Pestrobarevné tašky na notebook Abags jako skvělý dárek k Vánocům

Zadavatel: PSHK s.r.o. | 21.10.2013 | Obchod, e-commerce

Hradec Králové (Pressweb) - Vlastníte notebook a hledáte pro něj vhodnou tašku? Nebo byste ji rádi darovali své dceři nebo synovi? Prohlédněte si nabídku obchodu s notebookovým příslušenstvím Abags.cz. Najdete zde originální tašky, brašny, pouzdra i obaly, a to nejen na přenosné počítače. Sortiment byl nedávno rozšířen také o pěkná pouzdra na tablet.

Všechny pouzdra i tašky jsou vyrobené z kvalitních materiálů, mají komfortní a praktický střih. V nabídce obchodu si vyberou především ženy, kterým se líbí výraznější barvy a také nevšední barevné kombinace. Pod vánoční stromeček si tak mohou nadělit modrou, fialovou nebo třeba žlutou brašnu na notebook.

Pro muže jsou připravené jednoduché černé brašny, pouzdra a obaly, vybavené úchopem do ruky i ramenním popruhem. Přímo v sekci taška na notebook najdete mnoho zajímavých produktů v celé škále velikostí. Tašky se prodávají již od 8 až do 17 palců. Šijí se vždy na míru na základě vaší objednávky. Před Vánoci si je tedy nezapomeňte objednat s dostatečným předstihem.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

PSHK s.r.o.

Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Kontaktní osoba: Zdeněk Hrubý
Jednatel
hruby@pshk.cz
+420 776 525 452
Obrázek uživatele PSHK
Provádíme SEO pro vyhledávače, nabízíme služby v oblasti internetového marketingu, vedení PPC kampaní. Tvoříme webové stránky a e-shopy.
PSHK s.r.o.
Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Česká republika
info@pshk.cz
Tel: +420 491 110 854