16. ročník tradičních cyklozávodů na Vysočině odstartuje pod záštitou šéfa senátu

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 12.8.2021 | Sport, volný čas, zábava

Brtnice (Pressweb) - 11. 8. 2021: Už za měsíc se v Kněžicích uskuteční tradiční cyklistické závody Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021. Letošní šestnáctý ročník se koná pod záštitou Miloše Vystrčila, předsedy Senátu Parlamentu České republiky.

„Mám radost, že nám pan senátor, který patří mezi významné rodáky z Vysočiny, fandí a poskytl nám záštitu. V Kněžicích jsme se potkali už před pěti lety, kdy se stal šéfem senátorského klubu za ODS,“ říká jeden ze spoluorganizátorů František Boudný, jinak též ředitel personální agentury Předvýběr.CZ, která se letos stala titulárním partnerem závodů.

Značka firemního partnera v pojmenování tradiční sportovní akce a záštita druhého nejvyššího ústavního činitele státu nejsou jedinou změnou šestnáctého ročníku. Poprvé má bike maraton v názvu i označení kraje. „V minulosti se v regionu konalo až deset různých cyklistických závodů. Jsme jedni z mála, kteří vydrželi, většině došel dech. Podporuje nás i obec, ctíme sílu tradice a proto jsme se rozhodli přihlásit se, že jsme součástí Vysočiny,“ říká František Boudný.

Hlavní, šestačtyřicetikilometrový závod kategorie Elite odstartuje v sobotu 11. září v 11 hodin od zámku v Kněžicích. O pět minut později vyrazí na trať účastníci třiadvacetikilometrové kategorie a v 11:10 začínají dětské závody. Závody nejmenších účastníků kategorie „baby“ vypuknou už v 10:30 na fotbalovém hřišti. Výsledky vyhlásí organizátoři ve 14:30 před zámkem.

Partnerem pitného režimu je Rodinný pivovar Bernard, úrazové pojištění závodníků zajišťuje Pojišťovna VZP, a. s. (PVZP). Během závodů mohou návštěvníci u stánku PVZP vyzkoušet chytrou váhu a nechat si změřit celou řadu tělesných hodnot jako je index tělesné hmotnosti BMI, metabolický věk, tělesný tuk, hmotnost svalů, podíl tělesné vody, a spoustu dalších důležitých ukazatelů.

Pro děti bude připravený skákací hrad, malování na obličej, fotbálek, opičí dráha, dětské tetování nebo střelba lukem, na místě budou i stánky s občerstvením pro celou rodinu.

Čipovou časomíru zajišťuje Ptime.cz, kde se závodníci můžou registrovat už nyní online. Registrace je možná i přímo na místě od 8 do 10 hodin.

Bike Maraton v Kněžicích pořádá Cykloklub Kněžice od roku 2006.

::

Předvýběr.CZ je česká personální společnost, která působí na trhu od roku 2008. Soustředí se na předvýběr vhodných kandidátů, kdy oslovuje uchazeče přes online pracovní portály, online databáze, rozsáhlou interní databázi kontaktů a sociální sítě. O kvalitní vyhledávání a relevantnost kandidátů se stará 30 zaměstnanců pracujících v pražské centrále a v regionálních kancelářích na Vysočině, v Brně a v Ostravě. Personální agentura je generálním partnerem klubu Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav, generálním partnerem Předvýběr.CZ Bike Maratonu Vysočina a partnerem fotbalového klubu FC Vysočina Jihlava. Podporuje činnost Nadačního fondu Toník a spolku Dobré víly.

Region: Vysočina

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024