Kvalitní sauny z Finiš-sauny.cz za akční ceny

Zadavatel: PSHK s.r.o. | 12.7.2012 | Sport, volný čas, zábava

Hradec Králové (Pressweb) - Obchod Finiš-sauny.cz si pro všechny své zákazníky připravil bezkonkurenční letní akci. Ze svého sortimentu vybral moderní dřevěnou saunu, kterou teď nabízí s výraznou slevou. Sauna je vyrobená z kombinace cedrového a topolového dřeva. Je vybavena saunovými lehátky, kamny a nechybí ani moderní světlo se solnými krystaly. Samozřejmostí jsou celoskleněné dveře, které se starají nejen o moderní design, ale také o správnou funkčnost sauny. Do vybavení patří i klimastanice, přesýpací hodiny nebo poličky.

V obchodě Finiš-sauny.cz - sauny prodej máte možnost zakoupit sauny sériové výroby nebo si objednat sauny zhotovené na míru vašim požadavkům. Do standardního sortimentu patří infrasauny, finské sauny, kamna, parní generátory a celá řada dalšího příslušenství. Sauna je báječným místem pro relaxaci a odpočinek, a to za každého počasí. Domácí sauna navíc dokáže navodit klid a pohodu. Dlouhodobě přináší výraznou úsporu času i finančních prostředků.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

PSHK s.r.o.

Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Kontaktní osoba: Zdeněk Hrubý
Jednatel
hruby@pshk.cz
+420 776 525 452
Obrázek uživatele PSHK
Provádíme SEO pro vyhledávače, nabízíme služby v oblasti internetového marketingu, vedení PPC kampaní. Tvoříme webové stránky a e-shopy.
PSHK s.r.o.
Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Česká republika
info@pshk.cz
Tel: +420 491 110 854