Pořiďte si nový vůz u spolehlivého prodejce Auto Máca

Automobil dnes patří k běžné výbavě většiny lidí, kteří se bez něj v této uspěchané době jen těžko obejdou. Přemýšlíte také o pořízení vozidla?
Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 12.11.2014 | Auto-moto, logistika

Praha (Pressweb) - Pak se s důvěrou obraťte na Auto Máca, spolehlivého prodejce aut a autoservis pro celý region Vysočiny se sídlem v Jihlavě.

Výhodná koupě nových i ojetých automobilů

První volbou v případě úvah o pořízení automobilu je to, zda půjde o nové vozidlo nebo o ojeté. To samozřejmě záleží hlavně na finančních možnostech. Ojetý vůz vychází levněji a to i podstatně, ovšem nový je oproti tomu zárukou toho, že nebudete muset za krátký čas řešit případné technické problémy. S výhodným financováním nemusí být nemožné ani pořízení nového auta. Například prodej nových vozů Škoda se službou Škoda bez starostí nabízí řešení s nulovou akontací a příznivými fixními splátkami. V případě ojetých vozů určitě vybírejte jen tam, kde máte garantovaný původ a stav vozu. V Auto Máca prochází každý vůz před přijetím do prodeje důkladnou servisní prohlídkou a samozřejmostí je minimálně 6 měsíců dlouhá záruka s možnostmi prodloužení. Zvolit můžete také skladový vůz za skvělou cenu. Tady se prostě nemusíte bát kupovat ojeté vozy, jistě s nimi budete maximálně spokojeni.

Spolehlivý servis

V autocentru Máca je plně k dispozici také autoservis, kde provádí záruční i pozáruční opravy vozů značek Škoda, Seat, Fiat a Volkswagen. Pokud se vám automobil porouchá někde na cestách, můžete využít 24 hodinový servismobil a odtahovou službu, která vám pomůže v nesnázích. Firma zajišťuje také prodej originálních i neoriginálních náhradních dílů, příslušenství a pneumatik a samozřejmě montáž všeho potřebného.

Společnost Máca se věnuje prodeji vozidel už více než 20 let a je jedním z nejvýznamnějších obchodníků s vozy Škoda, Seat a také Fiat na Vysočině. Vyberte si pro koupi svého vozu spolehlivého partnera a užívejte si najetých kilometrů bez problémů.

Region: Vysočina

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.