Seiva, výrobce přístrojů EKG pro klidové i zátěžové vyšetření

Seiva, výrobce přístrojů EKG
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 29.4.2021 | Zdraví

Praha (Pressweb) - Měření srdeční činnosti neboli EKG je základním medicínským vyšetřením. Provádí se při podezření na některou ze srdečních chorob. Pacient si například stěžuje na dušnost, bolest na hrudi, únavu nebo bušení srdce. Jsou to nejčastější příznaky srdečního onemocnění. Aktivita srdce se měří v klidu, při zátěži nebo tzv. holterem, což je přístroj, který nosí pacient u sebe minimálně 24 hodin. Lékař potřebuje kvalitní zařízení, aby mohl srdeční změny snadno poznat. Například Seiva, výrobce přístrojů EKG, nabízí zařízení od nejjednodušších až po špičková, která nacházejí uplatnění na kardiologických klinikách.  

Seiva, výrobce přístrojů EKG, zásobuje praktiky i kliniky

Seiva, výrobce přístrojů EKG, nabízí pro praktické lékaře jedno z nejmenších zařízení – SEIVA Praktik Wirelless. Jde o nejmodernější přístroj, který využívá bezdrátový přenos dat. Má 12 svodů, s počítačem se automaticky spáruje a ovládá se jedním tlačítkem. Disponuje různými formáty záznamu, zobrazení a tisku srdeční křivky, má digitální filtrování a integrovaný akumulátor. Seiva, výrobce přístrojů EKG, poskytuje zařízení nejen pro klidové a zátěžové EKG, ale také pro Holterovo monitorování. To se využívá v případě, kdy nebylo možné odhalit změny v srdeční činnosti, i když pacient má příznaky srdečního onemocnění.

V nabídce Seiva jsou také ultrazvuky, spirometry či čekárnové systémy

Seiva, výrobce přístrojů EKG, má daleko větší záběr. Pro zátěžové EKG dodává ergometry a běhací pásy. Diagnostické přístroje na EKG doplňuje ultrazvukem pro vyšetření měkkých tkání, například v porodnictví, při sledování břišních orgánů, štítné žlázy, prostaty i mozku malých dětí. Kromě ultrazvukových přístrojů zajišťuje Seiva dodávky například čekárnových systémů. Jde o moderní organizování příjmu pacientů, aby se zkrátila čekací doba a pacienti i zdravotnický personál měli větší komfort.  Nabídku firmy Seiva doplňují například defibrilátory či spirometry.  

 

Témata: EKG, měření EKG, přístroje EKG, SEIVA EKG, Výrobce EKG | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300