Objevte výhody grilování na kameni

Zadavatel: PSHK s.r.o. | 6.5.2013 | Potraviny, tabák

Hradec Králové (Pressweb) - Rádi si pochutnáte na grilovaném mase nebo na zelenině? Připravte si grilované pokrmy doma zdravě na grilovacím kameni. S grilováním na kameni se pojí mnoho předností, které ocení nejen každý příznivce zdravého životního stylu. Gril je vybaven grilovací deskou z kvalitního žulového nebo lávového kamene. Přímo na ní se jídlo připravuje. Tuk z masa nebo olej z marinády tak neodkapává do ohně a nepřepaluje se. Maso se navíc snadno obrací, nepálí se a přiměřeně se prohřeje. Zároveň je mnohem šťavnatější a stejně voňavé jako za použití grilovací mřížky.

Informace o grilování na kameni a grilovacích kamenech najdete na webu www.kameny-na-grilovani.cz, který se zaměřuje především na typy kamenů, jejich materiály a údržbu. Grilovací kámen je ideální používat s grilem na dřevěné uhlí. Jestliže nemáte dvorek či zahrádku vybavenou přirozeným ohništěm, můžete si pořídit přenosné topeniště, ve kterém pohodlně rozděláte oheň například i v pergole nebo v altánu. 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

PSHK s.r.o.

Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Kontaktní osoba: Zdeněk Hrubý
Jednatel
hruby@pshk.cz
+420 776 525 452
Obrázek uživatele PSHK
Provádíme SEO pro vyhledávače, nabízíme služby v oblasti internetového marketingu, vedení PPC kampaní. Tvoříme webové stránky a e-shopy.
PSHK s.r.o.
Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Česká republika
info@pshk.cz
Tel: +420 491 110 854