Oprava plynových zařízení Karma, Mora, Gamat, Moratop – dodržujte termíny

Oprava plynových zařízení Karma, Mora, Gamat, Moratop
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 5.9.2022 | Reality, bydlení

Praha (Pressweb) - Jak se připravit na dobu drahého plynu? Jednou z cest je mít v pořádku plynové spotřebiče, aby pracovaly na sto procent. Pokud je spotřebič zanesený nečistotami, spotřebuje stejné množství plynu, ale jeho výkon tomu nebude odpovídat. Kolik let u vás nebyl technik na kontrolu plynového spotřebiče? Měli byste znovu oprášit termíny pravidelných kontrol. Oprava plynových zařízení Karma, Mora, Gamat, Moratop se dnes vyplatí. Nechte vyměnit vadné součástky, které zhoršují funkčnost spotřebičů, nechte zkontrolovat plynové vedení, zda někde neuniká plyn.

Oprava plynových zařízení Karma, Mora, Gamat, Moratop a úniky plynu

Oprava plynových zařízení Karma, Mora, Gamat, Moratop bude levnější, když budou přístroje pravidelně kontrolovány. A znáte vůbec termíny pravidelných prohlídek? Jednou ročně kontrola a každé tři roky revize plynových spotřebičů. Revize mají podle zákona povinnost provádět pouze firmy, pro domácnosti je to doporučení. Ale vyplatí se to i jim. Je snad málo zpráv o tom, jak výbuch plynu zdemoloval byt nebo dům? Oprava plynových zařízení Karma, Mora, Gamat, Moratop spočívá v tom, že technik současně zjišťuje, zda jsou spotřebiče i přívodní trubice připojeny podle platných norem. Každé odvětví se modernizuje a nové plynové uzávěry, kohouty i trubice jsou bezpečnější. 

Plynové spotřebiče vyžadují péči, aby dlouho vydržely

Lidé si někdy myslí, že když plynový spotřebič neměl několik let poruchu, že bude takhle fungovat donekonečna. Bylo by to ideální, ale není to pravda. Technici často vyměňují u průtokových ohřívačů vadné membrány, termočlánky a různé senzory, pravidelně čistí u karem výměníky a hořáky. Oprava plynových zařízení Karma, Mora, Gamat, Moratop se týká například regulátorů, regulačních hlavic, termostatů a piezo-zapalovačů. Některé díly, zejména u průtokových ohřívačů potřebují promazat, často se také vyměňují opotřebované kroužky a těsnění.   

 

Témata: oprava karma, seřízení Karma, servis plynových kotlů, revize plynových zařízení | Region: Středočeský kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300