sasku u hranicPráce v Sasku pro ženyFirmenkontakt-Formanzeige: AnoBranže/Kategorie: PotravinářstvíProdej a obchodŘemeslné a manuální práceBranže/Profese: PekařProdavačAddThis: Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitouRules-Update Start-Datum erlauben: anFirmensitz: Bäckerei Schmieder GmbH & Co. KG, Teplitzer Straße 38, 09623 FrauensteinIČO: Deutschland

Stavitel lešení + pomocník - Vedoucí lešenařske party - Německo

Hledáme od 14. ledna 2019 nebo i pozdější termín: 

 • Stavitele lešení + pomocníka
 • Vedoucí lešenařske party

Požadujeme:

 • odpovídající praxe na stavbě 
 • LKW řidičský průkaz vítán
 • Dle možnosti znalost něm. jazyka

Nabízíme:

 • platové podmínky po dohodě
 • peníze na dovolenou
 • zdarma 2x týdne jazykový kurs v němčině
 • nárok na důchod 

Místo výkonu město Ulm 

Nabídky prosím na E-mail: 
info@geruestbau-mack.de

Domluva je možná také v češtině. 
Tel.: 0049 15154690874

GeoMap: 

Geolocation is 48.431841, 10.129438899999968

Firma-Name: Mack Gerüstbau GmbHStrasse/Nr.: Rosenweg 5PLZ: 89278Stadt: NersingenLand-DE: NěmeckoBádensko-WürttemberskoUntertitel: Místo výkonu práce: město Ulm (Bádensko-Württembersko)Logo: Image: Jazykové znalosti / Sprachkenntnisse: Německý jazyk - VýhodouTyp úvazku / Anstellungsart: Plný úvazekDatum: Pondělí, Listopad 12, 2018 to Sobota, Leden 12, 2019Telefon: 0049 15154690874 E-Mail: info@geruestbau-mack.deWebseite: www.geruestbau-mack.deThemen/témata: Práce v zahraničíKariéra a práce s němčinouPráce v Německu pro ČechyPráce v Německu pro ženyPráce v Německu s ubytovánímPráce v Německu bez znalosti jazykaFirmenkontakt-Formanzeige: AnoBranže/Kategorie: Řemeslné a manuální práceStavebnictví a realityBranže/Profese: DělníkMontérDělník ve stavebnictvíMontér lešeníAddThis: Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitouRules-Update Start-Datum erlauben: anFirmensitz: Mack Gerüstbau GmbH, Rosenweg 5, 89278 NersingenIČO: Deutschland

Samostatná pomocná síla v domácnosti s řidičským průkazem – Švýcarsko

Vážené dámy, hledáme k okamžitému nástupu samostatnou pomocnou sílu v domácnosti s řidičským průkazem.

Měla by umět pracovat samostatně, tzn. umět zajistit všechny běžné práce v domácnosti.

Také by měla mít ráda zvířata. Máme malého psa, plemeno ruská bolonka.

Pracovní doba:

 • pondělí–pátek 9.00–17.00
 • 1× měsíčně v sobotu
 • 4 týdny dovolené, o Vánocích vždy volno

Nabízíme:

 • plat 1 300 CHF plus 2× ročně náhradu nákladů na cestu domů autobusem
 • po 1 roce práce 13. plat
 • auto k dispozici
 • Vlastní pokoj a koupelnou/kuchyní, TV, internet, ve vzdálenosti asi 5 minut autem od nás.

Vaše úkoly:

 • vedení domácnosti, tzn.: žehlení, praní, vysávání, zkrátka všechny domácí práce, chození na procházky s naším malým psem
 • případně nakupování, pokud vás to baví

Základní znalost němčiny nutná

Naše rodina:

 • Můj manžel, Dr. Piero Dillier je advokát,
 • já podnikám v realitách.
 • Bydlíme v rodinném domě se zahradou v Küsnachtu, to je asi ve vzdálenosti 15 minut od centra Curychu.

Těším se, že o vás brzy uslyším.

Jako kontaktní osoba je Vám k dispozici i naše dosavadní slovenská pomocnice v domácnosti a také vás zaučí.

