Rodinný podnik START Zelený od dubna mění tvář

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 5.4.2020 | Média, marketing

Brtnice (Pressweb) - 5. 4. 2020: Třicet let své existence oslavila firma START Zelený novým logem. Postupně jím nahradí to dosavadní na všech firemních plochách a materiálech.

„Vybrali jsme z několika variant tu nejjednodušší. Nové logo barvou i zvýrazněním jména dává najevo, že jsme rodinná firma,“ říká Vlastimil Zelený, jednatel rodinné společnosti. Jako první měli nové logo vidět zaměstnanci a obchodní partneři v sobotu 4. dubna, pro které firma připravovala oslavu ke třiceti letům založení firmy. Logo mělo být společně s prvním číslem firemního časopisu pokřtěno v brtnickém kině.

Nové logo zpracovala jihlavská agentura LBAnimations. Náklady na rebranding (změnu loga zahrnující nové označení prodejen, firemních aut, vizitek a propagačních materiálů) odhaduje firma minimálně na desetitisíce korun. „Nejenom vzhledem k současné situaci budeme nové logo zavádět pozvolna, nebudeme nešetrně najednou všechny produkty se starým logem vyhazovat do popelnic,“ dodává Vlastimil Zelený.

Okamžitě bude nové logo k vidění na sociálních sítích, v e-mailech, na hlavičkových papírech a už se rýsují i první polepy aut. Firemní oděvy vymění firma za nové teprve až ty současné doslouží.

Původní firma Vlastimil Zelený ‒ START se na začátku roku změnila z podniku fyzické osoby na společnost s ručením omezeným. Dědici firmy se stali Jaroslava Zelená a Vlastimil Zelený, kteří jsou novými jednateli společnosti.

::

Rodinná firma START Zelený podniká ve stavebnictví už od roku 1990. Zaměřuje se zejména na oblast pozemního stavitelství: bytová a administrativní výstavba, rekonstrukce památkově chráněných objektů, snižování energetické náročnosti budov a realizaci vodohospodářských projektů. Podnik provozuje i vlastní prodejny: stavebniny v Jihlavě a v Brtnici, kde sídlí, a tamtéž prodejnu a servis zahradní a malé zemědělské techniky Stihl. Firemním cílem je nabízet co nejširší a zároveň nejkvalitnější škálu produktů a služeb, příznivé ceny, kvalitní servis a odborné poradenství.

Region: Vysočina

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024