Udělejte si autoškolu o prázdninách

Autoškola Novák funguje i o prázdninách
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 12.6.2015 | Auto-moto, logistika

Praha (Pressweb) - Období, kdy spousta řidičů vyrazí na dovolenou a uvolní místo na silnicích, se dá skvěle využít, pokud plánujete autoškolu. Na silnicích je menší stres, který se pozitivně projeví na absolvované jízdě. Na prázdniny či dovolenou vyrážejí i mnozí kandidáti na řidičské oprávnění, a v autoškolách je také menší tlak na učebny a termíny.

Líbilo by se Vám udělat autoškolu v klidu, bez náročného slaďování termínů teoretické výuky i jízd s Vaším ostatním programem? Líbilo by se Vám naučit se jezdit bez nervózních řidičů kolem sebe, kteří už dávno zapomněli, že se také kdysi museli řídit naučit?

Autoškola Novák přes léto nezavírá a je připravena vyhovět všem, kdo se chtějí naučit jezdit v pohodě a beze stresu. Kondiční jízdy i výuku poskytuje autoškola Kutná Hora nejen v samotné Kutné Hoře, ale v celé východní části Středočeského kraje, od Zruče nad Sázavou přes Kutnou Horu až po Nymburk a Mladou Boleslav.

Říká se, že v České republice je spousta držitelů řidičského oprávnění a málo skutečných řidičů. Autoškola Novák se soustředí na kvalitní výuku řidičů, nikoliv na co nejrychlejší odbavení maximálního množství uchazečů o řidičské oprávnění. Autoškola v létě je ideální příležitostí, jak se v rámci standardního kurzu naučit co nejvíc.

Malé množství uchazečů v učebnách autoškoly dává potřebný klid na výuku a příležitost vyučujícímu se věnovat uchazečům individuálně, aby byli na testy dokonale připraveni. Vyberete si i ideální termíny výuky. Při praktické výuce v autoškole se za letního provozu naučíte jezdit v klidu a v pohodě. Jestliže o získání řidičského oprávnění uvažujete, Autoškola Novák a její letní kurzy je ideální volbou. Naučte se dobře řídit a získejte řidičské oprávnění v pohodě, „za tepla“. Těšíme se na Vás.

 

Témata: autoškola Novák, Autoškola o prázdninách, autoškola Kutná Hora, autoškola snadno | Region: Vysočina

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300