Pomocník v boji o kariéru

Zadavatel: GIT.cz | 11.9.2015 | Kariéra, vzdělávání
Tukutuku magazín
Autor fotografie:
Tukutuku - online magazín

Praha (Pressweb) - Neutuchající boj o kariéru, tak by se dala popsat většina produktivního života člověka. Takový boj zahrnuje shánění zaměstnání stejně jako snahu si svou pracovní pozici upevnit nebo - což je cílem takřka každého z nás - dokonce vylepšit. Lidé jsou v kariéře jako žraloci, přestanou-li se pohybovat (v ideálním případě směrem vzhůru), zahynou. Tedy alespoň metaforicky.

Přestože se takový boj tváří jako „deathmatch“ neboli „všichni proti všem“ či „každý sám za sebe“, nemusí tomu tak nutně být. Mezi internetovými magazíny totiž naleznete podporujícího parťáka a poradce v jedné blogové podobě.

Je jím lifestyle online magazín Tukutuku, časopis, který si sice - jak termínek „lifestyle“ v úvodu této věty napovídá - jako hlavní žurnalistický směr vytyčil žánr jménem lifestyle (tedy životní styl ve všech jeho podobách), jedním z jeho nejvýznamnějších témat je však bezesporu právě jakási časopisecká verze kariérního poradenství.

Ve svých článcích předávají čtenářům magazínu Tukutuku jeho redaktoři cenné rady. Samozřejmě zcela zdarma.

Jde o tipy, triky a mnohdy příslovečnou pomocnou ruku všem, kteří tento boj o kariéru nevzdávají, ale zároveň mu nechtějí obětovat či přizpůsobovat svůj celý životní styl.

Redaktoři blogu Tukutuku se tak vyjadřují k hledání zaměstnání, dávají rady k pracovním pohovorům, mezilidským vztahům na pracovišti, či k otázkách, k nimž se ostatní média přiliš nevyjadřují, a přesto by se měly ve společnosti skloňovat hlasitě - například syndrom vyhoření.

Čtenáři magazínu se ovšem nemusí obávat, že by na stránkách Tukutuku nenalezli i jiné oblasti. Životní styl, zajímaví lidé a zábava, to jsou další oblasti, jimž se Tukutuku věnuje v míře více než hojné. A to je dobře. Díky tomu je jeho pravidelné čtení barvité a nenudící.

Takže tedy - na shledanou na stránkách Tukutuku magazínu.

Témata: job, zaměstnání, kariéra, inspirace, osobní rozvoj, lifestyle blog, internetový magazín, internetový časopis, online časopis, online magazín | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Global Internet Technology s.r.o. - GIT.cz
Žirovnická 1/2389
106 00 Praha 10 - Záběhlice
Česká republika
info@git.cz
Tel: +420 607 724 498