Lešení Haki patří k nejvíce používaným

Lešení Haki
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 6.8.2021 | Průmysl, energetika

Praha (Pressweb) - Při práci na fasádách se bez lešenářské konstrukce neobejdete. Každá firma chce, aby bylo snadno sestavitelné, variabilní a bezpečné. Lešení Haki tyto požadavky splňuje. Patří k nejčastěji využívaným.  Lze je sestavit jako fasádní, pojízdné, kozlíkové, umožňuje vytvořit schodišťové věže pro větší bezpečnost pracovníků, a hodí se pro montování tribun, jevišť a ramp. Fasádní lešení se skládá z příčníků, sloupků, podélníků, zábradlí, podlážek a patek. Celá konstrukce je pak zpevněna ocelovým drátem, tzv. ztužením. Zájemci si mohou objednat základní sadu, malou sadu nebo mini. Základní sada má pohledovou plochu 400 metrů čtverečných a lze ji postavit do výše osmi podlaží.

Lešení Haki lze postavit v exteriéru i interiéru

Lešení Haki lze stavět jako prostorové, řadové, pojízdné či výsuvné. Dají se přikoupit doplňkové dílce, které umožňují vytvářet i složité stavební konstrukce. Například pojízdná lešenářská konstrukce má základní rozměr pole 1,25 x 3,05 metru, rozměr podvozku nepřesahuje půdorys lešení a lze ho propojit s další pojízdnou konstrukcí. Lešení Haki v tomto provedení má brzděné výsuvné jednokolky a výsuvné stabilizátory. Využívá se v exteriérech i interiérech. Pro menší výšky je vhodné kozlíkové řešení. Jednotlivé kozlíky jsou spojeny příčníky a podélníky a pracovní plošina může být různé dlouhá. Maximální výška podlahy je 1,5 metru.

Farmáři si z lešení staví různé přístřešky

Lešení Haki umožňuje stavět různé tribuny i přístřešky. Z jednotlivých dílů se snadno a rychle instaluje konstrukce, na kterou se položí prkna a jeviště v přírodě je hotové. Lešenářskou konstrukci si oblíbily i farmy, protože z dílů smontují dočasné přístřešky pro zemědělskou techniku, píci nebo slámu. Využívá se i pro nájezdové rampy pro automobily. Skládací moduly Haki vyrábí firma Promal z Jílového u Prahy, ale také je pronajímá. Pro malou stavební firmu, která provádí fasádní práce jen příležitostně, to může být výhoda. Pracovníci firmy dovezou lešení přímo na místo a odborně je sestaví.

 

Témata: haki lešení, konstrukce a lešení, dílcové lešení haki, lešení | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300