Vyzrajte na překyselení organismu

Zadavatel: PSHK s.r.o. | 15.11.2012 | Zdraví

Hradec Králové (Pressweb) - Trápí vás překyselení organismu? Rádi byste opět obnovili rovnováhu ve svém těle? Konzumujte ty správné potraviny a vyzkoušejte i některé přírodní doplňky, které se postarají o jeho odkyselení. Kvalitní produkty z oblasti zdravé výživy zakoupíte například v e-shopu Dobré-zdraví.cz. Jedná se například o potravní doplňky, které obsahují železo, draslík a hořčík, dále také o vitamíny, zelené a odkyselující čaje či o soli vhodné k provádění zásaditých koupelí.

K překyselení organismu dochází především špatnými stravovacími návyky. Výrazně se na něm podílí jednoduché cukry, alkohol, uzeniny, bílá mouka, mléčné produkty a ořechy. Odkyselení organismu můžete docílit jedině přírodní cestou. Dobré je začít u zdravé stravy, sportu a odpočinku. Do svého jídelníčku tedy zařaďte dostatečné množství zeleniny a ovoce, slunečnicová a dýňová semena, sójové produkty a bylinné čaje.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

PSHK s.r.o.

Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Kontaktní osoba: Zdeněk Hrubý
Jednatel
hruby@pshk.cz
+420 776 525 452
Obrázek uživatele PSHK
Provádíme SEO pro vyhledávače, nabízíme služby v oblasti internetového marketingu, vedení PPC kampaní. Tvoříme webové stránky a e-shopy.
PSHK s.r.o.
Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Česká republika
info@pshk.cz
Tel: +420 491 110 854