Se srdečným pozdravem

Kristina Dillier

GeoMap: 

Geolocation is 47.3184279, 8.592720900000018

Firma-Name: Kristina DillierPLZ: 8700Stadt: KüsnachtUntertitel: Místo výkonu práce: Küsnacht (asi 15 minut od centra Curychu)Image: Jazykové znalosti / Sprachkenntnisse: Německý jazyk - Základní (A1)Typ úvazku / Anstellungsart: Plný úvazekDatum: Sobota, Listopad 10, 2018 to Čtvrtek, Leden 10, 2019Kontaktperson: Kristina DillierThemen/témata: Práce v zahraničíKariéra a práce s němčinouPráce v zahraničí pro ženyPráce ve Švýcarsku pro ženyFirmenkontakt-Formanzeige: AnoBranže/Kategorie: SlužbyBranže/Profese: Pomocná síla v domácnostiAddThis: Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitouLand CH: ŠvýcarskoRules-Update Start-Datum erlauben: anFirmensitz: Kristina Dillier, KüsnachtIČO: Schweiz

Zdravotník/zdravotnice - Ošetřovatel/ka - Pečovatel/ka

Pečujeme z přesvědčení & přesvědčíme svou péčí!                 

…jestliže náš přístup k péči a radost z jejího poskytování odpovídá tomu i Vašemu postoji k práci, rádi bychom Vás poznali.

HLEDÁME:

Hledáme k nejbližšímu možnému termínu nástupu angažovaného/angažovanou, kvalifikovaného/kvalifikovanou zdravotníka/zdravotnici a ošetřovatele/ku nemocných, popř. ošetřovatele/ku seniorů na plný úvazek s chutí interně se zaškolit na zástupce/zástupkyni vedoucího pečovatelské služby. Náš mladý, popř. duchem mladý, dynamický pečovatelský tým se těší na Vaše nabídky.

PŘEDPOKLADY:

 • dokončené vzdělání jako kvalifikovaný odborný pečovatel/ošetřovatel
 • radost z práce s lidmi
 • odborné a sociální kompetence
 • spolehlivost
 • schopnost týmové spolupráce
 • znalost němčiny

NABÍZÍME VÁM:

 • zaměstnání na dobu neurčitou
 • výkonově orientovaný plat včetně příplatků
 • na přání kompletní zajištění podnikového penzijního pojištění
 • 30 dní dovolené za rok
 • další profesní vzdělávání a možnost postupu
 • komplexní péče o stálé klienty
 • angažovaní a milí kolegové/kolegyně
 • práce podle našich standardů řízení kvality
 • činnost výhradně v Brémách – čtvrti Nové Město
 • rozvržení pracovní doby příznivé vůči zaměstnancům
 • pomoc při hledání bydlení
 • a mnoho dalšího

V případě zájmu se těšíme na Vaše nabídky uchazeče s vypovídajícími informacemi o Vás.

V případě dotazů Vám rádi poskytneme informace telefonicky na čísle +49 (0)421 552121.

Ambulanter Dienst am Menschen GmbH
Meyerstr. 181
28199 Bremen

ambulanter-dienst-am-menschen@arcor.de

GeoMap: 

Geolocation is 53.06326000000001, 8.79403000000002

Firma-Name: Ambulanter Dienst am Menschen GmbHStrasse/Nr.: Meyerstr. 181PLZ: 28199 Stadt: BremenLand-DE: NěmeckoBrémyUntertitel: Místo výkonu práce: Brémy, NěmeckoLogo: Image: Jazykové znalosti / Sprachkenntnisse: Německý jazyk - PodmínkaTyp úvazku / Anstellungsart: Plný úvazekDatum: Čtvrtek, Listopad 8, 2018 to Úterý, Leden 8, 2019Telefon: +49 (0)421 552121E-Mail: ambulanter-dienst-am-menschen@arcor.deWebseite: www.ambulanter-dienst-am-menschen.deKontaktperson: Michael FrageThemen/témata: Práce v zahraničíKariéra a práce s němčinouPráce v zahraničí pro ženyPráce v Německu pro ČechyPráce v Německu ihnedPráce v Německu pro ženyFirmenkontakt-Formanzeige: AnoBranže/Kategorie: Zdravotnictví a sociální péčeBranže/Profese: OšetřovatelPečovatelka o senioryZdravotní sestraAddThis: Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitouRules-Update Start-Datum erlauben: anFirmensitz: Ambulanter Dienst am Menschen GmbH, Meyerstr. 181, 28199 BremenIČO: Deutschland

Office Manager/In - Berlin

 

 

 

 

Wir sind die Agentur für Eventkommunikation aus Berlin - auf der Suche nach einem wachen und motivierten Office Manager.

