Aura-Soma jako způsob léčby těla i duše!

Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 13.6.2014 | Zdraví

Praha (Pressweb) - Trápí vás často nemoci? Necítíte se jakoby ve své kůži, jste unavení, nemáte na nic náladu, ale přesto víte, že by to mohlo jít lépe? Nevíte, kde najít energii pro váš život? Poradíme vám. I vy můžete najít cestu díky reiki a Aura-Soma. O co se jedná? Dozvíte se právě v tomto článku.

Co je reiki?

Reiki je dnes stále více populární léčitelskou metodou. Překvapující je, že se nejedná o žádnou moderní novinku nebo výstřelek doby. Reiki je léčitelství, které vychází z poznatků východní filozofie. Učení je založeno na víře o existenci vitální energie. Hovoří také o energetických centrech v lidském těla. Funguje na tom principu, že každý člověk může být šťastný a zdravý, ale jen v případě, že se naučí tuto energii využívat ve svůj prospěch. Učení reiki je možné poznat díky reiki mistrům. Dobrou zprávou je, že abyste je potkali, nemusíte jezdit přes celý svět. Stačí se podívat na Vysočinu. Reiki Vysočina je stále oblíbenější, působí zde totiž Magdalena Ria Kovaříková, která je reiky mistrem a sílu učení tedy předává komukoliv, kdo má zájem zlepšit svůj život.

Proč zvolit Aura-Soma?

Jednou z možností, jak vyzkoušet a poznat podstavu a působení reiki, je celostní terapie Aura-Soma. Jedná se o metodu, která působí na lidský organismus pomocí barev, energie rostlin a také minerálů a drahých kamenů. Základem Aura-Soma je použití speciálních lahviček, které jsou naplněny vodou a speciálním olejem. Jejich podoba je různá a volí ji vlastně každý pacient zvlášť. Obsah se protřepe a poté nanese na tělo. Zde působí blahodárně na fyzické i psychické problémy. Více o této metodě najdete na ria-reiki.cz.

Vyzkoušet můžete i speciální tělové svíce

Tento specializovaný internetový obchod nabízí i unikátní tělové svíčky. I ty mohou pomoci při řešení celé řady problémů Možná znáte ušní svíčky, ale to je jen jeden druh. Tělových svíček existuje celá řada a jich účinek rozhodně stojí za pozornost!

Region: Vysočina

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.