Jak se zakládá ready made společnost

Zadavatel: PSHK s.r.o. | 14.2.2013 | Služby

Hradec Králové (Pressweb) - Ready made společnosti se těší velké oblibě po celém světě. Jestliže chcete začít podnikat a zvažujete některou formu obchodní společnosti, můžete pro její založení kontaktovat specialisty z Companies.cz. Jedná se o profesionální společnost, která se zabývá zakládáním firem na míru. Můžete si u ní objednat společnost s ručením omezeným, akciovou společnost i evropskou společnost. Nejdostupnější je první zmíněná s.r.o., jejíž založení vám vyjde přibližně na 20 tisíc Kč a trvá zhruba jeden týden.

Hotová společnost má sepsanou společenskou smlouvu a je zapsána v obchodním rejstříku. Konečný prodej s.r.o. neboli převedení na majitele se provádí okamžitě po vzniku společnosti. S ready made můžete začít podnikat prakticky okamžitě. Pokud budete mít zájem, odborníci z Companies.cz vám mohou zajistit také sídlo firmy nebo pomoci s vedením účetnictví.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

PSHK s.r.o.

Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Kontaktní osoba: Zdeněk Hrubý
Jednatel
hruby@pshk.cz
+420 776 525 452
Obrázek uživatele PSHK
Provádíme SEO pro vyhledávače, nabízíme služby v oblasti internetového marketingu, vedení PPC kampaní. Tvoříme webové stránky a e-shopy.
PSHK s.r.o.
Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Česká republika
info@pshk.cz
Tel: +420 491 110 854