Pro stavební činnost je lešení nezbytné

Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 12.2.2019 | Stavebnictví

Praha (Pressweb) - Stavební činnost, výstavba domů či oprava fasád se bez lešení neobejde. Zvolte však takové, které vyhoví vašim požadavkům, tedy že bude skladné, variabilní, se snadnou montáží a demontáží. To splňuje například značka haki. Tento systém se skládá z několika sad, které jsou určeny pro konkrétní činnost, ale jednotlivé moduly se dají kombinovat. Nejpoužívanější typ lešení haki je pro fasádní práce. Tvoří ho tyto dílce: sloupky, podélníky, příčníky, zábradlí, šroubové nohy, kotvení, úhlopříčné ztužení a samozřejmě podlážky. Výhodou tohoto systému je, že se dá stavět jako prostorové, řadové, vysunuté a také pojízdné.

Vlastní lešení? Někdy je lepší si ho vypůjčit

Ne každá firma si může dovolit mít vlastní lešenářskou konstrukci. Je to zejména z toho důvodu, že na uskladnění dílů je třeba mít samostatný prostor, nejlépe pod střechou. Před vlastní montáží je nutné lešení prohlédnout, opravit poškozené dílce, zejména podlážky, případně je vyměnit. Existují firmy, které vás těchto starostí zbaví – lešení totiž půjčují.  Má to své výhody. O lešenářskou konstrukci se nemusíte starat, pracovníci vám konstrukci přivezou na místo, smontují a zase rozmontují. Navíc zaručují, že všechny díly budou v pořádku a celá konstrukce vyhoví bezpečnostním požadavkům.

Lešení haki je variabilní

Například firma Promal z Jílového u Prahy má k dispozici lešení haki. Půjčuje je ho, ale také vyrábí. Zhotovuje standardní moduly tohoto systému, ale po domluvě zhotoví i atypické díly. Pro speciální práce je někdy vhodný mobilní systém. Hodí se jak pro venkovní, tak i vnitřní stavební práce. Základní rozměr pole je 1,25 x 3,05 metru, ale lze ho přizpůsobit rozměrům systému pro fasády. Pojízdnou konstrukci je možné spojit s další a rozšířit tak pracovní pole. Tento modul se pohybuje po jednokolkách opatřených brzdou.

 

Témata: lešení, lešení Haki, haki lešení, půjčovna lešení, nové lešení, kvalitní lešení | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300