Zpříjemněte si podzim výletem do přírody

Zadavatel: PSHK s.r.o. | 20.9.2013 | Sport, volný čas, zábava

Hradec Králové (Pressweb) - I pokud za okny padá déšť, můžete vyrazit na výlet do přírody. K pohybu potřebujete jen kvalitní nepromokavé oblečení, pevnou obuv a můžete vyzkoušet i trekingové nebo nordic walkingové hole. Jedná se o speciální hůlky, které vám poskytnou oporu i v náročném terénu. Svůj výlet si díky nim užijete opravdu naplno.

Nordic walking je sport, který pochází ze Skandinávie. Využívá speciální hole, které představují oporu a zároveň umožňují zapojení více svalů v těle. Tyto hole nordic walking můžete zakoupit v jednodílném i teleskopickém provedení. Zatímco jednodílné jsou ideální volbou pro milovníky dlouhých túr, kterým příroda začíná hned za domem, dvoudílné hole potěší všechny, kteří pěší výlety kombinují s cestami autem nebo jiným dopravním prostředkem.

V přírodě oceníte i další užitečné pomocníky. Měření překonané vzdálenosti vám usnadní značkový krokoměr v moderním provedení, který měří nejen kilometry, ale také čas strávený na cestě nebo spálenou energii. Nové revoluční krokoměry jsou navíc schopné měřit i z kapsy u bundy, z kabelky nebo z batohu.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

PSHK s.r.o.

Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Kontaktní osoba: Zdeněk Hrubý
Jednatel
hruby@pshk.cz
+420 776 525 452
Obrázek uživatele PSHK
Provádíme SEO pro vyhledávače, nabízíme služby v oblasti internetového marketingu, vedení PPC kampaní. Tvoříme webové stránky a e-shopy.
PSHK s.r.o.
Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Česká republika
info@pshk.cz
Tel: +420 491 110 854