Nabídka náplní do elektronických cigaret na E-cigarety-shop.cz

Zadavatel: PSHK s.r.o. | 20.12.2012 | Sport, volný čas, zábava

Hradec Králové (Pressweb) - Patříte-li mezi vášnivé kuřáky elektronických cigaret, jistě se neobjedete bez náplní do nich určených. Osvědčený prodejce elektronických cigaret E-cigarety-shop.cz disponuje nabídkou kvalitních e-liquidů i nikotinových kapslí. V prodeji jsou různé intenzity, příchutě i velikosti balení. Většina z nich je i skladem, takže při vašem objednání může být okamžitě expedována. 

Standardní součástí sortimentu obchodu jsou e-liquidy Liqua a Ruyan. Jedná se o velmi kvalitní náplně vhodné do všech typů moderních elektronických cigaret. Například e-liquid Liqua zakoupíte v e-shopu s cenou již od 129 Kč. Do náustku e-cigarety pak stačí nakapat jen několik kapek a můžete kouřit. Obchod také nabízí i vzorky e-liquidů a dalších náplní. Ty jsou vhodné například když si chcete náplň pouze otestovat. Kromě náplní zde zakoupíte samozřejmě elektronické cigarety a mnoho zajímavého originálního příslušenství.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

PSHK s.r.o.

Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Kontaktní osoba: Zdeněk Hrubý
Jednatel
hruby@pshk.cz
+420 776 525 452
Obrázek uživatele PSHK
Provádíme SEO pro vyhledávače, nabízíme služby v oblasti internetového marketingu, vedení PPC kampaní. Tvoříme webové stránky a e-shopy.
PSHK s.r.o.
Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Česká republika
info@pshk.cz
Tel: +420 491 110 854