Seit 2003 steht Event bei uns für Kommunikation. Wir meistern täglich neue Herausforderungen, um unsere Projekte erfolgreich umzusetzen. Dafür gibt unser eingespieltes Team alles; Leidenschaft, Wissen und Erfahrung, die Offenheit, Neues zu lernen und immer wieder die Lust, den Blickwinkel zu wechseln. Das Ganze braucht Kraft – wir holen sie uns durch offene Kommunikation, flache Strukturen sowie unsere Kreativ-Wellness-Lounge. Berlin eröffnet ständig neue Sichtweisen, das inspiriert uns. Wir fangen sie ein und entwickeln sie weiter. Hier in der Hauptstadt, in Deutschland, in Europa und auf der ganzen Welt.

Wir suchen jemanden, der gierig nach Herausforderungen ist und die Administration unserer Agentur in erfahrene Hände nimmt.

Als Office Manager bei der KOERNER Eventkommunikation GmbH bist du verantwortlich für die Einhaltung aller relevanten Fristen und somit auch für unsere rechtliche Absicherung.

Deine Rolle und Verantwortungsbereiche: 

 • Empfangstätigkeit, sowie schriftliche und telefonische Korrespondenz (in deutscher und englischer Sprache)
 • Büroorganisation
 • Bearbeitung und Überwachung des Schriftverkehrs
 • Überwachung und Bestellung von Büromaterialien
 • Kaufmännische Unterstützung des Senior Office Managers
 • vorbereitende Finanzbuchhaltung
 • Kreditoren- und Debitorenbuchhaltung

Deine Stärken und Qualifikationen: 

 • Du hast eine abgeschlossene Ausbildung zum Bürokaufmann, Industriekaufmann oder eine vergleichbare kaufmännische Qualifikation
 • Die Struktur einer Buchhaltungsablage ist Dir vertraut
 • Du verfügst über steuerrechtliche Grundkenntnisse
 • Du bist vertraut mit ausländischem Zahlungsverkehr
 • Fundierte Kenntnisse in der Tabellenkalkulation und der gängigen Office-Software
 • Du bist ein Teamplayer, kommunikationsstark, haben eine hohe Auffassungsgabe und möchten Verantwortung tragen

Dich erwartet bei uns: 

 • Ein freundliches Team mit hochmotivierten Kollegen und einer offenen Feedback-Kultur, die dafür sorgen, dass Du bei uns dein komplettes Potential entfalten kannst
 • Herausfordernde Aufgaben mit viel Gestaltungsspielraum, die Du eigenverantwortlich mit deinem Team vorantreibst
 • Dein leibliches Wohl liegt uns am Herzen: Ob Kaffee, Tee oder frisches Obst...greif zu
 • Eine kreative Umgebung, in der wir mit Freude bei der Arbeit sind

Du bist immer noch dabei, dann freuen wir uns über die Zusendung deiner vollständigen Bewerbungsunterlagen inkl. frühstmöglichen Eintrittstermin und deiner Gehaltsvorstellung.

Wir freuen uns auf Dich.

Deine KOERNER-Crew

GeoMap: 

Geolocation is 52.49248189999999, 13.388305700000046

Firma-Name: KOERNER Eventkommunikation GmbHStrasse/Nr.: Gneisenaustraße 2PLZ: 10961Stadt: BerlinLand-DE: NěmeckoBerlínLogo: Jazykové znalosti / Sprachkenntnisse: Německý jazyk - Dobrá (B2)Anglický jazyk - Dobrá (B2)Typ úvazku / Anstellungsart: NezáležíDatum: Středa, Listopad 7, 2018 to Pondělí, Leden 7, 2019Webseite: www.koernerevent.deThemen/témata: Práce v zahraničíPráce v zahraničí pro ženyPráce v Německu pro ČechyPráce v Německu ihnedPráce v Německu pro ženyFirmenkontakt-Formanzeige: NeBranže/Kategorie: AdministrativaBranže/Profese: Office ManagerAddThis: Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitouRules-Update Start-Datum erlauben: anUnternehmensseite-Bewerber: koernerevent.heavenhr.com

Prodejce automobilů (muž/žena)

Jsme úspěšný autosalon, nevázaný na jednu značku, se sídlem ve Straubingu. Přes 30 let prodáváme úspěšně roční, nové a ojeté vozy renomovaných značek, jako např. VW, Audi, ŠKODA, SEAT, Kia, Hyundai a další.

