Kineziošrotovné v obchodě Cvrčeksport.cz

Zadavatel: PSHK s.r.o. | 19.7.2012 | Obchod, e-commerce

Hradec Králové (Pressweb) - Internetový obchod Cvrčeksport.cz si pro všechny své zákazníky připravil zajímavou akci. Od 13.7. do 31.7. probíhá takzvané kineziošrotovné, v rámci kterého vám bude při nákupu tejpovacích pásek od značek Temtex, Kt Tape a K-Active odečteno 10 % z ceny. Tejpovací pásky byly vyvinuty v 70. letech 20. století. Pomáhají při bolestech kloubů i svalů. Můžete je využít jako prevenci i součást léčby mnoha sportovních zranění, dále také například při bolestech zad nebo páteře. Jedná se o elastické a voděodolné pásky, které sami můžete aplikovat na postižené místo. Buď je zakoupíte v univerzální formě, nebo jsou určeny přímo na konkrétní sval či kloub.

Pro uplatnění této akce musíte při provádění objednávky do kolonky poznámka napsat termín kineziošrotovné. Během léta si tak v e-shopu Cvrčeksport.cz můžete vyzkoušet tejpovací pásky za bezva cenu, naučit se s nimi pracovat a ocenit jejich výhody. Kvalitní tejpovací páska vám určitě přijde vhod. Kromě tejpovacích pásek můžete také vybírat z moderní sportovní obuvi, vybavení pro florbal a volejbal, běžeckého oblečení nebo různých pohárů či medailí.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

PSHK s.r.o.

Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Kontaktní osoba: Zdeněk Hrubý
Jednatel
hruby@pshk.cz
+420 776 525 452
Obrázek uživatele PSHK
Provádíme SEO pro vyhledávače, nabízíme služby v oblasti internetového marketingu, vedení PPC kampaní. Tvoříme webové stránky a e-shopy.
PSHK s.r.o.
Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Česká republika
info@pshk.cz
Tel: +420 491 110 854