Jak se stát modelkou

Zadavatel: PSHK s.r.o. | 15.11.2012 | Služby

Hradec Králové (Pressweb) - Objevte svět modelingu spolu s profesionální modelingovou agenturou LB Models company. Agentura má bohaté zkušenosti s pořádáním módních přehlídek, galavečerů a promoakcí. Nejenže je zajišťuje po personální stránce, ale stará se také o další související činnosti, které zaručí hladký průběh události. Kromě modelingu v její nabídce služeb najdete také fotomodeling, pořádaný v interiérech i exteriérech.

Pokud chcete navázat s LB Models company spolupráci jako model nebo modelka, využijte kontaktního formuláře na webových stránkách agentury. V něm vyplňte nejen údaje o sobě, ale také zkušenosti, pokud nějaké máte. Dobré je přiložit i nějaké fotografie své tváře a postavy. Vybrané modelky následně budou zařazeny do databáze, odkud je to už jen malý krůček k opravdovému modelingu. Pro modeling jsou v LB Models vybírány modelky začátečnice i ty, které mají mnoho zajímavých zkušeností.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

PSHK s.r.o.

Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Kontaktní osoba: Zdeněk Hrubý
Jednatel
hruby@pshk.cz
+420 776 525 452
Obrázek uživatele PSHK
Provádíme SEO pro vyhledávače, nabízíme služby v oblasti internetového marketingu, vedení PPC kampaní. Tvoříme webové stránky a e-shopy.
PSHK s.r.o.
Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Česká republika
info@pshk.cz
Tel: +420 491 110 854