K nejbližšímu možnému termínu nástupu hledáme

prodejce automobilů (muže/ženu)

 

Vaše úkoly

 • odpovědnost za dosažení osobních prodejních cílů při prodeji nových a ojetých vozidel
 • realizace interně stanovené prodejní dynamiky při prodeji ojetých vozidel
 • kvalifikovaná péče o zákazníky a informování zájemců a kupců o servisu a službách podniku, o leasingu a financování a o pojištění motorových vozidel a garančních balíčcích
 • plnění přání zákazníků v zájmu podniku
 • posilování vztahu stálých a nových zákazníků k podniku prostřednictvím cílené péče a pravidelné péče o kontakty 

Váš odborný profil

 • dokončené vzdělání se zaměřením na obchod/prodej, ideálně praxe jako prodejce automobilů
 • kvalifikace – prodejce automobilů s oborovou zkouškou nebo ochota zkoušku absolvovat
 • výrazná orientace na zákazníky a radost z navazování kontaktů
 • strategické podnikatelské myšlení a jednání
 • týmový duch a motivace
 • fundovaná znalost trhu a oboru
 • angažovanost, ochota se učit a podávat výkon
 • fundované znalosti němčiny

Naše nabídka pro Vás

 • stabilní pracovní místo a pracovní smlouva na dobu neurčitou
 • výkonově orientovaný plat
 • rozsáhlé zapracování a další vzdělávání
 • zajímavá, mnohotvárná a rozšiřitelná pracovní činnost

Hledáte novou výzvu a našli jste se v uvedeném profilu? Pak se těšíme na Vaše nabídky uchazeče s vypovídajícími informacemi o Vás.

Své podklady uchazeče zašlete prosím e-mailem na:
bernhard.seubert@auto-seubert.de

Vaše nabídky budou považovány za důvěrné.

GeoMap: 

Geolocation is 48.9002817, 12.584182699999928

Firma-Name: Auto Seubert GmbHStrasse/Nr.: Chamer Str. 120PLZ: 94315Stadt: StraubingLand-DE: NěmeckoBavorskoUntertitel: Místo výkonu práce: Straubing, BavorskoLogo: Image: Jazykové znalosti / Sprachkenntnisse: Německý jazyk - Dobrá (B2)Typ úvazku / Anstellungsart: Plný úvazekDatum: Sobota, Listopad 3, 2018 to Čtvrtek, Leden 3, 2019E-Mail: bernhard.seubert@auto-seubert.deWebseite: www.auto-seubert.deKontaktperson: Bernhard SeubertThemen/témata: Práce v zahraničíKariéra a práce s němčinouPráce v zahraničí pro ženyPráce v Německu pro ČechyPráce v Německu ihnedPráce v Německu pro ženyPráce v Bavorsku pro ženyFirmenkontakt-Formanzeige: AnoBranže/Kategorie: Auto - motoProdej a obchodBranže/Profese: Prodejce vozůAddThis: Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitouRules-Update Start-Datum erlauben: ausFirmensitz: Auto Seubert GmbH, Chamer Str. 120, 94315 StraubingIČO: Deutschland

Mechatronik motorových vozidel a mechatronik s praxí jako karosář

Jsme úspěšný autosalon, nevázaný na jednu značku, se sídlem ve Straubingu. Přes 30 let prodáváme úspěšně roční, nové a ojeté vozy renomovaných značek, jako např. VW, Audi, ŠKODA, SEAT, Kia, Hyundai a další.

