Společnost Prost - specialista na světelnou reklamu i orientační systémy

Zadavatel: PSHK s.r.o. | 15.11.2012 | Průmysl, energetika

Hradec Králové (Pressweb) - Světelné nápisy, loga, panely, reklamní věže a pylony či orientační systémy - to vše patří do sortimentu společnosti Prost. Světelná reklama funguje jako nejefektivnější reklamní nástroj. Díky světelné reklamně budete nepřehlédnutelní. Společnost Prost se zaměřuje na výrobu světelné reklamy z hliníkových a plastových materiálů, které odolají veškerým vnějším vlivům.

Prost je také specialistou na reklamní věže a orientační systémy. Právě na reklamních věžích můžete světelnou reklamu spatřit. Většinou se nachází v blízkosti obchodních center a marketů, které touto cestou propaguje. Znáte také určitě orientační systém, se kterým se můžete setkat snad uvnitř všech veřejných budov. Orientační systémy napomáhají navigaci či upozorňují na případné hrozící nebezpečí. Mohou být osvětlené i nikoliv. Společnost Prost realizovala projekty například pro Hornbach, Kaufland nebo ČEZ.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

PSHK s.r.o.

Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Kontaktní osoba: Zdeněk Hrubý
Jednatel
hruby@pshk.cz
+420 776 525 452
Obrázek uživatele PSHK
Provádíme SEO pro vyhledávače, nabízíme služby v oblasti internetového marketingu, vedení PPC kampaní. Tvoříme webové stránky a e-shopy.
PSHK s.r.o.
Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Česká republika
info@pshk.cz
Tel: +420 491 110 854