Membrány VONTRON jsou nyní k dostání v ČR !

Membrány světového výrobce VONTRON seženete na portálu vo-da.cz
Zadavatel: VHS ČR | 10.12.2014 | Průmysl, energetika
vontron.cz - prodej membrán širokého spektra aplikací
Autor fotografie:
vontron.cz - prodej membrán širokého spektra aplikací

Praha (Pressweb) - Výrobce membrán VONTRON si na tuzemském trhu získal respekt díky kvalitě,  kterou si dlouhodobě udržuje. Portfolio výrobků této značky čítá  membrány reverzní osmózy, nanofiltrační  membránymembrány pro čištění odpadních vodmoduly na mořskou vodu a další.

Sortiment značky VONTRON je k dostání prostřednictvím sítě velkoobchodu VHS ČR a na portálu vo-da.cz, kde je také možné požádat o vypracování projektu pro úpravu vody. Vyzkoušejte membrány VONTRON na vlastních aplikacích, pro tyto účely je vyčleněno několik typů nejčastěji používaných modulů. Sami se tak budete moci přesvědčit o kvalitě membrán VONTRON.

Kromě samotných membrán je nabízeno také příslušenství, jako jsou obaly membrán, průtokoměry, měřiče vodivosti, čerpadla a další. Vyzkoušejte kvalitní práci ve výzkumu a vývoji světového producenta membrán VONTRON!

Témata: reverzní osmóza, membrány, úprava vody | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

VHS ČR

Konšelská 2
180 00 Praha
Kontaktní osoba: Lukáš Bláha
media guru
Obrázek uživatele VHS ČR
Máte problémy s pitnou vodou, kvalitou vody v bazénech nebo s likvidací vody odpadní? Žádné mít nebudete, pokud se obrátíte na naši firmu, která vám poskytne komplexní servis a zařízení pro veškerou péči o vodu. Provedeme základní  i podrobné rozbor vody, doporučíme a... vice ›
Vodohospodářské služby ČR
Konšelská 2
180 00 Praha
Česká republika
recepce@vhs-cr.cz
Tel: +420 211 222 677