K nejbližšímu možnému termínu nástupu hledáme

 • Mechatronika motorových vozidel (muže/ženu)       
 • Mechatronika motorových vozidel s praxí jako karosář (muže/ženu)   

 

Vaše úkoly

 • údržba zákaznických vozů s osobní zodpovědností
 • testování a údržba elektrických, elektronických a mechanických systémů
 • opravy vozidel a výměna defektních dílů
 • instalace doplňkového vybavení, jako např. tažného zařízení
 • kontrola vozidel podle legislativních předpisů z oblasti silniční dopravy

Váš odborný profil

 • dokončení vzdělání v oboru mechanik motorových vozidel (muž/žena)
 • vášeň pro automobilovou branži
 • výrazný zájem o techniku a porozumění technických souvislostem
 • týmový duch a motivace
 • angažovanost, ochota se učit a podávat výkon
 • fundované znalosti němčiny

Naše nabídka pro Vás

 • stabilní pracovní místo a pracovní smlouva na dobu neurčitou
 • výkonově orientovaný plat
 • rozsáhlé zapracování a další vzdělávání
 • zajímavá, mnohotvárná a rozšiřitelná pracovní činnost

Hledáte novou výzvu a našli jste se v uvedeném profilu? Pak se těšíme na Vaše nabídky uchazeče s vypovídajícími informacemi o Vás.

Své podklady uchazeče zašlete prosím e-mailem na:
bernhard.seubert@auto-seubert.de

Vaše nabídky budou považovány za důvěrné.

GeoMap: 

Geolocation is 48.9002817, 12.584182699999928

Firma-Name: Auto Seubert GmbHStrasse/Nr.: Chamer Str. 120PLZ: 94315 Stadt: StraubingLand-DE: NěmeckoBavorskoUntertitel: Místo výkonu práce: Straubing, BavorskoLogo: Image: Jazykové znalosti / Sprachkenntnisse: Německý jazyk - Dobrá (B2)Typ úvazku / Anstellungsart: Plný úvazekDatum: Pátek, Listopad 2, 2018 to Středa, Leden 2, 2019E-Mail: bernhard.seubert@auto-seubert.deWebseite: www.auto-seubert.deKontaktperson: Bernhard SeubertThemen/témata: Práce v zahraničíKariéra a práce s němčinouPráce v zahraničí pro ženyPráce v Německu pro ČechyPráce v Německu ihnedPráce v Německu pro ženyPráce v Bavorsku pro ženyFirmenkontakt-Formanzeige: AnoBranže/Kategorie: Auto - motoŘemeslné a manuální práceTechnika a vývojBranže/Profese: AutomechanikKarosářMechatronikAddThis: Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitouRules-Update Start-Datum erlauben: anFirmensitz: Auto Seubert GmbH, Chamer Str. 120, 94315 StraubingIČO: Deutschland

Svářeč / zpracovatel kovů / konstrukční mechanik / zámečník (m/ž)

MAB Gröditz – malý středně velký podnik ze Saska, který již přes 25 let úspěšně působí v oboru zpracování kovů.

V současnosti máme v naší firmě 20 pracovníků. Hledáme nové, motivované spolupracovníky, kteří budou přispívat k dalšímu úspěchu podniku.

Firmení profil:

Naše firma se specializuje na projektování, konstrukci a výrobu i na montáže produktů v rámci výstavby zařízení a instalace vybavení.

Naši vysoce motivovaní pracovníci vyrábějí s využitím specifických schopností a dovedností produkty na přání zákazníků, a to jak jednotlivé kusy, tak série.

Provádíme výrobní, montážní, rekonstrukční a servisní práce při výstavbě kompletních zařízení či stavebních modulů a také průmyslové montáže a demontáže.

MAB zaměstná průmyslového odborníka na zkoušky materiálů ultrazvukem a magnetickou práškovou metodou, který působí také jako certifikovaný instruktor svařování s oprávněním k provádění přejímacích zkoušek.

Práce zahrnuje všechny svářecí technologie v rámci regenerace součástek a ochrany proti opotřebení.

Je třeba předložit certifikát k potvrzení shody s podnikovou výrobní kontrolou pro nosné ocelové konstrukce do EXC 3 podle EN 1090 a svářečský certifikát pro třídu provedení EXC 3 podle EN 1090-2.

Očekávají Vás u nás tyto úkoly:

 • Vaše pracovní náplň zahrnuje řezací, výrobní a montážní práce na těžkých a středně těžkých ocelových konstrukcích. K tomu patří vedle výroby nových nebo náhradních dílů pro slévárenská nebo ocelárenská technická zařízení také opravy a kontroly zařízení a součástí zařízení na našem výrobním dílenském pracovišti a přímo u zákazníků.
 • K pracovní náplni dále patří zakázkové výrobní a svářecí práce. Budete seznámen s obsluhou CNC zařízení na řezání plamenem a hydraulické čtyřválcové ohýbačky a budete s nimi pracovat.

