Nejoblíbenější produkty z rakytníku

Zadavatel: PSHK s.r.o. | 28.1.2013 | Zdraví

Hradec Králové (Pressweb) - I v zimě je potřeba svému tělu dodat vitamíny a minerály. Za vitamínovou bombu můžeme označit rakytník řešetlákový a z něj vyráběné produkty. Ty můžete užívat po celý rok, během zimy se ale pro nižší dostupnost čerstvého ovoce a zeleniny stávají oblíbenější. Kvalitní výrobky z rakytníku zakoupíte například v e-shopu Zdravá výživa Hronov, jehož nabídka obsahuje spoustu zdravých potravin, doplňků stravy, užitečných knih o zdravém životním stylu nebo přírodní kosmetiky.

Rakytník je rostlina známá po mnoho let. Dnes se rakytník řešetlákový využívá pro výrobu olejů, sirupů, šťáv, čajů, marmelád nebo přírodních balzámů. Jeho produkty se hodí pro vnitřní i vnější užívání. Rakytník olej se lisuje zastudena, obsahuje esenciální mastné kyseliny a antioxidanty. Rakytníkovou šťávou si můžete ochutit sklenici obyčejné vody nebo hrnek čaje. Marmeládu zase využít do jogurt, tvarohu nebo na koláč.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

PSHK s.r.o.

Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Kontaktní osoba: Zdeněk Hrubý
Jednatel
hruby@pshk.cz
+420 776 525 452
Obrázek uživatele PSHK
Provádíme SEO pro vyhledávače, nabízíme služby v oblasti internetového marketingu, vedení PPC kampaní. Tvoříme webové stránky a e-shopy.
PSHK s.r.o.
Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Česká republika
info@pshk.cz
Tel: +420 491 110 854