Stěhování bez příplatku? I dnes je to možné!

Stěhování bez příplatku?
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 15.1.2016 | Služby

Praha (Pressweb) - Sháníte levné a přesto kvalitní stěhování? Jakoby se tyto služby staly něčím nedosažitelným? Všude samé příplatky? Nevěšte hlavu, víme totiž o někom, kdo provádí stěhování bez příplatků za super ceny! A to Vám určitě vytrhne pořádný trn z paty. Pokud sháníte společnost s dokonalým servisem, spolehlivým personálem a nízkými cenami, obraťte se na stěhování Novák. Tato společnost se totiž opravdu vyzná a stěhování Kutná Hora tak bude hračka, to Vám garantujeme.

Společnost na stěhování Novák zajišťuje opravdu bezproblémové stěhování nejen v oblasti Kutné Hory. Jejich vyškolení zaměstnanci, odborníci, zvládnou bez problémů přestěhovat kancelář, byt či rodinný dům, nebo i vyklidit skladovací prostory. Bez příplatku navíc zajišťují stěhování těžkých břemen, mezi která patří třeba klavíry, trezory apod. Nebojte se na ně proto obrátit. Při stěhování Kutná Hora bude navíc vozidlo přistaveno zcela zdarma!

Se společností Novák se můžete těšit také na mnoho výhod. „V rámci stěhování Kutná Hora zajistíme krabice a obalový materiál. V den stěhování jsou tyto věci zdarma. Společně s Vámi stěhování důkladně připravíme a rádi si také prohlédneme prostory, kam chcete věci přemístit, a navrhneme Vám optimální postup stěhování. Stejně tak dostanete kalkulaci, abyste věděli, jaké budete mít náklady,“ říká majitel společnosti.

A jaké další služby společnost nabízí? Jedná se například o balení stěhovaných věcí a nábytku, jeho demontáž i montáž včetně jeho rozestavění na předem určené místo. Obrátit se na ně můžete v případě pronájmu skladových prostor, či pokud potřebujete vyklízení práce, likvidace pozůstalostí, ekologické likvidace veškerého odpadu nebo třeba skartace písemností. Neváhejte a obraťte se při nutnosti stěhování Kutná Hora na profesionály, ušetříte a rozhodně nebudete litovat. Stěhování bez příplatků je v dnešní době opravdu možné!

Témata: stěhování Kutná Hora, stěhování bez poplatků, stěhování rychle, stěhování bez příplatků | Region: Vysočina

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300