Čas na novou práci - AirJobs

Jste v práci nespokojení, chodíte tam naštvaní, už v neděli večer se vám svírá žaludek, že budete v zaměstnání trávit celý pracovní týden?
Zadavatel: GIT.cz | 13.5.2016 | Kariéra, vzdělávání
AirJobs Nová generace
Autor fotografie:
AirJobs Nová generace

Praha (Pressweb) - Jste v práci nespokojení, chodíte tam naštvaní, už v neděli večer se vám svírá žaludek, že budete v zaměstnání trávit celý pracovní týden, a večer co večer řešíte s partnerem u večeře i před usnutím neshody s kolegou, se kterým prostě nelze vyjít? A zamysleli jste se už nad tím, že je možná čas z takové práce odejít a začít si hledat nové zaměstnání? Co vás tam vlastně drží? Vysoký plat? Obor, který vás baví? Těžce vybudovaná vyšší pozice? Možná, ale k práci je potřeba víc. Jistě jste už pochopili, že pokud chodíte do práce s odporem, panuje tam stísněná a pesimistická atmosféra, pracovní kolektiv nestojí za nic, může to výše uvedené důvody (a i vás samotné) časem totálně převálcovat. Na čas možná lze zatnout zuby, ale vydržet v takovém prostředí pracovat dlouhodobě? Nakonec se práce negativně odrazí na vašem zdraví i osobním životě.

Je pochopitelné, že (zvláště v pokročilejším věku) se lidem nechce hledat novou práci, učit se novým věcem, začínat v novém zaměstnání zase od píky, ale na druhou stranu se vám tím mohou otevřít zcela nové obzory a možnosti a když to nezkusíte, tak se o ně připravíte. Mnoha lidem přijde také potupné absolvovat pohovory a zvlášť starší generaci může činit potíže konkurovat mladším v sebechvále, protože tomu nebyli naučeni. Neumějí odpovídat na dotazy typu: „Proč bychom si měli vybrat právě vás?“ (A přitom mohou právě oni nabídnout mnohem více…) Nenechte se tím odradit. Právě ve vyšším věku už přece víte, že zdraví a rodinné zázemí jsou v životě to nejdůležitější, nenechte si je tedy ničit. Nemusíte hned podávat výpověď ze zaměstnání, začněte tím, že prozkoumáte aktuální nabídku práce na internetu (práce.cz, jobs, dobrá práce.cz, airjobs.cz). Zmapujte si situaci, udělejte první krok a uvidíte, že ostatní už přijde (skoro) samo. Tak směle do toho! 

Témata: práce, nabídka práce, hledám práci, zaměstnání, nabídka zaměstnání, chci práci, jobs nabídka práce | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Global Internet Technology s.r.o. - GIT.cz
Žirovnická 1/2389
106 00 Praha 10 - Záběhlice
Česká republika
info@git.cz
Tel: +420 607 724 498