Unibet: Favority NHL staří známí - Pittsburgh, Chicago a Boston

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 1.10.2013 | Sport, volný čas, zábava

Londýn/Praha (Presswweb) - 1. 10. 2013: – Stejně jako loni, podobně jako předloni, i letos by se nejblíže k vysněnému Stanley Cupu měli přiblížit Tučňáci z Pittsburghu, Černí jestřábi z Chicaga a Medvědi z Bostonu. Alespoň podle bookmakerů sázkové kanceláře Unibet, kteří právě tyto tři týmy staví na piedestal mezi favority nového ročníku NHL, který začíná v noci z úterý na středu.

Nejžhavějším kandidátem na laskání se se slavnou trofejí jsou již zmínění Pittsburgh Penguins v kurzu 7,50, Chicago Blackhawks je vypsáno v kurzu 8,00 a Boston pak 10,00. V Česku zřejmě nejsledovanější tým, New Jersey Devils s Jaromírem Jágrem a Patrikem Eliášem je pak s kurzem 45,00 hluboko v pelotonu.

„NHL je mezi českými zákazníky bezkonkurenčně nejsázenější zámořskou soutěží a předpokládáme, že s dalším ‚turnajem století‘ ten zájem ještě poroste. Naší největší starostí tak je, aby současné české hvězdy v budoucnosti měl kdo nahradit, aby zájem českých fandů neopadal,“ tvrdí manažer Unibetu Milan Klemš a dodává, že určitý ústup Čechů z vydobytých pozic signalizují i sázky na krále střelců nebo vítěze kanadského bodování, kde se mezi kandidáty protlačil pouze Jiří Tlustý a Jakub Voráček.

V soutěži o nejspolehlivějšího dodavatele gólů by si to podle Unibetu měla rozdat především dvojice Steve Stamos – Alexander Ovečkin (kurzy 3,50 resp. 4,00) pronásledovaná Johnem Tavaresem (kurz 6,00), přičemž fanoušci českých barev si ve vysokém kurzu mohou vybrat z dua Tlustý, Voráček (kurzy 25,00 resp. 40,00), kanadské bodování by měl podle kurzu Unibetu s přehledem ovládnout Sidney Crosby v kurzu 2,80, na kterého se se značným odstupem dívají Steve Stamkos (kurz 7,00) a Jevgenij Malkin (10,00).

: :

Unibet byl založen v roce 1997 a je online herní společností obchodovanou na burze NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu. Unibet je jedním z největších veřejně obchodovaných herních operátorů v Evropě a poskytuje své služby ve 27 jazycích na stránkách www.unibet.com, www.unibet.dk, www.unibet.fr, www.unibet.it,www.unibet.be,www.unibet.com.au, www.maria.com a www.mariacasino.dk. Unibet rovněž nabízí B2B služby sportovního sázení prostřednictvím Kambi Sports Solutions,www.kambi.com.

Unibet má nyní 7,2 milionů zákazníků ve více než 100 zemích. Je členem organizací EGBA, European Gaming and Betting Association, ESSA, the European Sports Security Association a co se týče zodpovědného a spravedlivého hraní je auditován a certifikován společností eCOGRA.

Více informací o Unibet Group plc můžete najít na www.unibetgroupplc.com.

Témata: NHL, sázka, Stanley Cup, Unibet | Region: Svět

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024