PR služby - zveřejnění tiskových zpráv profesionálně

Portál Pressweb každodenně zveřejní desítky tiskových zpráv, informací o pořádaných akcích a zpravodajských aktualit podle oborů či regionů.

Informace zveřejněné na Presswebu si měsíčně přečte až 5.000 uživatelů, díky zpravodajským agregátorům, které odebírají naše zprávy, nepřímo oslovíme dalších zhruba 100.000 čtenářů.

Pressweb tak funguje jako multiplikatór pro distribuci zpráv. Používají ho především novináři a zástupci médií, odborná veřejnost, ale i střední a vyšší management firem.

Tvoříme nový standard v moderní mediální komunikaci

 

Svým uživatelům Pressweb nabízí unikátní možnost rychle a efektivně informovat veřejnost a podnikatelskou sféru: Zveřejníte Vaši tiskovou zprávu nebo komerční sdělení rychle, nezkresleně a v plném znění.

Pro firmy a organizace, pro které je psaní a zveřejnění tiskových zpráv a dalších sdělení součástí jejich každodenní práce, nabízíme profesionální a dlouhodobou podporu jejich PR aktivit.

právě dnesMaximalizujte okruh čtenářů Vašich zpráv a využívejte možnosti, které Pressweb nabízí díky multiplikaci a distribuci zpráv pomocí Google News a technologie RSS.

Zprávy Presswebu odebírají mimo jiné i servery Pravědnes.cz, AktuálníZprávy.cz a rssMonitor.cz.

Jednorázové placené služby

Tisková zpráva EXPRESS

Jedná se o expresní službu nabízenou portálem Pressweb. Tato služba je určena především těm klientům, kteří chtějí novináře a veřejnost rychle informovat o blížící se tiskové konferenci či jiné akci a kteří potřebují, aby se jejich tisková zpráva dostala co nejdřív do oběhu.

Zavolejte nám, zašlete nám objednávku a Vaši zprávu zveřejníme během 2 hodin na hlavní straně portálu. Tato služba nevyžaduje žádnou uživatelskou registraci.

Vaše výhoda: zprávu zveřejníme během 2 hodin na hlavní straně portálu + 1 avízo tiskové konference / eventu zdarma

Cena: 1.590,- Kč (bez 21 % DPH)

Kontaktujte nás: +420 605 512 356, info@pressweb.cz

Tisková zpráva PREMIUM

Jedná se o rozšíření expresní služby Presswebu. Tato služba je určena těm zadavatelům, kteří chtějí svou tiskovou zprávu zveřejnit co nejdříve - a to s fotografií v upoutávce, případně s dalšími přiloženými dokumenty či s vloženým videem.   

Zavolejte nám, zašlete nám objednávku  a Vaši tiskovou zprávu zveřejníme během 2 hodin na hlavní straně portálu. Tato služba nevyžaduje žádnou uživatelskou registraci.

Vaše výhoda: zpráva má lepší viditelnost, je možné využívat multimediální prvky + 1 avízo tiskové konference / eventu zdarma

Cena: 1.990,- Kč (bez 21 % DPH)

Kontaktujte nás: +420 605 512 356, info@pressweb.cz

Předplacené služby

Uživatelský účet ECONOMY

Nabízíme možnost dlouhodobého a samostatného zadání tiskových zpráv - a to za velice výhodnou cenu.

Jedná se o profesionální a zároveň nízkonákladovou službu nabízenou portálem Pressweb. Tato služba je určena především pro fyzické osoby, malé firmy a organizace, které vydávají tiskové zprávy a novinky jen příležitostně a které nepožadují okamžité zveřejnění.

Tiskové zprávy zveřejníme během 48 hodin od zadání, stav vydání sledujete online, po vydání obdržíte potvrzující e-mail s odkazem na Váš článek.

