Úprava studniční vody je nezbytností

Zadavatel: SUITU websites SE | 17.4.2014 | Stavebnictví

Praha (Pressweb) - Patříte mezi šťastlivce, kterým stojí na pozemku studna, a tak si nemusíte lámat hlavu s kvalitní vodou? Nenechte se mýlit. Studniční voda není automaticky v pořádku, i když máte její „kvalitu“ ověřenou již z předchozích generací. Studnu je potřeba pravidelně udržovat, čistit a kvalitu vody kontrolovat.

Úprava vody neboli odborné čištění studní je nutné provádět s maximálně desetiletým intervalem. Naším doporučením je pět let a každoroční pravidelná kontrola. Bohužel pro řadu lidí je úprava studničních vod zbytečným výdajem, čímž ovšem hazardují se svým vlastním zdravím. V České republice jsou studny, které nebyly nikdy čištěny, nebyl v nich proveden rozbor vody a není známá jejich bakteriální nezávadnost.

Chcete-li se vyvarovat zdravotním komplikacím, nechte si vodu ve Vaší studně zkontrolovat. Společnost Water Life, s. r. o., se specializuje na úpravu vody, odstranění železa z vody, odstranění dusičnanů, odstranění arsenu, odstranění amoniaku a celou řadu dalších úkonů, díky nimž se voda z Vaší studny stane skutečně kvalitní a zdravotně nezávadnou.

Témata: úprava vody

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SUITU websites SE

Vinohradská 2165/48
120 00 Praha 2
Kontaktní osoba: Zákaznická podpora
Zákaznická podpora
podpora@suitu.cz
+420 273 134 757
Obrázek uživatele Suitu-News
Specialista na tvorbu webových stránek. 
SUITU websites SE
Vinohradská 2165/48
120 00 Praha 2
Česká republika
obchod@suitu.cz
Tel: +420 273 134 757