Doplňte vitamíny s rakytníkem

Zadavatel: PSHK s.r.o. | 20.12.2012 | Zdraví

Hradec Králové (Pressweb) - Rakytník řešetlákový je keř plný vitamínů. Na přelomu léta a podzimu plodí drobné oranžové bobule, ze kterých se vyrábějí lahodné a zdravé džemy, šťávy, sirupy a oleje. Naše strava v zimě není tak bohatá na vitamíny a minerály jako během letních měsíců. Pokud se cítíte unavení, bez energie, trápí vás rýma či nachlazení, určitě rakytník řešetlákový vyzkoušejte. Obsahuje velké množství vitamínu C, dále také vitamíny skupiny B, A nebo E. Nachází se v něm i mnoho pro naše tělo užitečných minerálů. 

A kde rakytníkové produkty zakoupit? Prodávají se většinou ve všech obchodech se zdravou výživou. Zakoupíte je tedy například v e-shopu Zdravávýživahronov.com. Můžete zde pořídit kvalitní rakytníkový džem (vhodný do jogurtu, tvarohu i do koláčů), rakytníkovou šťávu (do vody i do čaje) nebo rakytníkový olej, který své pozitivní účinky prokazuje při zevním i vnitřním užívání.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

PSHK s.r.o.

Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Kontaktní osoba: Zdeněk Hrubý
Jednatel
hruby@pshk.cz
+420 776 525 452
Obrázek uživatele PSHK
Provádíme SEO pro vyhledávače, nabízíme služby v oblasti internetového marketingu, vedení PPC kampaní. Tvoříme webové stránky a e-shopy.
PSHK s.r.o.
Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Česká republika
info@pshk.cz
Tel: +420 491 110 854