Lešení Haki má různé moduly, například kozlíkovou konstrukci

Lešení Haki
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 17.2.2020 | Průmysl, energetika

Praha (Pressweb) - Víte, že lešení Haki, které se běžně používá při práci na fasádách, je možné využít i jako pracovní plošiny pro interiéry? Vyrábějí se totiž různé moduly pro různé účely. Například tzv. kozlíková konstrukce je určena pro vnitřní i vnější použití, dá se pracovat v maximální výšce 3,5 metru. Skládá se z kozlíků tedy samostatných podpěr, které jsou spojeny příčníky a podélníky. Kozlík má výsuvnou trubku neboli teleskop, který se dá vysunout až do výše 40 centimetrů a nastavit po 10 centimetrech. Pracovní šířka této konstrukce je 0,71m, 1,05 m a 1,25 m, přičemž délka není nijak omezena.

Lešení typu lešenářská výsuvná koza je určeno pro práce venku i uvnitř

Dalším modulem lešení Haki je lešenářská výsuvná koza. Umožňuje vytvořit pracovní plošinu širokou 1,25 m ve výšce od 0,3 do 1,32 metru. Výška pracovní podlahy se zajišťuje dvěma zástrčkami. Do lešení lze napojit příčníky a podélníky pomocí přivařených závěsných třmenů, pokud je nutné konstrukci rozšířit. Manipulace je jednoduchá, lešenářské kozy se dají snadno přenášet podél stěny, například při nátěrech. Této konstrukce se většinou využívá v exteriérech, protože proti korozi je chráněna disperzní barvou nebo žárovým zinkováním.

Schodišťové věže jsou pro stavební práce i jako doplněk lešení

Přídavné moduly lešení Haki jsou doplněny schodišťovou věží, která umožňuje bezpečný pohyb osob z jednoho patra lešenářské konstrukce do dalšího. Je možné ji použít pro montážní a stavební práce, ale také jako součást fasádní lešenářské konstrukce. Sestavuje se ze základních dílců Haki, které jsou doplněny speciálními dílci. Umožňuje vytvořit základnu o rozměrech 1,65 x 3,05 metru a patra o výšce 1, 1,5 a 2 metry. Díky schodišťové věži lze překonat bezpečně výšku 50 metrů. Schodiště má otevírací zábrany a pro bezpečný pohyb i zábradlí.

 

Témata: lešení Haki, půjčovna lešení, prodej lešení, lešení, haki lešení | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300