Bezpečná spolehlivá autodoprava od společnosti Kena

Zadavatel: PSHK s.r.o. | 22.11.2012 | Auto-moto, logistika

Hradec Králové (Pressweb) - Potřebujete převést svůj rozměrný náklad? Podívejte se na stránky Dodávková-autodoprava-praha.cz a využijte možnosti spolehlivé a bezpečné autodopravy. Společnost KENA disponuje vlastními vozy do 3,5 tuny. Ty jsou schopny převést rozměrnější náklad, zároveň však neplatí mýtné a mohou jet i po komunikacích, na které se velký kamion nedostane. Autodoprava je tak výhodná i z finančního hlediska. Vnitrostátní autodoprava je zabezpečována po Praze a v rámci celé ČR. Mezinárodní autodoprava je pak dostupná nejen po státech Evropské unie, ale po celé Evropě. 

U společnosti KENA si můžete zvolit také jeden ze speciálních způsobů přepravy. Jedná se o expresní přepravu - rychlá a spolehlivá dodávková autodoprava realizovaná v co nejkratším možném termínu. Zajímavou možností je také kurýrní doručení. Kurýr vyzvedne zásilku u odesílatele a urychleně ji doručí adresátovi. Dodávkovou autodopravu u společnosti KENA si můžete objednat jednorázově i pro pravidelnou přepravu vašich předmětů.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

PSHK s.r.o.

Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Kontaktní osoba: Zdeněk Hrubý
Jednatel
hruby@pshk.cz
+420 776 525 452
Obrázek uživatele PSHK
Provádíme SEO pro vyhledávače, nabízíme služby v oblasti internetového marketingu, vedení PPC kampaní. Tvoříme webové stránky a e-shopy.
PSHK s.r.o.
Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Česká republika
info@pshk.cz
Tel: +420 491 110 854