Mladý ječmen doplní vitamíny a podpoří trávení

Zadavatel: PSHK s.r.o. | 15.4.2013 | Zdraví

Hradec Králové (Pressweb) - Pokud se často cítíte unavení a bez energie, chcete posílit svou imunitu a dodat tělu potřebné vitamíny či minerály, vyzkoušejte zelený mladý ječmen. Jedná se produkt zdravé výživy, který se získává z mladých výhonků ječmene. Běžně ho můžete zakoupit ve formě prášku, ze kterého se dá připravit výživný nápoj. Mladý zelený ječmen obsahuje například vitamín A, B2, B6 nebo E. Dále se v něm nachází kyselina listová, železo, draslík, vápník, hořčík, zinek nebo křemík.

A jaké účinky má užívání mladého ječmene na náš organismus? Ječmen působí v mnoha aspektech. Především pomáhá od problémů s trávením a při anémii. Díky bohatému obsahu vitamínů rovněž posílí obranyschopnost a působí jako antioxidant. Můžete ho tedy užívat i jako podpůrný prostředek při léčbě chřipky a dalších infekčních nemocí. Rovněž působí detoxikačně a je tedy vyhledávaný i mezi lidmi, kteří podstupují detoxikační kúru nebo se pokoušejí zhubnout. Více informací o něm najdete na internetových stránkách www.zeleny-mlady-jecmen.cz.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

PSHK s.r.o.

Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Kontaktní osoba: Zdeněk Hrubý
Jednatel
hruby@pshk.cz
+420 776 525 452
Obrázek uživatele PSHK
Provádíme SEO pro vyhledávače, nabízíme služby v oblasti internetového marketingu, vedení PPC kampaní. Tvoříme webové stránky a e-shopy.
PSHK s.r.o.
Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Česká republika
info@pshk.cz
Tel: +420 491 110 854