Požadované odborné znalosti:

 • Rozsáhlé znalosti různých svářecích postupů, platné svářečské průkazy (MIG/MAG/WIG), schopnost číst výkresy.
 • Užitečná pro tuto pozici je řemeslná zručnost a dobrá prostorová představivost.
 • Schopnost týmové spolupráce, ochota pracovat na směny (dvousměnný provoz) a pracovat na montážích po celém Německu, schopnost pracovat ve výškách.
 • Dobrá znalost němčiny a práce na počítači.

Požadovaná praxe:

 • Praxe jako svářeč / zpracovatel kovů / konstrukční mechanik / zámečník se znalostmi samostatné výroby

Požadované vzdělání:

 • Úspěšné dokončení středního nebo základního vzdělání, odborné vzdělání jako mechanik ocelových konstrukcí / strojní mechanik

Kontakt
MAB Gröditzer Metall- und Anlagenbau GmbH & Co.KG
Am Stahlwerk 10
01609 Gröditz, Německo
Ansprechpartner: Herr Eulitz
Telefon: 035263-365-12
e-mail: gf@mab-groeditz.de

GeoMap: 

Geolocation is 51.4023252, 13.440742

Firma-Name: MAB Gröditzer Metall- und Anlagenbau GmbH und Co. KGStrasse/Nr.: Am Stahlwerk 10PLZ: 01609Stadt: GröditzLand-DE: NěmeckoSaskoUntertitel: Místo výkonu práce: Gröditz, SaskoLogo: Image: Jazykové znalosti / Sprachkenntnisse: Německý jazyk - Dobrá (B2)Typ úvazku / Anstellungsart: Plný úvazekDatum: Pátek, Listopad 2, 2018 to Středa, Leden 2, 2019Telefon: +49 (0)35263-365-12E-Mail: gf@mab-groeditz.deWebseite: www.mab-groeditz.deKontaktperson: Thomas EulitzThemen/témata: Práce v zahraničíKariéra a práce s němčinouPráce v zahraničí pro ženyPráce v Německu pro ČechyPráce v Německu ihnedPráce v Německu pro ženyFirmenkontakt-Formanzeige: AnoBranže/Kategorie: Řemeslné a manuální práceStavebnictví a realityStrojírenstvíTechnika a vývojVýroba a průmyslBranže/Profese: Konstrukční mechanikMechanikMontérSvářečZámečníkAddThis: Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitouRules-Update Start-Datum erlauben: anFirmensitz: MAB Gröditzer Metall- und Anlagenbau GmbH und Co. KG, Am Stahlwerk 10, 01609 GröditzIČO: Deutschland

Všeobecný praktický lékař - Asistenty dalšího vzdělávání - Fyzioterapeut

H L E D Á M E

 • Kolegyni/kolegu

se zájmem o domácí lékařskou péči
(všeobecné/interní lékařství)

 • Asistenty dalšího vzdělávání (muže/ženy)
 • Fyzioterapeuta/ku

Jsme lékařská společnost s meziměstskou působností a nabízíme obsáhlé spektrum vyšetření, nadtarifní plat, možnost kooperace, pracovní dobu s širokou možností nastavení, velmi příjemnou pracovní atmosféru, bez administrativní zátěže.

Dobrá znalost německeho jazyka podmínkou.

Své podklady uchazeče nám prosím zašlete na:

Dres. med. Wolf
Ludwig-Thoma-Str. 40
94315 Straubing, Německo
E-mail: rosemariewolf@web.de
Tel.: +49 9421 963420

GeoMap: 

Geolocation is 48.862785, 12.562039099999993

Firma-Name: Dres. med. WolfStrasse/Nr.: Ludwig-Thoma-Str. 40PLZ: 94315Stadt: Straubing Land-DE: NěmeckoBavorskoUntertitel: Místo výkonu práce: Straubing, BavorskoLogo: Image: Jazykové znalosti / Sprachkenntnisse: Německý jazykNěmecký jazyk - Dobrá (B2)Typ úvazku / Anstellungsart: Typ úvazkuDatum: Pondělí, Říjen 29, 2018 to Úterý, Leden 29, 2019Telefon: +49 9421 963420E-Mail: rosemariewolf@web.deKontaktperson: Rosemarie WolfThemen/témata: Práce v zahraničíKariéra a práce s němčinouPráce v zahraničí pro ženyPráce v Německu pro ČechyPráce v Německu u hranicPráce v Německu ihnedPráce v Německu pro ženyPráce v Bavorsku u hranicPráce v Bavorsku pro ženyFirmenkontakt-Formanzeige: AnoBranže/Kategorie: Zdravotnictví a sociální péčeBranže/Profese: AsistentkaErgoterapeutFyzioterapeutInternistaVšeobecný lékařAddThis: Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitouRules-Update Start-Datum erlauben: anFirmensitz: Dres. med. Wolf, Ludwig-Thoma-Str. 40, 94315 Straubing IČO: Deutschland

