START Zelený dokončil stavby za celkem 88 milionů korun

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 6.5.2021 | Stavebnictví

Brtnice (Pressweb) - 6. 5. 2021: Rodinná firma START Zelený předala svým zákazníkům na Vysočině čtyři velké stavby. Celková hodnota zakázek představuje téměř osmaosmdesát milionů korun.

V Libici nad Doubravou šlo o stavební úpravy a přístavbu objektu Pilnova statku. „Část objektu byla zcela zbouraná a postavená znovu,“ přibližuje Stanislav Schütz, hlavní vedoucí stavební výroby. „Nachází se zde krásné dubové schodiště do druhého patra, podlahu tvoří cihelná dlažba, do které se napojuje taneční parket, dále je tu bar, kuchyně a sociální zařízení. Celý objekt je v rustikálním stylu a bude sloužit ke kulturním akcím jako například svatby nebo plesy,“ dodává. Práce na statku trvaly téměř rok, hodnota zakázky dosáhla 13,7 milionů korun.

Po roce prací předala firma i další zakázku ‒ bezbariérové propojení dvou budov a tělocvičny a nové odborné učebny přírodovědy, jazyků, počítačů a technické výuky v Základní škole Bohuslava Reynka v Lípě u Havlíčkova Brodu. Budovy oddělují protipožární mechanické dveře, stará budova dostala nový zdvižný výtah. Celkový rozpočet stavby byl 31,2 milionů korun.

Zcela nový nebytový dům U Dubu postavila firma v Jihlavě pro sesterskou společnost START Zelený reality. Šlo o investici ve výši 24,1 milionů korun. K dispozici je zde zhruba tisíc metrů čtverečních komerčních prostor k pronájmu, v současnosti jsou obsazená už dvě patra, kde sídlí masérský salón a ordinace lékaře, a jedna z garáží.

Městu Náměšť nad Oslavou stavbaři předali rekonstruovaný bytový dům Zámek Náměšť nad Oslavou, který nabízí osm bytů. Bytové jednotky budou sloužit jako obecní byty. Práce trvající půldruhého roku vyšly městskou pokladnu na 18,9 milionů korun.

::

Rodinná firma START Zelený podniká ve stavebnictví už od roku 1990. Zaměřuje se zejména na oblast pozemního stavitelství: bytová a administrativní výstavba, rekonstrukce památkově chráněných objektů, snižování energetické náročnosti budov a realizaci vodohospodářských projektů. Podnik provozuje i vlastní prodejny: stavebniny v Jihlavě a v Brtnici, kde sídlí, a tamtéž prodejnu a servis zahradní a malé zemědělské techniky Stihl. Firemním cílem je nabízet co nejširší a zároveň nejkvalitnější škálu produktů a služeb, příznivé ceny, kvalitní servis a odborné poradenství.

Region: Vysočina

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024