Čeští hokejisté letí na Karjalu jako outsideři

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 5.11.2013 | Sport, volný čas, zábava

Londýn/Praha (Pressweb) - 5. 11. 2013: Trofej pro vítěze si nepotěžkají, první zápas se Švédy prohrají. Tak negativně vidí šance českých hokejistů na prvním turnaji Euro Hockey Tour ve Finsku bookmakeři sázkové kanceláře Unibet, kteří soupeře týmu Aloise Hadamczika favorizují jak v úvodním zápase, tak v boji o celkové vítězství.

Na celkové vítězství našich hokejistů na Karjale si lze u Unibetu vsadit v kurzu 5,0. Největšími favority jsou Rusové (kurz 2,45), následovaní domácími Finy (2,85) a výběrem Tří korunek (4,5).

„Tato hokejová sezóna je na mezinárodním poli o dvou turnajích a Karjala mezi ně rozhodně nepatří, nicméně tato akce je taková předehra k věcem příštím a předpokládáme, že se zájem o mezinárodní hokej bude postupně zvedat,“ uvádí marketingový manažer Unibetu Milan Klemš s odkazem na olympiádu v Soči a mistrovství světa v Minsku.

Do úvodního zápasu se Švédy jde český národní tým s kurzem na vítězství 3,2, zatímco šance Švédů jsou ohodnoceny kursem 1,9 a případná remíza pak zhodnotí vklad v kurzu 4,25. Ve druhém čtvrtečním zápase pak vyzvou Rusové domácí Finy, přičemž hokejisté pořádající země přibližující se olympiády jsou mírnými favority v kurzu 2,35, zatímco na tým Suomi si lze vsadit v kurzu 2,5 a remíza stojí 4,0.

: :

Unibet byl založen v roce 1997 a je online herní společností obchodovanou na burze NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu. Unibet je jedním z největších veřejně obchodovaných herních operátorů v Evropě a poskytuje své služby ve 27 jazycích na stránkách www.unibet.com, www.unibet.dk, www.unibet.fr, www.unibet.it,www.unibet.be,www.unibet.com.au, www.maria.com a www.mariacasino.dk. Unibet rovněž nabízí B2B služby sportovního sázení prostřednictvím Kambi Sports Solutions,www.kambi.com.

Unibet má nyní 7,2 milionů zákazníků ve více než 100 zemích. Je členem organizací EGBA, European Gaming and Betting Association, ESSA, the European Sports Security Association a co se týče zodpovědného a spravedlivého hraní je auditován a certifikován společností eCOGRA.

Více informací o Unibet Group plc můžete najít na www.unibetgroupplc.com.

Témata: hokej, Karjala Cup, sázka, Unibet | Region: Evropa

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024