Sušené ovoce a oříšky v mnoha variacích

Zadavatel: PSHK s.r.o. | 13.5.2013 | Potraviny, tabák

Hradec Králové (Pressweb) - Pokud rádi mlsáte, určitě ochutnejte sušené ovoce a oříšky z internetového obchodu www.susene-ovoce-prodej.cz. Najdete zde široký sortiment produktů. Ovoce i oříšky zakoupíte jako natural i v různých sladkých a slaných polevách. Samozřejmostí je rovněž dárkové balení, díky kterému vybraná směs poslouží také k narozeninám nebo k svátku. 

Ořechy i sušené ovoce jsou zdrojem vitamínů a minerálů. V případě sušeného ovoce se jedná také o cukry, které vám rychle dodají energii - například ráno při snídani, po cvičení nebo tehdy, když se potřebujete soustředit. Ořechy jsou oproti nim zdrojem kvalitních nenasycených mastných kyselin a také bílkovin. Z nich můžeme doporučit kešu ořechy, které obsahují vitamín A, hořčík a zinek. Hodí se do müsli, jogurtu i tvarohu. Skvěle zachutnají v kombinaci s medem nebo javorovým sirupem. V nabídce obchodu naleznete také stále populárnější sušená rajčata, která se přidávají do celé škály pokrmů inspirovaných italskou kuchyní.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

PSHK s.r.o.

Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Kontaktní osoba: Zdeněk Hrubý
Jednatel
hruby@pshk.cz
+420 776 525 452
Obrázek uživatele PSHK
Provádíme SEO pro vyhledávače, nabízíme služby v oblasti internetového marketingu, vedení PPC kampaní. Tvoříme webové stránky a e-shopy.
PSHK s.r.o.
Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Česká republika
info@pshk.cz
Tel: +420 491 110 854