Terapie tmou – nový způsob, jak pomoci psychice

Terapie tmou
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 14.12.2016 | Služby

Praha (Pressweb) - Někdy se nechce věřit, že tma může léčit. Ale je to pravda. Říká se tomu terapie tmou. Lidé, kteří se této terapii podrobili, mají pozitivní zkušenosti nejen s účinkem na psychiku, ale i na různé zdravotní neduhy. Terapie tmou je velmi jednoduchá – strávíte den nebo více dní v místnosti, která je zcela ponořena ve tmě. Ve tmě nejenom spíte, ale jíte a oddáváte se meditacím. Tato metoda je ještě rozšířena o pobyt v pyramidě, který využívá účinků stejných rozměrů, jaké mají egyptské pyramidy. Je to terapie tmou v pyramidě.

Terapie tmou pomáhá burcovat mozek

Když se zamyslíte nad tím, co je vlastně terapie tmou a jak může účinkovat, uvědomíte si, že svět poznáváte většinou očima. Oči vám zprostředkovávají zhruba 70 procent všech informací o světě. Ale zároveň vás ruší, protože odstřihnout se od informací můžete jedině tak, že se uchýlíte do tmy. To je terapie tmou. Nestačí, že jen zavřete oči, to vám bude za chvíli vadit. Ne, budete v místnosti, kam nepronikne žádné světlo a vy nevidíte vůbec nic. Najednou začnete používat více další smysly, jako je hmat, sluch, chuť a možná i „šestý smysl“. Terapie tmou vám najednou nastaví mozek na jinou rychlost.

Jak vás ovlivní terapie tmou v pyramidě?

Už jste možná slyšeli o účincích pyramid. Mají stejné poměry stran a to má zřejmě vliv na vnitřní klima. Terapie tmou v pyramidě využívá nejen příznivých účinků tmy, ale i léčivého efektu pyramidální stavby. Například známá je terapie tmou v pyramidě u Českého Krumlova. Lidé s problémy si najednou uvědomí, že život může být o něčem jiném, a to jim pomáhá očistit se od zbytečných psychických „nánosů“. Říkají, že jim to nahradilo návštěvu u psychologa. Terapie tmou má vliv i na metabolismus či na zvýšení imunitní odolnosti.

 

Témata: terapie tmou, léčba tmou, pobyt ve tmě, pobyt v pyramidě | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300