František Boudný z Předvýběru.CZ pojede 1000 mil pro děti

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 13.6.2017 | Sport, volný čas, zábava

Kněžice (Pressweb) - 13. 6. 2017: Obchodní ředitel personální společnosti Předvýběr.CZ letos 2. července vyrazí na trať česko-slovenského cyklistického závodu 1000 Miles Adventure. Kromě sportovní výzvy ho ke zdolání cíle motivuje i pomoc dětskému oddělení Nemocnice Jihlava.

„Chci srovnat nevyřízené účty. Loni jsem dojel do půlky závodu a dál nepokračoval, letos chci dojet do cíle. Proto jsem rád, že letos mám motivaci i v podobě podpory jihlavské nemocnici,“ říká František Boudný, který žije v obci Kněžice v kraji Vysočina.

Jeho společnost Předvýběr.CZ společně s generálním partnerem závodu, kterým je firma ISOMA, věnuje za každý zdolaný kilometr deset korun ve prospěch dětského oddělení Nemocnice Jihlava. Proč právě tam? „Několikrát mi tady pomohli na ortopedii, léčil jsem se tam už jako malý kluk,“ vysvětluje František Boudný.

Primář dětského oddělení MUDr. Martin Zimen už prozradil, na co výtěžek použijí: „Na pořízení nové, mobilní, polohovatelné postele pro dětské pacienty po chirurgických či ortopedických operacích a to jak na transport na operační sál, tak následně k ulehčení polohování pacienta a jeho rehabilitaci. Oproti těm stávajícím to bude výrazný posun, co se komfortu týče.“

Tisíc mil představuje zhruba šestnáct set kilometrů, pokud šéf personálky prorazí cílovou pásku, „vyjede“ jihlavské nemocnici až šestnáct tisíc korun. „Věřím, že to bude víc a přidají se ještě nějaké firmy,“ doufá František Boudný. Už teď spolupracující reklamní agentura e.vox slíbila zvýšit výtěžek o korunu za každý ujetý kilometr.

Letošní VII. ročník závodu startuje v Nové Sedlici na východním Slovensku, cíl závodníky čeká v západočeských Hranicích.

::

Předvýběr.CZ je česká personální společnost, která působí na trhu od roku 2008. Soustředí se na předvýběr vhodných kandidátů, kdy oslovuje uchazeče přes online pracovní portály, online databáze a rozsáhlou interní databázi kontaktů. Výsledkem úsilí společnosti je více než 100 zpracovaných pracovních pozic měsíčně, nejenom v České republice, ale i na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Chorvatsku a Slovinsku. O kvalitní vyhledávání a relevantnost kandidátů se stará 35 zaměstnanců.

Region: Vysočina

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024