Škodí elektronické cigarety?

Zadavatel: PSHK s.r.o. | 9.5.2013 | Politika, společnost

Hradec Králové (Pressweb) - Na webových stránkách zaměřených na elektronické cigarety portal-elektronicka-cigareta.cz vyšel článek na téma Škodlivost elektronické cigarety. Najdete v něm srovnání elektronických a běžných cigaret. Dále zjistíte, čím jsou elektronické cigarety nebezpečné. Možná vás překvapí, že potenciální nebezpečí se skrývá jak v samotném zařízení, tak i v náplni, která se pro něj využívá. 

Náplň do elektronické cigarety se označuje jako e-liquid a obsahuje kromě nikotinu také chemickou látku zvanou propylenglycol, která může způsobovat alergie a dokonce i otravy. Pro škodlivost elektronické cigarety dále nahrává samotné nekvalitně zpracované zařízení, které vám může bouchnout v ruce a nepříjemně vás zranit. Zatímco v ČR můžete elektronické cigarety bez problémů zakoupit, některé státy jejich prodej vůbec nepovolily nebo ho dokonce zakázaly.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

PSHK s.r.o.

Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Kontaktní osoba: Zdeněk Hrubý
Jednatel
hruby@pshk.cz
+420 776 525 452
Obrázek uživatele PSHK
Provádíme SEO pro vyhledávače, nabízíme služby v oblasti internetového marketingu, vedení PPC kampaní. Tvoříme webové stránky a e-shopy.
PSHK s.r.o.
Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Česká republika
info@pshk.cz
Tel: +420 491 110 854