Procesní mechanik (konstruktér forem) pro plasty/kaučuk (muž/žena)

Firma Silikon-Technik Siltec GmbH & Co. KG je středně velký podnik působící v oblasti zpracování kaučuku. Se 200 zaměstnanci vyrábíme produkty ze silikonu na základě speciálních řešení podle potřeb zákazníků. K dispozici máme různé výrobní možnosti od extrudátů přes formované díly až po prefabrikované výrobky. Naše výrobky nacházejí využití po celém světě, zejména v oblasti lékařské, potravinářské a přepravní techniky.

K nejbližšímu možnému termínu hledáme posilu na následující pozici:

Procesní mechanik (konstruktér forem) pro plasty/kaučuk (muž/žena)

 

Úkoly:

 • nastavování, rozjezd a kontrola výroby vstřikovacích forem
 • příprava a nastavování nástrojů vstřikovacích strojů
 • zavádění a optimalizace vstřikovacích forem
 • kontrola výrobních procesů
 • zapracování a kontrola pracovníků obsluhy strojů
 • dohled nad plněním termínů
 • podpora při řízení zásob
 • podpora při organizaci následujících pracovních úkonů (odhrotování, temperování)

Požadavky:

 • praxe ve výrobě vstřikovacích forem pro plasty/elastomery
 • znalosti programování robotů jsou žádoucí
 • schopnost týmové spolupráce a zkušenost v jednání se zaměstnanci
 • průkopnický duch, improvizační talent a praktické založení
 • ochota pracovat na směny
 • základní znalost německého jazyka

Nabízíme zajímavé a rozmanité zaměstnání v dynamickém týmu. Vedle toho náš rostoucí středně velký podnik umožňuje další rozvoj a vzdělávání.

Zašlete nám prosím své písemné podklady uchazeče s údajem o nejbližším možném termínu nástupu a s Vaší představou o platu na následující adresu:

Silikon-Technik Siltec GmbH & Co. KG
pan Schlachter
Jakob–Lang–Str. 12
88171 Weiler–Simmerberg

Tel: +420 608 765 094 (mluvíme česky)
Tel.: +49(0)8387/9230-49
E-mail: h.schlachter@siltec.de

GeoMap: 

Geolocation is 47.58487, 9.919129999999996

Firma-Name: Silikon-Technik Siltec GmbH und Co. KGStrasse/Nr.: Jakob-Lang-Str. 12PLZ: 88171Stadt: Weiler-SimmerbergLand-DE: NěmeckoBavorskoUntertitel: Místo výkonu práce: Weiler-Simmerberg, BavorskoLogo: Image: Jazykové znalosti / Sprachkenntnisse: Německý jazyk - Základní (A1)Typ úvazku / Anstellungsart: Plný úvazekDatum: Pátek, Říjen 26, 2018 to Středa, Prosinec 26, 2018Telefon: +420 608 765 094E-Mail: h.schlachter@siltec.deWebseite: www.siltec.deKontaktperson: H. SchlachterThemen/témata: Práce v zahraničíKariéra a práce s němčinouPráce v zahraničí pro ženyPráce v Německu pro ČechyPráce v Německu ihnedPráce v Německu pro ženyPráce v Německu "ve fabrice"Práce v Bavorsku pro ženyPráce v Bavorsku "ve fabrice"Firmenkontakt-Formanzeige: AnoBranže/Kategorie: Chemický průmyslŘemeslné a manuální práceVýroba a průmyslBranže/Profese: Technik v chemickém průmysluProcesní mechanikAddThis: Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitouRules-Update Start-Datum erlauben: anFirmensitz: Silikon – Technik Siltec GmbH & Co.KG, Jakob-Lang-Str. 12, 88171 Weiler-SimmerbergIČO: Deutschland

Stránky