Nový obchod s vybavením pro motorkáře Motosalon HK

Zadavatel: PSHK s.r.o. | 2.7.2012 | Auto-moto, logistika

Hradec Králové (Pressweb) - Internetový obchod pro motorkáře Motosports.cz nově otevřel pobočku v Hradci Králové. Ta nese název Motosalon HK. Jedná se již o druhou kamennou prodejnu tohoto e-shopu v ČR - první se nachází v Ostroměři. Obchod disponuje bohatým sortimentem motorkářského vybavení. V jeho nabídce najdete například kvalitní moto kalhoty, moto bundy, helmy nebo interkomy. Větruvzdorné a nepromokavé moto oblečení s reflexními prvky je možné zakoupit například pod značkami Spark nebo Dainese. Nechybí ani chopper doplňky a doplňky pro silniční moto, rukavice, nosiče, tašky a nejrůznější příslušenství.

Obchod má otevřeno od pondělí do soboty. Ve všední den do 18:00 a v sobotu do 17:00. Najdete ho v ulici Pod Zámečkem 2044. Kromě klasického sortimentu nabízí také kompletní servis motocyklů a čtyřkolek. Provádí také garanční a pozáruční opravy včetně ladění na motorové brzdě.

 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

PSHK s.r.o.

Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Kontaktní osoba: Zdeněk Hrubý
Jednatel
hruby@pshk.cz
+420 776 525 452
Obrázek uživatele PSHK
Provádíme SEO pro vyhledávače, nabízíme služby v oblasti internetového marketingu, vedení PPC kampaní. Tvoříme webové stránky a e-shopy.
PSHK s.r.o.
Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Česká republika
info@pshk.cz
Tel: +420 491 110 854