Katalog modelek a modelů od společnosti LB Models company

Zadavatel: PSHK s.r.o. | 20.12.2012 | Služby

Hradec Králové (Pressweb) - Každá modelingová agentura běžně disponuje svou databází modelek a modelů. Například agentura LB Models company ji má zveřejněnou na svých oficiálních webových stránkách. Zde si tak můžete pohodlně najít vhodnou modelku pro prezentování svého oblečení, šperků apod. Můžete volit i z několika modelů, kteří s agenturou spolupracují.

Katalog modelek zahrnuje nejen informace o samotné modelce, ale také její portfolium fotografií. Díky nim tak můžete posoudit, jaká modelka bude pro vás ta nejvhodnější. Některé modelky z modelingové agentury LB Models company mají již nějaké zkušenosti, jiné se v této branži pohybují nově. To však neznamená, že by byly méně kvalitní. Pokud se naopak chcete stát modelkou či modelem, můžete využít kontaktní formulář na stránkách společnosti a po jeho schválení být zařazeni do databáze a navázat s agenturou spolupráci na konkrétních projektech.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

PSHK s.r.o.

Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Kontaktní osoba: Zdeněk Hrubý
Jednatel
hruby@pshk.cz
+420 776 525 452
Obrázek uživatele PSHK
Provádíme SEO pro vyhledávače, nabízíme služby v oblasti internetového marketingu, vedení PPC kampaní. Tvoříme webové stránky a e-shopy.
PSHK s.r.o.
Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Česká republika
info@pshk.cz
Tel: +420 491 110 854