Rodinná firma Zelených v regionu letos revitalizovala čtyři školy

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 4.9.2020 | Stavebnictví

Brtnice (Pressweb) - 4. 9. 2020: Úpravy a modernizace škol jsou jednou z typických zakázek firmy START Zelený. V letošním roce předala nebo ještě pracuje na čtyřech stavbách škol ‒ v Náměšti nad Oslavou, v Kamenici, v Lípě a ve Ždírci nad Doubravou.

Nejčerstvější z nich je základní škola v Kamenici, kde šlo například o nové silnoproudé i slaboproudé elektrorozvody, montáž zvýšené podlahy v počítačové učebně nebo instalaci dvou nových klimatických jednotek. „Podle smlouvy jsme měli stavbu předat do konce září, povedlo se to ale před začátkem školního roku,“ říká Zdeněk Brussmann z firmy START Zelený.

Ve škole v Lípě probíhá budování bezbariérového propojení a odborných učeben přírodovědy, jazyků, počítačů a technické výuky.

Dvě další stavby dokončila firma ještě před prázdninami. V základní škole Komenského v Náměšti nad Oslavou šlo o přístavbu odborných učeben přírodovědy, chemie, dílen, počítačů, jazykové učebny a školního poradenského pracoviště a kabinetu odborných pracovníků. Ve Ždírci nad Dobravou byl START Zelený subdodavatelem revitalizace školního hřiště. „Naší prací bylo připravit podklad pro workout, pro malou kopanou a běžecký ovál s víceúčelovým hřištěm, terénní úpravy a zemní práce,“ vysvětluje Sára Habermannová.

Hodnota všech zakázek dosahuje zhruba 53 milionů korun.

::

Rodinná firma START Zelený podniká ve stavebnictví už od roku 1990. Zaměřuje se zejména na oblast pozemního stavitelství: bytová a administrativní výstavba, rekonstrukce památkově chráněných objektů, snižování energetické náročnosti budov a realizaci vodohospodářských projektů. Podnik provozuje i vlastní prodejny: stavebniny v Jihlavě a v Brtnici, kde sídlí, a tamtéž prodejnu a servis zahradní a malé zemědělské techniky Stihl. Firemním cílem je nabízet co nejširší a zároveň nejkvalitnější škálu produktů a služeb, příznivé ceny, kvalitní servis a odborné poradenství.

Region: Vysočina

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024