Nový portál na téma orientační systémy

Zadavatel: PSHK s.r.o. | 26.3.2013 | Průmysl, energetika

Hradec Králové (Pressweb) - Byl spuštěn nový web www.orientacni-systemy-budov.cz, který se zaměřuje na vše, co souvisí s orientačními systémy (nejen ve stavbách, ale také ve venkovním prostředí). Orientační systémy plní celou řadu funkcí. Využívají se ke komerčním i k soukromým účelům. Pracují s nimi nejen firmy, ale také města i státní instituce. V budovách se s nimi můžete setkat v textové i grafické formě - nejčastěji se aplikují jako takzvané piktogramy.

Na zmíněném webu se dozvíte, jaké typy těchto systémů se rozlišují nebo jaké materiály se využívají pro jejich výrobu. Okrajově se zde nachází také informace o venkovní reklamě, která s orientačními systémy úzce souvisí. Zajímavostí je rovněž slovníček, ve kterém na vás čeká přehled těch nejběžnějších pojmů z této oblasti. Na portálu se budou průběžně publikovat další články, které rozšíří vaše znalosti.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

PSHK s.r.o.

Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Kontaktní osoba: Zdeněk Hrubý
Jednatel
hruby@pshk.cz
+420 776 525 452
Obrázek uživatele PSHK
Provádíme SEO pro vyhledávače, nabízíme služby v oblasti internetového marketingu, vedení PPC kampaní. Tvoříme webové stránky a e-shopy.
PSHK s.r.o.
Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Česká republika
info@pshk.cz
Tel: +420 491 110 854