Shoďte přebytečné kilogramy díky jablečnému octu

Zadavatel: PSHK s.r.o. | 13.5.2013 | Zdraví

Hradec Králové (Pressweb) - Jablečný ocet je nejen cenný zdroj vitamínů a minerálů. Díky látce pektin pomáhá snižovat hladinu cholesterolu a zároveň je užitečným pomocníkem při redukci váhy. Jablečný ocet nachází své uplatnění také v kosmetice, kdy se může používat například při oplachování vlasů po umytí tvrdou vodou. Obecně je také jablečný ocet dobrý při poruchách trávení nebo při revmatismu. Můžete ho buď pít - smíchaný s vodou a přírodním sladidlem - nebo ho přidávat třeba do salátů.

Hubnutí je většinou běh na dlouhou trať, který souvisí se změnou životního stylu a stravovacích návyků. Jistě při něm narazíte na zajímavé potraviny, které budete chtít ochutnat. Jednou z nich je i kustovnice čínská neboli goji. Jedná se o drobné ovocné plody, které v českých obchodech můžete zakoupit především jako sušené. Mají vysoký obsah vitamínů a minerálů. Hodí se například pro přípravu čaje, léčivých odvarů nebo kaší. 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

PSHK s.r.o.

Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Kontaktní osoba: Zdeněk Hrubý
Jednatel
hruby@pshk.cz
+420 776 525 452
Obrázek uživatele PSHK
Provádíme SEO pro vyhledávače, nabízíme služby v oblasti internetového marketingu, vedení PPC kampaní. Tvoříme webové stránky a e-shopy.
PSHK s.r.o.
Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Česká republika
info@pshk.cz
Tel: +420 491 110 854