Lešení haki má velkou variabilitu

Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 14.9.2019 | Průmysl, energetika

Praha (Pressweb) - Pro zhotovení fasád na nových i rekonstruovaných objektech, na opravy balkónů či vnitřní průmyslových či skladových hal je ideální univerzální lešení haki. Jeho výhodou je velká variabilita. Existuje základní modul, který se dá rozšiřovat i zvyšovat. Z dílů se dají sestavit schodišťové věže, rampy, jeviště a tribuny. Součástí systému je i kozlíkové lešení a lešenářská výsuvná koza. Při jeho montáži i demontáži si vystačíte s kladivem a vodováhou, není potřeba žádné speciální nářadí. Pokud je nutné rychle postavit nějaký přístřešek, například pro parkování zemědělské techniky či uskladnění materiálu, s haki je to velmi jednoduché. Běžné základní díly se doplní speciálními dílci, například krytinou.

Lešení haki má několik sad a snadno se sestaví

Lešení haki se nejčastěji uplatí při fasádních pracích. Lze použít tři typy sad – mini, malou a základní. Mini sada má pohledovou plochu 100 metrů čtverečných a lze ji postavit do výšky 8,16 m neboli čtyř podlaží, celková délka je 12,20 m. Základní sada lešení haki má osm podlaží a celkovou délku 24,45 m. Základní dílce jsou sloupky, podélníky, příčníky dvoutrubkové, jednotrubkové, zábradlový rám, zábradlí, zábradlová kladka, žebřík, podlahové dílce, zpevňující a kotvící prvky. Dá se stavět jako řadové, prostorové, pojízdné i vysunuté. Zákazníci oceňují přiměřenou robustnost, jednoduchou montáž a dlouhou životnost.

Lešení haki si lze také vypůjčit

Zvláštním typem lešení haki je pojízdný modul. Není třeba stavět celou konstrukci, ale pouze základní pole o rozměrech 1,25 x 3,05 m, které se na pojízdném podvozku posunuje podle potřeby. Lze je postavit až do výšky 14,5 metru. Toto mobilní lešení se pohybuje na brzděných výsuvných jednokolkách, je proto bezpečné. Podle potřeby je možné sestavit dva pojízdné moduly, které se spojí dohromady a tím vytvoří větší pracovní plochu a pevnější konstrukci. Stavební firmy, které nemají prostor pro uskladnění lešenářských dílců, si různé moduly mohou vypůjčit. Odborná firma lešení přiveze až na místo, sestaví ho i později demontuje.   

 

Témata: lešení. lešení haki, haki lešení, půjčovna lešení, prodej lešení, prodej lešení haki | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300