Fantastické: Praha za 29 €

Do 14. března 2014: v B&B Hotel Prague-City
Zadavatel: Hasselkus PR | 22.1.2014 | Cestování, gastronomie
B&B Hotel Prague-City

Wiesbaden/Praha (Pressweb) - Co mají společného rodinka, dvojice, parta kamaradů a obchodní cestujíci? Kdo v lednu, v únoru nebo v březnu zamíří do Prahy, hotelu B&B Hotel Prague-City se prostě nemůže vyhnout. Do 14. března 2014 tu totiž dvoulůžkový nebo jednolůžkový pokoj stojí pouhých 29 €. Fantastické! Z Drážďan do Prahy je to méně než dvě hodiny autem, z Mnichova přes Regensburg a Plzeň tři a půl. Česká metropole je blíž, než si mnozí Němci myslí.

Hosté zadávají rezervace jedoduše přes www.hotelbb.cz. Cena obsahuje služby jako např. Wifi. Kdo cestuje letadlem, má to z letiště pouze 20 minut taxíkem, na Hlavním nádraží jste za pár minut a stanice MHD jsou za rohem. Pěší procházka přes Staré město nebo podél Vltavy ke Karlovu mostu trvá zhruba půl hodiny. Potom můžete pokračovat na Pražský hrad, projít se úzkými uličkami s kočičími hlavami, prohlédnout si kostely a barokní paláce a pak si odpočinout v kavárně. Večer se můžete nechat zlákat Laternou magikou nebo noční zábavou v barech, hospodách či klubech. Mimochodem, snídaně se švedským stolem pro dobrý začátek dne stojí 7,50 € pro dospělého a 3,00 € pro děti.

Check-out u recepce v B&B hotelích není nutný - funguje zde 24-hodninový servis s možností zaplatit za ubytování předem.

B&B Hotel Prague-City – jeden z 288 hotelů B&B Hotels
B&B HOTELS GmbH je dceřiná společnost francouzského řetězce B&B Hôtels, třetí největší skupiny typu Economy Hotels ve Francii. Majoritním vlastníkem je investiční skupina Carlyle. Hotelový řetězec vlastní přes 285 hotelů v Evropě, z nich 61 s více než 6.000 pokojů v Německu, 14 v Itálii, tři v Polsku dva v Portugalsku a po jednom v Česku a v Maroku.

Fotografie u Hasselkus PR, BBHotels@hasselkus-pr.com

Kontakt pro média B&B HOTELS
B&B HOTELS GmbH
Miriam Dittrich
Otto-von-Guericke-Ring 7, D-65205 Wiesbaden
Tel: (+49) (0)6122 7037-0
E-Mail: miriam.dittrich@hotelbb.com   /     www.hotelbb.de

Témata: hotely, B&B Hotel Prague-City | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Hasselkus PR

Königsteiner Str. 55A
65812 Bad Soden a.T.
Kontaktní osoba: Katja Hasselkus
katja@hasselkus-pr.com
Obrázek uživatele Hasselkus PR
Hasselkus PR helps in finding – be it finding the right ways, target groups, freedom of choice or cooperation partners. And of course we communicate constantly – a self-evident fact for a communications agency. We use all channels available – social media included. Your message finds its audience... vice ›
Hasselkus PR
Königsteiner Str. 55A
65812 Bad Soden a.T.
Německo
info@hasselkus-pr.com
Fax: +49 6196 56140-11
Tel: +49 6196 56140-0