V novém bytovém domě ve Ždírci ohřívá vodu sluneční energie

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 10.7.2019 | Reality, bydlení

Ždírec (Pressweb) - 11. 7. 2019: Nový bytový dům s celkem deseti byty investorovi předala firma Vlastimil Zelený ‒ START. Stavba vyrostla za čtrnáct měsíců a vyšla na více než jednadvacet milionů korun.

Novostavba využívá i ekologickou energii. „Fotovoltaické panely umístěné na střeše ohřívají teplou vodu do každého bytu,“ říká Sára Habermannová, šéfka přípravářů stavební výroby. Na domě je zajímavá i jeho architektura, která zatím ve městě nebyla zastoupená.

„Bytový dům je po přístavbě základní školy a vybudování domu s pečovatelskou službou naší už třetí stavbou ve Ždírci. Více stavebních zakázek na jednom místě je pro nás ekonomicky zajímavé, protože nemusíme přesouvat techniku a materiál na různá místa,“ shrnuje Vlastimil Zelený, jednatel rodinné firmy. Podle něho se ve Ždírci dobře staví i proto, že město je akční, chce stavět, jedná rychle a vypisuje veřejná výběrová řízení.

Investorem domu v ulici Na Pikulce jsou Vodovody a kanalizace Havlíčkův Brod.

Rodinná firma Zelený podniká ve stavebnictví už od roku 1990. Zaměřuje se zejména na oblast pozemního stavitelství: bytová a administrativní výstavba, rekonstrukce památkově chráněných objektů, snižování energetické náročnosti budov a realizaci vodohospodářských projektů. Podnik provozuje i vlastní prodejny: stavebniny v Jihlavě a v Brtnici, kde sídlí, a tamtéž prodejnu a servis zahradní a malé zemědělské techniky Stihl. Firemním cílem je nabízet co nejširší a zároveň nejkvalitnější škálu produktů a služeb, příznivé ceny, kvalitní servis a odborné poradenství. Více informací na www.zeleny.cz.

Obrázky:
PřílohaVelikost
Image icon image-70.jpg577.71 KB
Image icon image-69.jpg992.29 KB
Image icon image-67.jpg695.32 KB
Region: Vysočina

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024