Novinky v obchodě Motosports.cz

Zadavatel: PSHK s.r.o. | 11.10.2012 | Auto-moto, logistika

Hradec Králové (Pressweb) - Internetový obchod Motosports.cz pro své zákazníky na podzim připravil několik novinek a zajímavých akcí. Od měsíce září platí akce na vybrané modely motorek značky Suzuki, které si můžete prohlédnout nejen v samotném e-shopu, ale i v kamenné prodejně v Hradci Králové nebo v Ostroměři. Zároveň odstartoval podzimní výprodej skútrů značky Scarabeo. Sleva na jednotlivé modely se pohybuje od třech do dvaceti tisíc korun.

Nesmíme zapomenou ani na kvalitní oblečení pro motorkáře, které je teď v sychravém podzimním počasí velmi důležité. Je pro vás připraveno nové moderní moto oblečení značky Dainese, které bylo do sortimentu obchodu přidáno již na jaře. Můžete vyzkoušet i motocyklové helmy značky Cyber, které vám obchod teď na podzim přináší v nových barevných odstínech. Kromě tradiční šedé a černé barvy můžete sáhnout i po helmě ve výrazném červeném provedení.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

PSHK s.r.o.

Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Kontaktní osoba: Zdeněk Hrubý
Jednatel
hruby@pshk.cz
+420 776 525 452
Obrázek uživatele PSHK
Provádíme SEO pro vyhledávače, nabízíme služby v oblasti internetového marketingu, vedení PPC kampaní. Tvoříme webové stránky a e-shopy.
PSHK s.r.o.
Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Česká republika
info@pshk.cz
Tel: +420 491 110 854