Firma Novák nabízí levné stěhování nejen v Kutné Hoře!

Stěhování Novák v Kutné Hoře
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 9.6.2015 | Služby

Kutná Hora (Pressweb) - Bydlíte v regionu Kutné Hory a v blízkém okolí? Sháníte společnost zabývající se stěhováním, která poskytuje služby na dobré úrovni, ale zároveň za přijatelnou cenu? Chcete si sjednat stěhování s někým, kdo Vám nezpůsobí ještě další starosti a o Váš nábytek se opravdu postará? Oslovte firmu Novák, která Vám ukáže, že stěhování jde snadno, rychle a ještě levně! Pro své zákazníky mají tito profesionálové připraven opravdu skvělý servis za přijatelné ceny, které jen tak někde nenajdete. Tak na co ještě čekáte? Sjednejte si levné stěhování v okolí Kutné Hory za skvělé ceny. Společnost Vám zdarma přistaví vozidlo nejen do lokalit, jako je Benešov, Čáslav, Kolín, Kutná Hora, Nymburk, Pardubice, Praha či Vlašim ale i do mnoha dalších!

Firma Novák nabízí svým zákazníkům zejména stěhování bytů, stěhování firem, kanceláři včetně stěhování těžkých břemen jako jsou stroje, kotle nebo trezory. Poradíme si také se stěhováním klavírů a pianin.  Novou službou je nyní umožnění uskladnění nábytku včetně jeho demontáže a montáže. O přivezení uskladněného nábytku přímo na místo se snad ani nemusíme rozepisovat. To je jasná věc.

Žádné příplatky za stěhování o víkendu

Firma Novák od svých zákazníků nepožaduje naprosto žádné příplatky za stěhování o víkendu či ve svátek. Jak již bylo zmíněno, v mnoha místech si ani neúčtují sazbu za přistavení vozidla. V ceně stěhování zároveň nejsou žádná patra či počet krabic, cena je naprosto transparentní a počítá se pouze za počet hodin, nic jiného! Při stěhování se profesionálové z této společnosti snaží vše co nejvíce usnadnit a podle potřeb zajistí vše důležité.

„Většina lidí má obavy, jak stěhování zařídit. Domluvíme termín a od vás získáme přehled, jaké předměty budeme stěhovat. Přivítáme prohlídku před stěhováním, abychom dobře poznali prostředí. Pro stěhování vám navrhneme optimální postup. To vše je bezplatné. Ještě před vlastním stěhováním dostanete kalkulaci, takže budete přesně vědět, za co platíte,” říká majitel společnosti. Firma Novák se o Váš nábytek při levném stěhování opravdu postará, sjednejte si termín!

Témata: stěhování Kutná Hora, stěhování levně, stěhování bez příplatků | Region: Vysočina

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300