Malý symbol, velké gesto

Díky dlouholeté tradici projektu Za zdravá prsa víme, že i malé gesto v podobě zakoupení charitativních předmětů, dokáže velké změny. Spolu tak vytváříme lepší svět.
Zadavatel: BON Media, s.r.o. | 12.4.2021 | Zdraví
Autor fotografie:
Avon za zdravá prsa

Stávající složité období neumožní běžné setkání na tradičním Avon pochodu, ale rozhodně se tím nemění cíl a smysl  Za zdravá prsa, na kterém spolupracuje kosmetická společnost Avon s organizací Aliance žen s rakovinou prsu. Avon tak přichází s novinkou – symboly, které jsou viditelným vyjádřením podpory ženám a jejich rodinám, které procházejí netěžšími chvílemi života.

Letošní charitativní symbolické kolekci dodávají lesk  Avon ambasadoři, ale také umělecká fotografka Anna Kovačič, která byla oslovena k přípravě aktuální kampaně – „Malý symbol, velké gesto“. Hlavní pozornost tak směřuje na klopy a límečky, protože právě zde se Avon symboly vyjímají nejlépe. Zároveň symboly hodně dávají. Oblečení šmrnc a všem hřejivý pocit pomoci.

„Doposud představovalo hlavní symbol pomoc onkologickým pacientkám Tričko za zdravá prsa. Jsme rádi, že si získalo takovou popularitu a věříme, že chuť pomoci se letos promítne v zájmu o Avon symboly, které sluší jak na „pochodovém tričku“, ale stejně tak na jiném oblíbeném oblečení,“ říká Martin Březina za oddělní CSR společnosti Avon.

Velké díky patří všem účastníkům, kteří se zapojují do letošní kampaně. Jmenovitě pak Daně Morávkové,  Nicole a Lucii (a cup of style), Monice Leové, Gábině Laškové, Aničce Slováčkové, Kateřině Kaira Hrachovcové a v neposlední řadě také Petrovi Vágnerovi. Bylo fajn vidět, že všichni mají dostatek energie společně bojovat za dobrou věc.  „Věříme, že situace dovolí a brzy se podaří setkání i s dalšími ambasadory, kteří mají chuť pomáhat,“ dodává Martin Březina. 

Nošení symbolů je inspirativním projevem sounáležitosti pomáhat ženám v boji za zdravá prsa. Přidejte se! Kontaktujte svou Avon Lady, Avon Gentlemana anebo navštivte e-shop www.avon.cz! Pokud nevíte který, tak si udělejte radost oběma.

Díky dlouholeté tradici projektu www.zdravaprsa.cz  víme, že i malé gesto v podobě zakoupení charitativních předmětů, dokáže velké změny. Spolu tak vytváříme lepší svět.

Avon se zavazuje, že z každého prodaného Avon symbolu věnuje finanční prostředky na boj proti rakovině prsu.

AVON ZA ZDRAVÁ PRSA

Kosmetická společnost Avon věří v smysluplnost témat souvisejících se ženským zdravím a v podporu neziskových organizací. Proto již více než 20 let v České republice spolupracuje s neziskovými organizacemi, které se věnují problematice rakoviny prsu a prostřednictvím odborníků a garantů rozhoduje o oblastech, kde je pomoc potřebná. Tyto projekty podporuje materiálně a finančně, přičemž věnovala již více 125 000 000,- Kč, což posloužilo k podpoře vzdělávání zdravotnického personálu, studentů, zlepšení kvality života a psychosociální podporu žen, koupi diagnostických přístrojů, operační techniky a šíření osvěty v rámci prevence veřejnosti v České republice.

Na projektu Avon za zdravé prsa spolupracuje se známými osobnostmi, ke kterým se každoročně přidávají známé osobnosti českého společenského života, aby podpořili kampaň, jejímž vyvrcholením je největší charitativnímu událost společnosti a projektu - Avon pochod za zdravá prsa.

Témata: avon, pochod, zdravá, prsa, charita, pomoc, prodej, symbol, brož | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

BON Media, s.r.o.

Sokolovská 55/81
186 00 Praha 8
Obrázek uživatele BON Media
Komunikačně kreativní agentura s velkými nápady.
BON Media, s.r.o.
Sokolovská 55/81
186 00 Praha 8
Česká republika
info@bonmedia.cz
Tel: +420 731 155 047