Cena: 2.990,- Kč ročně (bez 21 % DPH)

Vaše výhody:

 • platíte jen jednou, zveřejníte až 12 tiskových zpráv ročně
 • garance zveřejnění Vašich zpráv během 48 hodin od zadání
 • stav zveřejnění sledujete online, po vydání obdržíte potvrzující e-mail s odkazem na Váš článek

Registrace:

Založte si svůj uživatelský účet a zveřejněte až 12 tiskových zpráv během jednoho roku. Stačí pouze tří kroky:

 1. Registrovat se - vyplnit náš registrační formulář. Údaje slouží jako uživatelský profil.
 2. Potvrdit registraci a objednávku e-mailem.
 3. Na základě registračního formuláře Vám zašleme elektronickou fakturu se splatností 14 dnů. Ihned po zaplacení faktury aktivujeme Váš uživatelský učet, který umožňuje zveřejnění jedné tiskové zprávy měsíčně.

Zaregistrovat se a objednat uživatelský účet ECONOMY můžete zde.

Poznámka:

Služba ECONOMY neumožňuje zveřejnění tiskových zpráv, které obsahují přiložené soubory, fotky nebo jiné multimediální prvky.

Press Kit FLATRATE

Tato služba je vhodná pro firmy a organizace, které vydávají několik tiskových zpráv měsíčně či dokonce týdně. Zveřejníte tolik tiskových zpráv, kolik potřebujete: počet je neomezený.

Součástí této služby je tvorba Press Kit a RSS kanálu - veškeré Vaše tiskové zprávy budou propojené s Vaším profilem, kdy technologie RSS umožňuje jednoduchý export a odběr Vašich zpráv. Tato služba nevyžaduje žádnou uživatelskou registraci

K dalším bonusům patří možnost zveřejnit tiskové zprávy v angličtině i němčině, pracovní nabídky, termíny akcí - i zde platí princip "Flatrate": v neomezeném počtu.

Cena: 1.990,- Kč měsíčně (bez 21 % DPH)

Vaše výhody:

 • počet tiskových zpráv a avíz tiskové konference / eventu: neomezený 
 • garantované zveřejnění během 4 hodin od zadání
 • Vaše tiskové zprávy se vždy objevují v rubrice "Top články" a potom jeden týden v rubrice "Témata týdne" na hlavní straně portálu
 • možnost automatického načítání Vašich tiskových zpráv pomocí RSS
 • možnost zveřejnění tiskových zpráv s fotografií (obrázky produktů)
 • možnost zveřejnění tiskových zpráv s videem
 • možnost přiložit další soubory
 • možnost zveřejnění cizojazyčných tiskových zpráv (v angličtině i němčině)
 • možnost načítání novinek a dat do Vašeho profilu
 • budování kvalitních zpětných odkazů (linkbuilding), budování popularity webových stránek

Kontaktujte nás: +420 605 512 356, info@pressweb.cz

Pagerank portálu Pressweb

 

Google PageRank

Free PageRank Checker

Ukazatel vyhledávače Google, který určuje důležitost stránky a její pořadí při vyhledávání. Je také jedním z hlavních ukazatelů ceny stránky nebo ceny na ní umístěného zpětného odkazu.

Seznam S-Rank

S-Rank - www.pressweb.cz

Měřítko českého vyhledávače Seznam podle kterého je přizpůsobováno samotné hledání. V praxi může nabývat hodnot 0-100 přičemž nula většinou znamená žádnou indexaci stránek.

Služby "šité na míru", bannery, reklamní odkazy


Něco Vám v naší nabídce chybí? Chcete se dozvědět více o možnosti, jak pomocí banneru inzerovat na portálu Pressweb? Máte speciální požadavky na corporate design?

Kontaktujte nás, pro Vaše individuální požadavky rádi najdeme to nejlepší řešení.

Rychlý kontakt

Pressweb - PR a marketing, inzerce

Telefon: +420 605 512 356

E-mail: info@pressweb.cz

Ochranná známka Pressweb ®

Pressweb vznikl v roce 2006 a je provozován redakční agenturou Medialink Communications Consult s.r.o. se sídlem v Praze.

Pressweb je zapsán pod ochrannou známkou u Úřadu průmyslového vlastnictví ČR. Naše služby podporují rovněž renomované veřejné a kulturní instituce.